Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
buchač
Názor nech si utvorí každý sám ... ale ja du blejt velebnosti ...

František Koleno v decembri v roku 2011 opitý napadol dvoch mužov v blízkosti baru v Považskej Bystrici. Následne slovne i fyzicky napadol aj privolanú policajnú hliadku. Najťažšie zranenia utrpela policajtka, ktorá sa ho snažila spacifikovať. Zranené koleno a ťažké poškodenie nohy si musela liečiť štyri mesiace.

Mnohí ľudia na stránke píšu o neprimerane vysokom treste pre 21-ročného muža. Žiadajú preto slovenského prezidenta Ivana Gašparoviča, aby ho znížil a Kolenovi udelil milosť.
http://sport.aktuality.sk/c/158190/s...to-gasparovic/
nemohol sudca spraviť nejakú procesnú chybu však to je dnes bežné
Pali - dostal zníženie trestu - a procesná chyba? Nezdá sa mi. Tí "mnohí" píšu o neprimeranom treste, ale už nevidia, že to dostal úhrnný trest - a to za útok a zranenie verejného činiteľa a výtržníctvo.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

odporca sa nedostavuje,konanie sa furt odročuje.......mne utekajú peniaze do nenávratna...... budú pekné vianoce......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
buchač
Názor nech si utvorí každý sám ... ale ja du blejt velebnosti ...

František Koleno v decembri v roku 2011 opitý napadol dvoch mužov v blízkosti baru v Považskej Bystrici. Následne slovne i fyzicky napadol aj privolanú policajnú hliadku. Najťažšie zranenia utrpela policajtka, ktorá sa ho snažila spacifikovať. Zranené koleno a ťažké poškodenie nohy si musela liečiť štyri mesiace.

Mnohí ľudia na stránke píšu o neprimerane vysokom treste pre 21-ročného muža. Žiadajú preto slovenského prezidenta Ivana Gašparoviča, aby ho znížil a Kolenovi udelil milosť.
http://sport.aktuality.sk/c/158190/s...to-gasparovic/
nemohol sudca spraviť nejakú procesnú chybu však to je dnes bežné
Pali - dostal zníženie trestu - a procesná chyba? Nezdá sa mi. Tí "mnohí" píšu o neprimeranom treste, ale už nevidia, že to dostal úhrnný trest - a to za útok a zranenie verejného činiteľa a výtržníctvo.
som si robil srandu z tej naivity obhajcov , ja by som ho zavrel ako každého primerane porušeniu zákona. Každý kto nebol zbavený svojprávnosti, musí vedieť že za porušenie majú byť sankcie minule ma krútili tí panáčikovia v šachovnicovitých uniformách (mestskí ) tak som sa im povedal že ak mi chcú dať pokutu nech donesú ten zákon kde sa píše že som ho porušil a potom si začali písať moje údaje na "toaletný papier" keď skončilo ich slohové cvičenie, tak som sa ich spýtal či vedia číslo zákona o ochrane osobných údajov zalapali po vzduchu a papierik mi museli odovzdať
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Tweety
Na tej celej veci je najhoršie to, že tresty sa merajú od buka do buka. Za vraždu dostal jeden športovec menej.
Majka za vraždu a rozkrádanie je to veľmi málo. Tam by som to podpísala bez mihnutia oka.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Potešil ma telefonát od dcéry, že už je skoro doma. Strávila narodeninový víkend v Paríži.
Okrem pamiatok videla našťastie len vrtulník a nie toho šialenca, ktorého ním hľadali.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Stanislav 1975
buchač
Názor nech si utvorí každý sám ... ale ja du blejt velebnosti ...

František Koleno v decembri v roku 2011 opitý napadol dvoch mužov v blízkosti baru v Považskej Bystrici. Následne slovne i fyzicky napadol aj privolanú policajnú hliadku. Najťažšie zranenia utrpela policajtka, ktorá sa ho snažila spacifikovať. Zranené koleno a ťažké poškodenie nohy si musela liečiť štyri mesiace.

Mnohí ľudia na stránke píšu o neprimerane vysokom treste pre 21-ročného muža. Žiadajú preto slovenského prezidenta Ivana Gašparoviča, aby ho znížil a Kolenovi udelil milosť.
http://sport.aktuality.sk/c/158190/s...to-gasparovic/
Mali by ho zastreliť...bez milosti na námestí ako verejnú popravu, však to je len obyčajný vagabund...
tiez sa mi zda 8 rokov vela pre mladeho chalana...ale dnes som citala, vraj uz mal 3 zaznamy v registri za napadnutia v opilosti a pod. Tak to uz je ozaj vela,ked sa chlapec doteraz nespamatal...a teraz vyplakava aj on, aj rodicia?
V mladom veku 3 zaznamy v registri trestov a napriek tomu si dovoli napadnut zensku a este k tomu policajtku? Keby ho razne nezastavili teraz, co by si dovolil nabuduce?
...len skoda, ze namaju rovnaky meter na vsetkych grazlov :-(
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac

3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

včera potešilo - duplo pre vnuka
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Neviete už sa robí nejaká podpisová petícia za to aby zlodeji ktorí kradnú v obchodoch neboli trestaní respektíve petícia za potrestanie sbskárov ktorí si dovolia proti nim zasiahnuť veď to musí ten zlodej utrpieť okrem telesnej aj obrovskú psychickú ujmu ak mu niekto natrieska - chudák sa včera v jednom obchoďáku aktívne bránil tak mu to sbskár nandal
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandal, ako nandal, ale asi prekročil svoju právomoc.
http://www.cas.sk/clanok/265681/po-z...rt-v-kome.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Nandal, ako nandal, ale asi prekročil svoju právomoc.
http://www.cas.sk/clanok/265681/po-z...rt-v-kome.html
Mňa zaujalo zatiaľ toto ...

K Róbertovi (36), ktorý bol po zásahu esbéeskára a okoloidúceho muža ....
??????????
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
...... ludia vseobecne neznasaju polisov....keby rozkopol koleno civilovy ani o nom nevieme......toto sa hodi rozduchat......tiez som si co-to komentarov precitala.....niekomu unika aj to ze dostal uhrnny trest......ti co chcu milost pre neho...uz sa zamysleli ci by ziadali milost keby ich mater mala od neho koleno dozivotne v haji......tiez som raz bola s kolegom robit poradky na diskoteke....teda nic moc poviem uprimne.
Prečo? Mne už v tomto režime vždy iba pomohli. Teda uniformovaní. Dokonca mám našich okrskárov navolených v mobile. Keby niečo po ceste domov v noci od mamy a pod. Naposledy ešte predpár rokmi som sa išla prejsť v neskorý večer po práci so psom, iba po našej ulici a nikde ani nohy, a narazila som na troch cudzích psov. Z toho jeden zmeska bojových plemien. Zaujaté postoje príšerné. Zostala som stáť, do 2 min. boli u mňa. Toto je omrvinka. Ďaleko v horších veciach mi pomohli.
Čo sa týka kolien, tak je väčšia pravdepodobnosť, že prídu k úrazu policajti na výjazdoch ako civil. To si myslím ja.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šmejdi zase úradovali vo VK. Telka ich zachytila a vykrúcali sa jak onéééé .... a pritom od včera platí zákon, že takéto akcie sa MUSIA ohlasovať SOI. Zase tam nanútili dôchodcom nepotrebné veci - vyjadrenie SOI - zmluvy sú NEPLATNÉ.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.bioterra.sk/prirodne-farby-na-vlasy/ nemám vyskúšané, ale podstatná je výživa zvnútra, tiež som mala problémy po tej mojej tvrdej diéte, zo dňa na deň. A pri dlhých vlasoch je to ešte viditeľnejšie. Už sa to zastavilo. Najviac okrem iného mi spôsobil nedostatok železa.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

aj s tehlou sa dá fotiť

http://www.fotocihla.cz/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
Nandal, ako nandal, ale asi prekročil svoju právomoc.
http://www.cas.sk/clanok/265681/po-z...rt-v-kome.html
čo to,mne to nechce načítať,vraj výpadok spojenia
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kvietok - Čas chce čas

Alebo niekto ho mal už plné zuby..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft
Šmejdi zase úradovali vo VK. Telka ich zachytila a vykrúcali sa jak onéééé .... a pritom od včera platí zákon, že takéto akcie sa MUSIA ohlasovať SOI. Zase tam nanútili dôchodcom nepotrebné veci - vyjadrenie SOI - zmluvy sú NEPLATNÉ.
načo tam tí dúchodci lezú?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať