Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
myslím, že ostane bulo-strýko fester...
Viem, že stranícka mašinéria je rozbehnutá a tentoraz to bude podľa ich scénára, ale idem sa vzoprieť, čo ak nás bude o rok viac, nech to nemajú také hladučké
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100535/136788...totalny-extrem
...už im asi niečo tlačí na mozgy
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tejto naozaj preskakuje.
http://www.cas.sk/clanok/264933/hakl...z-skoncil.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dúfam, že to bude úspešne pokračovať...teda pokládka plávačky II.diel..teda druhý pokus s druhou plavačkou.....druhá rada zaklapnutá k prvej bez toho aby sa niečo ulomilo....len okolo tých stupačiek som to mohla krajšejšie....keby som mala stolovú-stlpovú vŕtačku tak by som to krajšie urobila....tak dopijem kafíću a padám píliť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
dúfam, že to bude úspešne pokračovať...teda pokládka plávačky II.diel..teda druhý pokus s druhou plavačkou.....druhá rada zaklapnutá k prvej bez toho aby sa niečo ulomilo....len okolo tých stupačiek som to mohla krajšejšie....keby som mala stolovú-stlpovú vŕtačku tak by som to krajšie urobila....tak dopijem kafíću a padám píliť...
Keď tak rozmýšľam nad tými Tvojimi činnosťami ...
To susedia nepindajú , že pomaly každý víkend robíš rámus ???
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
dúfam, že to bude úspešne pokračovať...teda pokládka plávačky II.diel..teda druhý pokus s druhou plavačkou.....druhá rada zaklapnutá k prvej bez toho aby sa niečo ulomilo....len okolo tých stupačiek som to mohla krajšejšie....keby som mala stolovú-stlpovú vŕtačku tak by som to krajšie urobila....tak dopijem kafíću a padám píliť...
Lujza, aká je, ako tá prvá ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
dúfam, že to bude úspešne pokračovať...teda pokládka plávačky II.diel..teda druhý pokus s druhou plavačkou.....druhá rada zaklapnutá k prvej bez toho aby sa niečo ulomilo....len okolo tých stupačiek som to mohla krajšejšie....keby som mala stolovú-stlpovú vŕtačku tak by som to krajšie urobila....tak dopijem kafíću a padám píliť...
Keď tak rozmýšľam nad tými Tvojimi činnosťami ...
To susedia nepindajú , že pomaly každý víkend robíš rámus ???
susedia môžu byť radi že sú....mega prerábka sa v tomto byte robila 1998.....som tu 10r....vtedy sa iba vymaľovalo.....neskôr sa robila IBA, pokládku dlažby v obyvke....!!!ale ked sa naserem buchi..... možem začať
ja som tu iba čajový odvar.....všetky steny sú na svojom mieste, ale nemusia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
lujza.j
dúfam, že to bude úspešne pokračovať...teda pokládka plávačky II.diel..teda druhý pokus s druhou plavačkou.....druhá rada zaklapnutá k prvej bez toho aby sa niečo ulomilo....len okolo tých stupačiek som to mohla krajšejšie....keby som mala stolovú-stlpovú vŕtačku tak by som to krajšie urobila....tak dopijem kafíću a padám píliť...
Lujza, aká je, ako tá prvá ?
farbu som sa snažila, aby bola približná ako na tej prvej...ale už som kukala na tie kliky, aby neboli ako na tamtej predchádzajúcej...už viem aký klik nemám kupovať...mali aj s takým už v obchode bol odtrhnutý
farba je šedá bledá, k tomu chcem dať spraviť tmavú čiernu skriňu, kryt na radiator a niektorú stenu namalovať na tak pekne sviežo lilavo....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zdielam na FB:

od:Viktória Kovaliková
Pred 2 hodinami
Ak máte doma nepotrebné dámske veci alebo detské veci, ktoré nemáte komu darovať a nechcete ich dať do kontajnerov, tak ich môžete darovať do krízového strediska na Adlerovej 4, v Košiciach....Sú tam týrané matky so zneužívanými deťmi, opustené matky so svojimi deťmi atď...Momentálne je tam mamička, ktorá ostala sama s 2 deťmi ( dievča je postihnuté a chlapec má 5 rokov) a nemá vôbec nič....My sme jej dali televízor...môžete darovať aj elektroniku....Všetko sa im zíde...Vďaka
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kto sa pridá? ČT2 22.45 BIG LEBOWSKI

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1...i/21238147492/
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

podlaha položená som so sebou spokojná.....dúfam, že sa zajtra postavím....
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
podlaha položená som so sebou spokojná.....dúfam, že sa zajtra postavím....
šikuľa, ja dnes len varím a napchávam sa
ale potešilo ma, objavila som dva roky stratené okuliare, vo vetrovke čo nosím do záhrady, takže o dva roky nájdem aj nôž
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

volby fiasko
Naposledy upravil trisestri : 09.11.13 at 22:28
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aký požičaj (nie v pravom zmysle slova v tomto prípade), taký vráť.
Asi im ešte stále nedochádza, že situácia sa môže zopakovať. Koledujú si o to.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

trisestri
volby fiasko
Ako sa to vezme.Dúfam, že nie som sama, čo postrehla dlho očakávané pozitívum.:-)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
trisestri
volby fiasko
Ako sa to vezme.Dúfam, že nie som sama, čo postrehla dlho očakávané pozitívum.:-)
Pozitívum by to mohlo byť, ale ako som predpokladal určité skupiny sa aktivizujú za každého počasia, takže nič nové, len keby už zaviedli povinnú účasť na voľbách aby boli pre všetkých, len nie pre tých správne "nabudených" , lebo 17 - 25% účasť nie je dosť ani na štatistickú vzorku
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54
korela
trisestri
volby fiasko
Ako sa to vezme.Dúfam, že nie som sama, čo postrehla dlho očakávané pozitívum.:-)
Pozitívum by to mohlo byť, ale ako som predpokladal určité skupiny sa aktivizujú za každého počasia, takže nič nové, len keby už zaviedli povinnú účasť na voľbách aby boli pre všetkých, len nie pre tých správne "nabudených" , lebo 17 - 25% účasť nie je dosť ani na štatistickú vzorku
môj typ bol 15% - takže 17-24% je číslo prekvapivo vysoké
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať