Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
wirgi
Potešilo ma, že dnes je krásny slnečný deň a nahnevalo, že sa má ochladiť a nevylučujú ani prízemný mráz a čo moje cukiny, tekvice fazuľa je tiež už veľká veď to všetko ani nezakryjem, paradajky sú našťastie len v skleníku
Musíš veriť, že im predpoveď nevyjde a mráz nebude. Týkalo sa to len severu, ale to nehovoril Jurčovič s určitosťou....že možno bude....Rozhodne by bolo všetkého škoda, pokiaľ by mráz úradoval.
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

terezamaria
Anička vydarené....prenechám ich ostatným, snažím sa sladké nejesť. Ja by som radšej takýmto sa živila...:-))) Šalát môžem vždy a veľa.
Terezka dakujem, ja zase som kolacova a pritom to vobec nie je na mne vidiet a do jedenia salatov sa musim nutit, ale snazim sa.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Potešilo ma, na záhrade všetko pekne rastie, hrach mám poriadne vysoký a rozkvitnutý, šalátik a reďkvička je už na jedenie, dosádzam každý týždeň. Akurát jedna jabloň asi odíde, mala iba puky, listy jej však doteraz nevyšli.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

terezamaria
wirgi
Potešilo ma, že dnes je krásny slnečný deň a nahnevalo, že sa má ochladiť a nevylučujú ani prízemný mráz a čo moje cukiny, tekvice fazuľa je tiež už veľká veď to všetko ani nezakryjem, paradajky sú našťastie len v skleníku
Musíš veriť, že im predpoveď nevyjde a mráz nebude. Týkalo sa to len severu, ale to nehovoril Jurčovič s určitosťou....že možno bude....Rozhodne by bolo všetkého škoda, pokiaľ by mráz úradoval.
vraj ja keď som sa narodil bol mráz v júni na dolniakoch kukurice už boli takmer do pása aj tie opálilo fazule a tekvice úplne, rajčina keď dostane šupu tak sa spamätá ale z s novými výhonkami z koreňa
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

nestrašte tu s mrazíkmi - ja už mám všetko zasadené a vzídené - na nové planty už nie je financií
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

willma
nestrašte tu s mrazíkmi - ja už mám všetko zasadené a vzídené - na nové planty už nie je financií
Neviem či nebudeme zakrývať, podľa predpovedí asi hej.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dobrý večer prajem. kurňa, prerábať domáci kancel - radšej dva razy vytopiť suseda
3 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Moja malá dnes maturuje, začínala prvá 7.20 a ešte nevolala, juj ale som nervózna ...
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
maja
Moja malá dnes maturuje, začínala prvá 7.20 a ešte nevolala, juj ale som nervózna ...
Tak to už asi maslá nebude.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Zabudla zavolať... Tak zatiaľ slovenčina OK, dnes ešte fyzika, mama viac nervózna jak dcéra..
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
maja
Moja malá dnes maturuje, začínala prvá 7.20 a ešte nevolala, juj ale som nervózna ...
Neboj, dobre to dopadne, keby to bolo zlé, už určite volá, takto sa teší...:-)))
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prišiel mi na skype link na foto od priateľa a jemu odo mňa, ale nič sme neposielali!
„Odo mňa“ to majú ďalšie tri moje kontakty na skype!!! Pre istotu som poslala všetkým mojim kontaktom túto správu:
NEOTVÁRAŤ, NESŤAHOVAŤ NIČ SOM NEPOSLALA
ÚTOK HACKERA, NESRANDUJEM!!!
Naposledy upravil kukučka : 20.05.13 at 12:37
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


od novej porady tu skapal pes.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
dobrý večer prajem. kurňa, prerábať domáci kancel - radšej dva razy vytopiť suseda
....žiješ....nepotrebuješ pomócť?...dobehnem....nema problema
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
dobrý večer prajem. kurňa, prerábať domáci kancel - radšej dva razy vytopiť suseda
....žiješ....nepotrebuješ pomócť?...dobehnem....nema problema
hotovo na 90% .
v piatok som začal, večer ma zamädilo, stretol som v šenku suseda, výsledok - dvaja skoro demolito.
v sobotu som makal celý deň, v nedeľu som ráno kúpil pílu a čo bolo treba uťať som uťal a do večera makačka aj s novým olištovaním + sprevádzkovanie pc a siete.
ešte ma čaká prerábka osvetlenia a zdizajnovanie na môj obraz (nejaké č/b foto airplane spitfire, f-18 hornet a pod.)
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j

od novej porady tu skapal pes.....
Ak Ti chutí, ponúkam - ovocie môžeš

A pes hádam neskapal. Ja sem málo chodím, nemám čas - to vieš sezónne práce na záhrade
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Melón nekrájať, ale vydlabať,*naliať tam pivčo - šup s ním do záhrady - kúpalisko pre slimáky.
* Alebo po našom "vyguličkovať"
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Dobré ránko Poraďáci a krásny pohodový utorok.... Súhlasím s Luji, že je tu akosi mĺkvo...no verím, že po čase sa všetci "zžijú" s novou tvárou Porady a o chvíľu tu budeme vylievať svoje radosti, starosti ako predtým........
3 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak dnes už má dcéra za sebou angličtinu, ešte biológiu a maturita za ňou...

Je tu akosi ticho a je mi z toho smutno, za tie roky som sem rada chodila. Síce som viac čítala ako písala, ale bol to taký únik od roboty, tak dúfam, že sa to utrasie...
5 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

maja
Tak dnes už má dcéra za sebou angličtinu, ešte biológiu a maturita za ňou...

Je tu akosi ticho a je mi z toho smutno, za tie roky som sem rada chodila. Síce som viac čítala ako písala, ale bol to taký únik od roboty, tak dúfam, že sa to utrasie...
Majka, blahoželám......
aj moje dieťa "bojuje".....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať