Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

avalik

b) vo farmaceutických študijných programoch „doktor farmácie" (v skratke „PharmDr."),

c) v spoločenskovedných, umenovedných a zdravotníckych študijných programoch „doktor filozofie" (v skratke „PhDr."),
Máš pravdu, lenže som to nedopísala - teda myš mi to nedopísala. Niekedy blbne a keď si nevšimnem, tak mi chýba pol slova.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
trisestri
jupiiiiii,mame magistru
super, blahoželám, nech sa jej aj naďalej darí
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Toto si pozrite:
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/2...lka-matke.html
Kupčenie s deťmi na slovenský spôsob, arogancia úradov, odmietanie práva rodiča vidieť svoje dieťa.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
A že vraj sa nedá vyhrať . 2/3 si zobral - plán splnený na 66,6666666666% (bodaj by tak robili naši posranci)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ivuliatko
trisestri
jupiiiiii,mame magistru
super, blahoželám, nech sa jej aj naďalej darí
dakujem
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Stanislav 1975
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
co sa natacalo? a kolko si dal producentovy aby si ta vybraly???....dufam ze nie som indiskretny
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

vulxy
Stanislav 1975
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
co sa natacalo? a kolko si dal producentovy aby si ta vybraly???....dufam ze nie som indiskretny
Vobec nemáš pravdu- práveže sami mi volali,že majú so mnou len tie najlepšie skúsenosti a že som pred kamerou ako doma a tak by ma chceli pozvat na natáčanie- ponuku som prijal a hotovo- inak celkovo sa mýliš- bol som v 5 sútažiach a nikdy som nič nevybavoval...-pozvú ťa aj sami a bez problémov...-len vačšinou musíš urobit predtým aj vedomostné testy- ak v nich neuspeje niekto.- nemá šancu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
Gratulujem.....výhry nech dlho slúžia....
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

des a hrôza.............
2 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Stanislav 1975
vulxy
Stanislav 1975
Potešilo ma, že dnešné natáčanie JOJ-ky u nás doma dopadlo viacmenej úspešne- zobrali sme 2 výhry z 3 možných- mobil a led tv je doma, len škoda, že nevyšiel aj ten počítač l, ale inak spokojnosť. Učinkovalo dokonca aj naše morčiatko :-), Vlado Voštinár bol celkom príjemný, jeho som ešte nepoznal...,celý štáb bol OK...
co sa natacalo? a kolko si dal producentovy aby si ta vybraly???....dufam ze nie som indiskretny
Vobec nemáš pravdu- práveže sami mi volali,že majú so mnou len tie najlepšie skúsenosti a že som pred kamerou ako doma a tak by ma chceli pozvat na natáčanie- ponuku som prijal a hotovo- inak celkovo sa mýliš- bol som v 5 sútažiach a nikdy som nič nevybavoval...-pozvú ťa aj sami a bez problémov...-len vačšinou musíš urobit predtým aj vedomostné testy- ak v nich neuspeje niekto.- nemá šancu...
som len zo srandy.....nepodozrieval so ani nahodou ....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vieš nad čím ja žasnem? Že sa v tejto republike ešte stále nenašla intelektuálna iniciatíva nie pre vyhodenie vedenia oboch súkromných TV, ale doslova vyhostenie z republiky.
Ja keď vidím Ťapákovú, ako napomáha zlu, a Tótha z Jojky, ktorý sa v priamom vysielaní vyjadril, že čím krvavejší, stupídnejší titulok filmu alebo niečo v tom zmysle, o to je väčšia sledovanosť.
Tí ľudia si vôbec neuvedomujú, že ako-tak normálny človek si selektuje programy, ale tie bezprízorné vrstvy sú na nich závislé?
Po revolúcii, keď sa sem začali valiť do PNS časopisy s nahotinkami, tak KDH malo snahu ešte niečo urobiť, aby sa obálky časopisov neumiestňovali na viditeľných miestach (maloletí). Nenašlo páky.
Viem, že v tom čase vo Švédsku, neviem ako je to tam teraz, človek nevidel podobné veci v celom Štokholme. Predávali sa iba v kamenných "PNS", vo výklade sa nič podobné nevystavovalo.
Ako sa západu podarilo tak rýchlo spraviť z krajín ost bloku chliev, biedu, závislosť, a najmä zárobkovú činnosť atď.
Ani ostnaté drôty nepotrebujeme.
Koľko nešťastia tu je.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dobrú noc všetkým, vyspite sa dosýta.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dobré ráno prajem.

p.s.: pepsiková sa presťahovala do humpolce? že je tu neny vidno
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
Vieš nad čím ja žasnem? Že sa v tejto republike ešte stále nenašla intelektuálna iniciatíva nie pre vyhodenie vedenia oboch súkromných TV, ale doslova vyhostenie z republiky.
Ja keď vidím Ťapákovú, ako napomáha zlu, a Tótha z Jojky, ktorý sa v priamom vysielaní vyjadril, že čím krvavejší, stupídnejší titulok filmu alebo niečo v tom zmysle, o to je väčšia sledovanosť.
Tí ľudia si vôbec neuvedomujú, že ako-tak normálny človek si selektuje programy, ale tie bezprízorné vrstvy sú na nich závislé?
Po revolúcii, keď sa sem začali valiť do PNS časopisy s nahotinkami, tak KDH malo snahu ešte niečo urobiť, aby sa obálky časopisov neumiestňovali na viditeľných miestach (maloletí). Nenašlo páky.
Viem, že v tom čase vo Švédsku, neviem ako je to tam teraz, človek nevidel podobné veci v celom Štokholme. Predávali sa iba v kamenných "PNS", vo výklade sa nič podobné nevystavovalo.
Ako sa západu podarilo tak rýchlo spraviť z krajín ost bloku chliev, biedu, závislosť, a najmä zárobkovú činnosť atď.
Ani ostnaté drôty nepotrebujeme.
Koľko nešťastia tu je.
Keby ich vyhostili tak by bola arbitráž kvôli právu na zisk
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ved to je keket .....cim viac svalov....tym mensie alebo uuuplne mini IQ.....fuj nechutny je....nesledujem,tuto " kvalitnu" produkciu....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
Ved to je keket .....cim viac svalov....tym mensie alebo uuuplne mini IQ.....fuj nechutny je....nesledujem,tuto " kvalitnu" produkciu....
šak ke ke t z ke
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať