Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
misoft
lujza.j
srska
lujza.j
ja som som to inak myslela....akože tak ....napr. v pondelok idem domov autom...celú cestu sa za mnou rútil AUDI-sta.....ked som sa dala do pravého pruhu lebo som vedela, že pojdem na zjazd z obchvatu...bol zas za mnou.....kedže kolóna k nám stala už na obchvate v odbočovavacom pruhu som si pomyslela.....že dúfam že ubrzdí a nena.ebe do mňa.....ked som už stala a nič...som si pomyslela, že fajn ubrzdil ....a v tom .éb dom mňa a ja do pani predo mnou.....
...a toto nie je jediná zla vec na ktorú som pomyslela a nakoniec sa stala......
keď máš takého le**** za sebou, tak mu blikni brzdovými aby sa umravnil
srsino....prvé čo ma.... ked to do mňa našupoval......že ved ja idem-chcem ísť do múnichu....vystúpila som a ked som videla že ten penissss je ITAL....tak som vedela že som v .....
brzdovými "blikám" štandardne ...funguje to ....
Mala si na neho - STUPIDO!
to je slabe slovo.....usmieval sa a rozradzoval rukami ako keby sa nič nestalo a ja auto aj zo zadu aj spredu rozj...bané...doma na PN-ke s krčnou chrbticou
Škoda, že si taká milá osôbka - u mňa by tiež rukami rozhadzoval, keby mu policajti vodičák zadržali a mne by musel pár tisíc € cálovať... a možno by ani auto neodišiel (iba ak vlakom, autobusom, lietadlom, loďou, ponorkou, pod zemou......)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lujza.j
...a toto nie je jediná zla vec na ktorú som pomyslela a nakoniec sa stala......

Jasné, že sa stane. Máš myslieť na dobré veci.

Netreba ti dvesto, stačí jediná - od menovkyne: Luise L. Hay. Miluj svoj život. Keď si odmyslíš ten americký štýl - jak pre dementa a ešte x-krát zopakovať, tak je to výborná kniha.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duški mňa išiel dnes drbať nadriadený, že prečo som nevolala ...lebo pri fúkaní mali byť...vrrrr...ja som mala také nervy, že na 158....iba samé zvukomalebné so mňa slová išli....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lu - urob si tabuľku a tam napísané pekne pod sebou:

Jen klid!!!
Říkej si:
Je blbej......
Je blbej.......
Je blbej......
Je blbej......
Je blbej......

Je blbej......

Je blbej.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
lujza.j
...a toto nie je jediná zla vec na ktorú som pomyslela a nakoniec sa stala......

Jasné, že sa stane. Máš myslieť na dobré veci.

Netreba ti dvesto, stačí jediná - od menovkyne: Luise L. Hay. Miluj svoj život. Keď si odmyslíš ten americký štýl - jak pre dementa a ešte x-krát zopakovať, tak je to výborná kniha.
kuki...už mám pocit že som zakliata alebo čo.....
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
lujza.j
...brzdovými "blikám" štandardne ...funguje to ....
... no keď ti dýcha na zadné okno 20 tonový kamion, aké máš iné možnosti? ale v zápatí ihneď šliapnem na plyn...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stefan2005
lujza.j
...brzdovými "blikám" štandardne ...funguje to ....
... no keď ti dýcha na zadné okno 20 tonový kamion, aké máš iné možnosti? ale v zápatí ihneď šliapnem na plyn...
to už nerobím!!!!...viem prečo...vysvetlil mi to bývalý kamionista.......ale ostatným áno..a ešte ich sledujem v spätáku
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pred pár dňami sa tu spomínalo odkladanie psíkov do hotelov.
Keď ešte neboli, tak som vzala do opatery malého čistokrvného psíka na týždeň. Majitelia mi priniesli jeho košík, aj majiteľov župan, aby cítil domácu vôňu. Spať bude určite vo svojom koši. :-)
Hneď prvé ráno som sa zobudila s tým, ako mi spí pri srdci a ešte aj pod paplónom. A tak rovnako po celý týždeň. Pre mňa lichotivé, lebo chodil iba ku mne. Milej povahy bol.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
Pred pár dňami sa tu spomínalo odkladanie psíkov do hotelov.
Keď ešte neboli, tak som vzala do opatery malého čistokrvného psíka na týždeň. Majitelia mi priniesli jeho košík, aj majiteľov župan, aby cítil domácu vôňu. Spať bude určite vo svojom koši. :-)
Hneď prvé ráno som sa zobudila s tým, ako mi spí pri srdci a ešte aj pod paplónom. A tak rovnako po celý týždeň. Pre mňa lichotivé, lebo chodil iba ku mne. Milej povahy bol.
jéj ty si dobrá víla....čo by som ja za takú vílu dala.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
srska
lujza.j
ja som som to inak myslela....akože tak ....napr. v pondelok idem domov autom...celú cestu sa za mnou rútil AUDI-sta.....ked som sa dala do pravého pruhu lebo som vedela, že pojdem na zjazd z obchvatu...bol zas za mnou.....kedže kolóna k nám stala už na obchvate v odbočovavacom pruhu som si pomyslela.....že dúfam že ubrzdí a nena.ebe do mňa.....ked som už stala a nič...som si pomyslela, že fajn ubrzdil ....a v tom .éb dom mňa a ja do pani predo mnou.....
...a toto nie je jediná zla vec na ktorú som pomyslela a nakoniec sa stala......
keď máš takého le**** za sebou, tak mu blikni brzdovými aby sa umravnil
srsino....prvé čo ma.... ked to do mňa našupoval......že ved ja idem-chcem ísť do múnichu....vystúpila som a ked som videla že ten penissss je ITAL....tak som vedela že som v .....
brzdovými "blikám" štandardne ...funguje to ....
to vieš myslel si baba ja jej to nandám nech dostane "kŕče" z mojej profi jazdy a nakoniec ich sám dostal
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čo vravíte na otázniky okolo 2. kola župných volieb? To nevedeli predtým alebo žeby ich k rozhodnutiu primäl až Kotleba?
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Ja sa vraciam k pôvodnej téme: potešil som /dúfam/ a potešil som sa návštevou manželov poraďákov v Myjave /ahoj účtovník 007/ , najedli sme sa aj s kolegami, niektorí aj napili...skrátka tešili sme sa pohostinnosti u dobrých ľudí, ďakujeme.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
lujza.j
srska
lujza.j
ja som som to inak myslela....akože tak ....napr. v pondelok idem domov autom...celú cestu sa za mnou rútil AUDI-sta.....ked som sa dala do pravého pruhu lebo som vedela, že pojdem na zjazd z obchvatu...bol zas za mnou.....kedže kolóna k nám stala už na obchvate v odbočovavacom pruhu som si pomyslela.....že dúfam že ubrzdí a nena.ebe do mňa.....ked som už stala a nič...som si pomyslela, že fajn ubrzdil ....a v tom .éb dom mňa a ja do pani predo mnou.....
...a toto nie je jediná zla vec na ktorú som pomyslela a nakoniec sa stala......
keď máš takého le**** za sebou, tak mu blikni brzdovými aby sa umravnil
srsino....prvé čo ma.... ked to do mňa našupoval......že ved ja idem-chcem ísť do múnichu....vystúpila som a ked som videla že ten penissss je ITAL....tak som vedela že som v .....
brzdovými "blikám" štandardne ...funguje to ....
to vieš myslel si baba ja jej to nandám nech dostane "kŕče" z mojej profi jazdy a nakoniec ich sám dostal
Palino on tie krče až také nemal ...60e pokutu....je audi bolo v poho.....ale moja kárasíce pojazdná, ale iba vdaka tomu, že som nebola v kolone natlačená na pani predo mnou ...inak by vytieklo všetko....ale zato riť mam na sračku...keby som nemala HP poistenie tak čo by asi robila....kolko by som sa naťahovala z jeho PZP-čka na vyplatenie škody???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mňa dnes zaujala iná správa :až 40 % 12 ročných si doprialo drogu vraj údajne časť z nudy. kto za to môže? že by legislatíva " Ohýbaj ma mamko dokiaľ som ja Janko..." dnes nemôžeš dieťaťu streliť, dieťa nesmie nič robiť, nesmie mať záujmové krúžky (nie sú peniaze na ne ). Ak chcú rodičia dieťa uchrániť pred takýmito skúsenosťami tak musia porušiť zákon. V tejto súvislosti som spomenul na vlaňajšiu príhodu. cez prázdniny prišiel za mnou jeden rodič z druhej dediny "hovorí syn ôsmak sa mi dostal do partie žerie drogy, dajte mu prácu, lebo sme zamestnaní, ráno ho doveziem večer odveziem" Ja na to že to je trestné zamestnávať deti. čo je horšie porušiť zákon o nelegálnej práci alebo ponechať decko napospas drogám? Pritom si pamätám že moja generácia celá cez prázdniny pracovala
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
pavol54
lujza.j
srska
lujza.j
ja som som to inak myslela....akože tak ....napr. v pondelok idem domov autom...celú cestu sa za mnou rútil AUDI-sta.....ked som sa dala do pravého pruhu lebo som vedela, že pojdem na zjazd z obchvatu...bol zas za mnou.....kedže kolóna k nám stala už na obchvate v odbočovavacom pruhu som si pomyslela.....že dúfam že ubrzdí a nena.ebe do mňa.....ked som už stala a nič...som si pomyslela, že fajn ubrzdil ....a v tom .éb dom mňa a ja do pani predo mnou.....
...a toto nie je jediná zla vec na ktorú som pomyslela a nakoniec sa stala......
keď máš takého le**** za sebou, tak mu blikni brzdovými aby sa umravnil
srsino....prvé čo ma.... ked to do mňa našupoval......že ved ja idem-chcem ísť do múnichu....vystúpila som a ked som videla že ten penissss je ITAL....tak som vedela že som v .....
brzdovými "blikám" štandardne ...funguje to ....
to vieš myslel si baba ja jej to nandám nech dostane "kŕče" z mojej profi jazdy a nakoniec ich sám dostal
Palino on tie krče až také nemal ...60e pokutu....je audi bolo v poho.....ale moja kárasíce pojazdná, ale iba vdaka tomu, že som nebola v kolone natlačená na pani predo mnou ...inak by vytieklo všetko....ale zato riť mam na sračku...keby som nemala HP poistenie tak čo by asi robila....kolko by som sa naťahovala z jeho PZP-čka na vyplatenie škody???
raz ma nabral Rakúšan vôbec som neriešil zavolal dopravnú políciu odovzdal na poisťovňu, lenže vtedy to ešte nebola Allianz komplet mi zaplatili
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No táto Porada sa teda poriadne blázni. Hlavná stránka roztiahnutá od jedného konca po druhý (vľavo-vpravo), no jednotlivé témy su natlačené úplne naľavo a pol obrazovky je ľuft.
A to som len napísal jednu odpoveď a odoslal a zrazu to tak skočilo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino toto škodová udalosť...ked im prinesiem PN-ku tešiť sa asi "chaloši" nebudú....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
No táto Porada sa teda poriadne blázni. Hlavná stránka roztiahnutá od jedného konca po druhý (vľavo-vpravo), no jednotlivé témy su natlačené úplne naľavo a pol obrazovky je ľuft.
A to som len napísal jednu odpoveď a odoslal a zrazu to tak skočilo.
aspoň sa metrové otázky zmestia do jedného riadku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ak budú mať viac ako meter - treba monitor nadstaviť
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ak budú mať viac ako meter - treba monitor nadstaviť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať