Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
myslím, že ostane bulo-strýko fester...
a je to tu!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
podlaha položená som so sebou spokojná.....dúfam, že sa zajtra postavím....
dakujem...celkom som funkčná...len dnes max sa dám sama seba doporádku.....do pracovného týždňa...
hentá píla/priamočiara/ to je konec, už som na konci nevládala rukou tlatiť tak som si lakeť oprela od bedrovú kosť a pílila som celým telom....ale mám to za sebou a som spoko....zavolám chlapa namerať skrinu a može vyrábať....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
trisestri
volby fiasko
Ako sa to vezme.Dúfam, že nie som sama, čo postrehla dlho očakávané pozitívum.:-)
Pozitívum by to mohlo byť, ale ako som predpokladal určité skupiny sa aktivizujú za každého počasia, takže nič nové, len keby už zaviedli povinnú účasť na voľbách aby boli pre všetkých, len nie pre tých správne "nabudených" , lebo 17 - 25% účasť nie je dosť ani na štatistickú vzorku
Absolútne súhlasím, na toto Slovensko veľmi dopláca. A ešte tie verejné lži vo verejnoprávnej STV, tak to nás dostáva už do akej polohy?
Od 89. chodím voliť vždy na poslednú chvíľu, nech zistím , aký je stav aspoň na našej ulici. Kiilometrová ulica, pravidelne chodí 6 - 8 rodín.
Ostatné ulice sú vypísané celé. Chodia poctivo ako mravce.
A v nových obciach okolo BA má málokto trvalý pobyt, tam je to ešte horšie.
Ešteže máme svoju hymnu.
Česi svuj domov hľadajú podnes, my svojou hlúposťou a pasivitou sa stávame ľahkovážnejšími, ako si môžeme dovoliť.
Počas 2. sv. sme sa dokázali zachrániť pred rozpadom Slovenska obrovskou odvahou, keď nám Hitler dal ultimátum - buď nás obsadí po Váh, zbytok rozdelí Poliakom a Maďarom. Slovensko bolo postavené pred hotovú vec a nevedelo do čoho ide. A to bola ďaleko horšia situácia ako pri rozdelení 1993.
Naposledy upravil korela : 10.11.13 at 09:14
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
jáj....a henten je akože aký?....kedy som mohla .....ako nemóžem....
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
taiko
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
jáj....a henten je akože aký?....kedy som mohla .....ako nemóžem....
luj, včera som otestoval na trase ba-nr-ba hlavne pri lejaku tam, zimné gumy - som spokojný
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja budem moje zimné...od f. www.vredestein.sk .....
neviem presne typ....testovať ked pôjdem do Múnichu na vánočné trhy....
Naposledy upravil lujza.j : 10.11.13 at 09:52
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
ja budem moje zimné...od f. www.vredestein.sk .....
neviem presne typ....testovať ked pôjdem do Múnichu na vánočné trhy....
fantastické trhy - atmosféra -sú aj v norimbergu. už to pani domácej sľubujem 2 roky
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
síce nesčerveneli ale ale či sa nezačervenali nad výsledkami to sa nevie ujo strýko fester tiež nie je žiadna výhra
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
korela
trisestri
volby fiasko
Ako sa to vezme.Dúfam, že nie som sama, čo postrehla dlho očakávané pozitívum.:-)
Pozitívum by to mohlo byť, ale ako som predpokladal určité skupiny sa aktivizujú za každého počasia, takže nič nové, len keby už zaviedli povinnú účasť na voľbách aby boli pre všetkých, len nie pre tých správne "nabudených" , lebo 17 - 25% účasť nie je dosť ani na štatistickú vzorku
Absolútne súhlasím, na toto Slovensko veľmi dopláca. A ešte tie verejné lži vo verejnoprávnej STV, tak to nás dostáva už do akej polohy?
Od 89. chodím voliť vždy na poslednú chvíľu, nech zistím , aký je stav aspoň na našej ulici. Kiilometrová ulica, pravidelne chodí 6 - 8 rodín.
Ostatné ulice sú vypísané celé. Chodia poctivo ako mravce.
A v nových obciach okolo BA má málokto trvalý pobyt, tam je to ešte horšie.
Ešteže máme svoju hymnu.
Česi svuj domov hľadajú podnes, my svojou hlúposťou a pasivitou sa stávame ľahkovážnejšími, ako si môžeme dovoliť.
Počas 2. sv. sme sa dokázali zachrániť pred rozpadom Slovenska obrovskou odvahou, keď nám Hitler dal ultimátum - buď nás obsadí po Váh, zbytok rozdelí Poliakom a Maďarom. Slovensko bolo postavené pred hotovú vec a nevedelo do čoho ide. A to bola ďaleko horšia situácia ako pri rozdelení 1993.
A v Amérike stoja hodiny v rade aby sa dostali do volebnej miestnosti to by sa u nás ani náhodou v žánném prípade nestalo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
A v Amérike stoja hodiny v rade aby sa dostali do volebnej miestnosti to by sa u nás ani náhodou v žánném prípade nestalo.
- na Lóvensku stoja celé hodiny, aby videli, kto pôjde voliť........ v Amérike by sa to v žánnem prípade nestalo.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
ja budem moje zimné...od f. www.vredestein.sk .....
neviem presne typ....testovať ked pôjdem do Múnichu na vánočné trhy....
fantastické trhy - atmosféra -sú aj v norimbergu. už to pani domácej sľubujem 2 roky
tak nesľubuj a vybehnite si....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
taiko
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
síce nesčerveneli ale ale či sa nezačervenali nad výsledkami to sa nevie ujo strýko fester tiež nie je žiadna výhra
to si píš!!!...sa mi "páčila" akože nevinne-nenámadne pustená kauza v strede týždňa o pozemkoch v Plaveckom podhradí....aby sa nepovedalo tak dali niečo aj na modrých v markíze......ale neskoro...ludia si to nevšimli a nikto to nerozdúchal, ako keby išlo o červených....tak ešte 23.12 vo večerných tv by to omieľali....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MARIÁN KOTLEBA...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

taiko
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
No neviem, pokial viem, tak sa Frešo ešte nestal županom...,tak neviem,či mám zlé info,či ako...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
taiko
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
jáj....a henten je akože aký?....kedy som mohla .....ako nemóžem....
Lujzu mám rád- je to jedna múdra, inteligentná, rozhladená žena...,aj keď sem chodím už málo, ale Lujzine názory ma vždy potešia a uspokoja...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975
lujza.j
taiko
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
jáj....a henten je akože aký?....kedy som mohla .....ako nemóžem....
Lujzu mám rád- je to jedna múdra, inteligentná, rozhladená žena...,aj keď sem chodím už málo, ale Lujzine názory ma vždy potešia a uspokoja...
a vie aj pritlačiť na pílu . ahoj stenly
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska
Stanislav 1975
lujza.j
taiko
Blahozelam vam bratislavcania, ze sa vam podarilo nezcerveniet a ze ste tu trubu poslali do muky.
jáj....a henten je akože aký?....kedy som mohla .....ako nemóžem....
Lujzu mám rád- je to jedna múdra, inteligentná, rozhladená žena...,aj keď sem chodím už málo, ale Lujzine názory ma vždy potešia a uspokoja...
a vie aj pritlačiť na pílu . ahoj stenly
čau srskovitý, samozrejme aj teba mám rád...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
"Stanislav 1975"
Lujzu mám rád- je to jedna múdra, inteligentná, rozhladená žena...,aj keď sem chodím už málo, ale Lujzine názory ma vždy potešia a [B
uspokoja[/B]...
Ty furt na jedno myslíš ......
Kua , šak si horší ako ja ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Lujzu mám rád- je to jedna múdra, inteligentná, rozhladená žena...,aj keď sem chodím už málo, ale Lujzine názory ma vždy potešia a uspokoja...
Ty furt na jedno myslíš ......
Kua , šak si horší ako ja ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať