Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tomu sa hovorí dvojité šťastie pre rodičov aj dieťa, tiež gratulírujem a nech sa darí v novej práci.
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Gratulujem, keď sa deťom darí, je dobre.
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
invest
Mňa dnes potešilo, že synátor urobil štátnice a od dnes je Mgr.
avalik
vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa
Blahoželám deťušom aj rodičom, tiež sa podelím o radosť - po včerajšej slovine a ekonomike dnes aj maturita z angliny OK, takže máme doma čerstvú absolventku obchodnej akadémie
Hele, aká zhoda v dátumoch, aj ja som maturovala 28. mája, ibaže pred 32 rokmi (vtedy za čias dinosaurov sme fičali zo všetkých štyroch predmetov v jeden deň)
5 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

A kde je kus koláča a kávička?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
IMG-20130106-WA0002.jpg  
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pmajap
A kde je kus koláča a kávička?
Vznášam sa od radosti, tak som pozabudla

3 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Šikuľky
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ide na rozpučiť od jedu......
dcéra v pondelok doniesla maturitné vysvedčenie zo SŠ, prefotila som ho a dala overiť , štyri kópie a dnes dcére osobne telefonovala zástupkyňa gymnázia,ž enemajú platné maturitné vysvedčenia, nakoľko gymnázium neuviedol stupeň , resp. úroveň ....
a ja som ešte chytro aj jedno maturitné vysvedčenie zaslala na VŠ, aby sme nemuseli tam cestovať (fyzika- chémia, UPJŠ KE) a teraz? znovu? znovu do toho kopec peňazí je potrebné dávať????
som zvedavá, ako sa postaví SŠ tomuto.......
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
avalik
vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa
Tak už by si jej nemala hovoriť " decko " ale moja prvo...druhorodená, moje zlato...atď, keď je taká šikulka....:-))) máš sa z čoho vytešovať, také správy sú príma.....:-)))
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
ivuliatko
invest
Mňa dnes potešilo, že synátor urobil štátnice a od dnes je Mgr.
avalik
vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa
Blahoželám deťušom aj rodičom, tiež sa podelím o radosť - po včerajšej slovine a ekonomike dnes aj maturita z angliny OK, takže máme doma čerstvú absolventku obchodnej akadémie
Hele, aká zhoda v dátumoch, aj ja som maturovala 28. mája, ibaže pred 32 rokmi (vtedy za čias dinosaurov sme fičali zo všetkých štyroch predmetov v jeden deň)
Blahoželám, veru aj pred 43 rokmi sme mali všetko v jeden deň.......môžete oslavovať....:-)))
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

terezamaria
avalik
vcera decko urobilo dalsiu skusku na VS a aj dostalo novu pracovnu zmluvu od juna, dnes sa prestahovalo do noveho podnajmu ... vytesujem sa
Tak už by si jej nemala hovoriť " decko " ale moja prvo...druhorodená, moje zlato...atď, keď je taká šikulka....:-))) máš sa z čoho vytešovať, také správy sú príma.....:-)))
Terezka ... pre mna je to furt moje "babatko" ... decko je len tu na porade alebo ked ma vytoci
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Začínam byť frustrovaný z tejto novej Porady. Začína ma štvať.
Sťažoval som sa, že AB blokuje okrem reklám aj funkčné ikonky.
Richard odpovedal, že sa to upravilo, no pri vypnutom AB tie reklamy sú, no naopak v príspevkoch nevidím ani jeden jediný obrázok (dokonca ani vo svojich vlastných príspevkoch).

Počkám, či sa to zlepší. Ak nie - zbohom Porada (bude mi ľúto, ale sledovať a reagovať na niečo, čo nevidím - to sa nedá).
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Niečo pre hubárov.Susedin úlovok z piatka minulého týždňa.22ks.
IMG_8045.jpg  
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
misoft
Začínam byť frustrovaný z tejto novej Porady. Začína ma štvať.
Sťažoval som sa, že AB blokuje okrem reklám aj funkčné ikonky.
Richard odpovedal, že sa to upravilo, no pri vypnutom AB tie reklamy sú, no naopak v príspevkoch nevidím ani jeden jediný obrázok (dokonca ani vo svojich vlastných príspevkoch).

Počkám, či sa to zlepší. Ak nie - zbohom Porada (bude mi ľúto, ale sledovať a reagovať na niečo, čo nevidím - to sa nedá).
Ja tu už tiež chodím len zo zvyku.Odvtedy čo sa to zmenilo ma to absolútne neláka.
4 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft
Začínam byť frustrovaný z tejto novej Porady. Začína ma štvať.
Sťažoval som sa, že AB blokuje okrem reklám aj funkčné ikonky.
Richard odpovedal, že sa to upravilo, no pri vypnutom AB tie reklamy sú, no naopak v príspevkoch nevidím ani jeden jediný obrázok (dokonca ani vo svojich vlastných príspevkoch).

Počkám, či sa to zlepší. Ak nie - zbohom Porada (bude mi ľúto, ale sledovať a reagovať na niečo, čo nevidím - to sa nedá).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pmajap
misoft
Začínam byť frustrovaný z tejto novej Porady. Začína ma štvať.
Sťažoval som sa, že AB blokuje okrem reklám aj funkčné ikonky.
Richard odpovedal, že sa to upravilo, no pri vypnutom AB tie reklamy sú, no naopak v príspevkoch nevidím ani jeden jediný obrázok (dokonca ani vo svojich vlastných príspevkoch).

Počkám, či sa to zlepší. Ak nie - zbohom Porada (bude mi ľúto, ale sledovať a reagovať na niečo, čo nevidím - to sa nedá).
Ja mám lepší obrázok ....



Doplním jedno príslovie :

Nie je všetko zlato ,čo sa blyští ...

...a tu je to samá patina ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....no " super" tam všetci odíďte...tiez ma to tu vytaca,ale bojujem.....ale hlavne za navstevnost udajne neklesla....toto ale len vsugerovaný pocit....
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Včera som bola babke z lekárne vybrať na recept také gazy. Majú rozmer 7,5 cm x 7,5 cm.. Prikladá sa to na ranu, a je to napustené roztokom..je to balené v takých vrecúškach. V krabičke je 10 ks.... Celé to platí poisťovňa, tak som sa nezaoberala cenou... Včera som sa pozrela na lístok a skoro som onemela.. Ten jeden sáčok viete koľko stojí?? Jeden sáčok stojí 4,78e... a jedno balenie potom stojí 47,80e... Sú tie farmaceutické firmy normálne???? Keby to mala babka platiť, isto jej to nekúpim...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Farmako firmy....hyeny..naj biznis !! Samozrejme ze je to ruka v ruke s tymi,ktori rozhoduju o tom co bude a co nebude,alebo ako bude preplacane poist.a co daju vyzrat pacosovi.....mne na ORL dochtorka predpisala Tebokan.....na 2mes. 2x denne...cele hradi pacoš mala som to " len" cez 23€ ....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať