Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pekný sobotný večer želám....tak mám o zážitok - príjemný viac....bola som stáčať prvý tohtoročný med-repkový....a viem že sa na tú flašku medu už budem dívať úplne inak....aj na ludí, ktorý sú včelári.....je to práca , ktorá ich musí v prvom rade silno baviť....lebo je to celoročná starosť o tie tvory, ktorým v konečnom dôsledku to čo si vyrobia ukradneme...doslova a do písmena....teraz idú na agátový...keby som mala ohodnotiť 1kg medu k pomeru s robotou bola by to nad 10e určite....
vyfasovala som výslužku 2kg medu a propolis...len si musím kúpiť lieh, aby som si ho rozrobila....
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j
pekný sobotný večer želám....tak mám o zážitok - príjemný viac....bola som stáčať prvý tohtoročný med-repkový....a viem že sa na tú flašku medu už budem dívať úplne inak....aj na ludí, ktorý sú včelári.....je to práca , ktorá ich musí v prvom rade silno baviť....lebo je to celoročná starosť o tie tvory, ktorým v konečnom dôsledku to čo si vyrobia ukradneme...doslova a do písmena....teraz idú na agátový...keby som mala ohodnotiť 1kg medu k pomeru s robotou bola by to nad 10e určite....
vyfasovala som výslužku 2kg medu a propolis...len si musím kúpiť lieh, aby som si ho rozrobila....
Lui, presne si to vystihla, musí to toho včelára veľmi baviť...a ešte často celé roje uhynú....repkový medík je dobrý a propolisový lieh ešte lepší...:-)))
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ahoj luj, mala si požičanú okružnú pílu z baumaxu? koľko kasírujú za požičanie?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria
lujza.j
pekný sobotný večer želám....tak mám o zážitok - príjemný viac....bola som stáčať prvý tohtoročný med-repkový....a viem že sa na tú flašku medu už budem dívať úplne inak....aj na ludí, ktorý sú včelári.....je to práca , ktorá ich musí v prvom rade silno baviť....lebo je to celoročná starosť o tie tvory, ktorým v konečnom dôsledku to čo si vyrobia ukradneme...doslova a do písmena....teraz idú na agátový...keby som mala ohodnotiť 1kg medu k pomeru s robotou bola by to nad 10e určite....
vyfasovala som výslužku 2kg medu a propolis...len si musím kúpiť lieh, aby som si ho rozrobila....
Lui, presne si to vystihla, musí to toho včelára veľmi baviť...a ešte často celé roje uhynú....repkový medík je dobrý a propolisový lieh ešte lepší...:-)))
...a to napríklad repku nablízku nemajú....tak to jeden den čakali kedy včely prišli večer domov a odtiahli ich do dediny kde bola repka a potom zase na spátek...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
ahoj luj, mala si požičanú okružnú pílu z baumaxu? koľko kasírujú za požičanie?
srsković...nie.....ja som mala všecko požičané zadara z "roboty"....ja som dievka šetrná...alebo kamarátska....že mi chlapi údržbári...požičajú čo potrebujem....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska
ahoj luj, mala si požičanú okružnú pílu z baumaxu? koľko kasírujú za požičanie?
ja som mala priklepovu vrtacku od nich tusim 12 evry na 24 hodin
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

To takto? Včely priblížia ku kvetom? To už je aká turistika. Zaujímavé, pekné. Môj nebohý strýko mal za záhradou maringotku s včelstvom. Ale nemigroval s ňou. Krásna dolina, čistý med.
Takto by to malo na svete vyzerať, aby každý robil s láskou čo chce a má rád.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
ahoj luj, mala si požičanú okružnú pílu z baumaxu? koľko kasírujú za požičanie?
srsković...nie.....ja som mala všecko požičané zadara z "roboty"....ja som dievka šetrná...alebo kamarátska....že mi chlapi údržbári...požičajú čo potrebujem....
kto umí, ten úmí

... milo ma včera prekvapila pracovníčka di na kopčianskej vo dverách č. 19 - ústretová, príjemná, pomohla
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

avalik
srska
ahoj luj, mala si požičanú okružnú pílu z baumaxu? koľko kasírujú za požičanie?
ja som mala priklepovu vrtacku od nich tusim 12 evry na 24 hodin
aj záloha?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

jaj tak to si nepamatam ... a ked hej, tak nejaka drobna ... ved rano si tam zavolaj, povedia ti aj ci je dostupna, pripadne si mozes objednat
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
To takto? Včely priblížia ku kvetom? To už je aká turistika. Zaujímavé, pekné. Môj nebohý strýko mal za záhradou maringotku s včelstvom. Ale nemigroval s ňou. Krásna dolina, čistý med.
Takto by to malo na svete vyzerať, aby každý robil s láskou čo chce a má rád.
no včela doletí iba určitý počet km a naokolo ešte nič nekvitlo a oni potrebujú v určitom období už vyletieť....teraz sú "doma" na stanovišti....pri agátoch....na okraji lesa
samozrejme že tomu predchádza koho je ten pozemok a pod., a až potom sa tam odparkujú....
jeden úľ majú aj doma na záhrade, aj ten sa stočil ten je kvetový čo kvitlo naokolo, je úplne iný ako repkový....ale každý fajnový...
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lujza.j
pekný sobotný večer želám....tak mám o zážitok - príjemný viac....bola som stáčať prvý tohtoročný med-repkový....a viem že sa na tú flašku medu už budem dívať úplne inak....aj na ludí, ktorý sú včelári.....je to práca , ktorá ich musí v prvom rade silno baviť....lebo je to celoročná starosť o tie tvory, ktorým v konečnom dôsledku to čo si vyrobia ukradneme...doslova a do písmena....teraz idú na agátový...keby som mala ohodnotiť 1kg medu k pomeru s robotou bola by to nad 10e určite....
vyfasovala som výslužku 2kg medu a propolis...len si musím kúpiť lieh, aby som si ho rozrobila....
Lui,ako sa rozraba ten propolis? Ja som dostala od jedneho vcelara,ale netusim co s tym "polotovarom" Napises recept prosim ta?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona
lujza.j
pekný sobotný večer želám....tak mám o zážitok - príjemný viac....bola som stáčať prvý tohtoročný med-repkový....a viem že sa na tú flašku medu už budem dívať úplne inak....aj na ludí, ktorý sú včelári.....je to práca , ktorá ich musí v prvom rade silno baviť....lebo je to celoročná starosť o tie tvory, ktorým v konečnom dôsledku to čo si vyrobia ukradneme...doslova a do písmena....teraz idú na agátový...keby som mala ohodnotiť 1kg medu k pomeru s robotou bola by to nad 10e určite....
vyfasovala som výslužku 2kg medu a propolis...len si musím kúpiť lieh, aby som si ho rozrobila....
Lui,ako sa rozraba ten propolis? Ja som dostala od jedneho vcelara,ale netusim co s tym "polotovarom" Napises recept prosim ta?
to čo som dostala, že mám na 2dc liehu...je toho 17g...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona
Lui,ako sa rozraba ten propolis? Ja som dostala od jedneho vcelara,ale netusim co s tym "polotovarom" Napises recept prosim ta?
http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...určite to treba potom rozmixovať
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
recepty, ako vyrobiť propolisovú tinktúru doma

http://varecha.pravda.sk/recepty/pro...34-recept.html
http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest
2 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

paci
DSC01155.jpg  
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Anička vydarené....prenechám ich ostatným, snažím sa sladké nejesť. Ja by som radšej takýmto sa živila...:-))) Šalát môžem vždy a veľa.
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

asedma
paci
dakujem, jaaaj dala by som si ... ale mozem len monitor oblizovat
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Potešilo ma, že dnes je krásny slnečný deň a nahnevalo, že sa má ochladiť a nevylučujú ani prízemný mráz a čo moje cukiny, tekvice fazuľa je tiež už veľká veď to všetko ani nezakryjem, paradajky sú našťastie len v skleníku
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať