Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j
Farmako firmy....hyeny..naj biznis !! Samozrejme ze je to ruka v ruke s tymi,ktori rozhoduju o tom co bude a co nebude,alebo ako bude preplacane poist.a co daju vyzrat pacosovi.....mne na ORL dochtorka predpisala Tebokan.....na 2mes. 2x denne...cele hradi pacoš mala som to " len" cez 23€ ....
Ja by som ho mala tiež užívať, ale pri tom množstve liekov, ktoré si platím, veru toto už neužívam. Norma na lieky mesačne 100€, viacej nedám. Neužívam, vyberám si len to, čo musím. Keď to takto pôjde ďalej, tak pomaly znížim počet liekov len kvôli ich vysokej cene. Ceny stále upravujú smerom hore.
3 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Lui, verím tomu že neklesla, ja teraz prídem 10x častejšie a odídem
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
wagner
Ja by som ho mala tiež užívať, ale pri tom množstve liekov, ktoré si platím, veru toto už neužívam. Norma na lieky mesačne 100€, viacej nedám. Neužívam, vyberám si len to, čo musím. Keď to takto pôjde ďalej, tak pomaly znížim počet liekov len kvôli ich vysokej cene. Ceny stále upravujú smerom hore.
Zdenka presne aj ja toto budem musieť urobiť, keď nemáš, nemôžeš stále drahšie a drahšie lieky užívať. Každý mesiac mám šoky, o koľko zase išli hore, predtým sa menila cena štvrťročne, teraz už mesačne....a stále je to len hore, ešte som nepostrehla, že by išla aj dole. Tiež sa pohybujem okolo 100 euro.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

wagner
lujza.j
Farmako firmy....hyeny..naj biznis !! Samozrejme ze je to ruka v ruke s tymi,ktori rozhoduju o tom co bude a co nebude,alebo ako bude preplacane poist.a co daju vyzrat pacosovi.....mne na ORL dochtorka predpisala Tebokan.....na 2mes. 2x denne...cele hradi pacoš mala som to " len" cez 23€ ....
Ja by som ho mala tiež užívať, ale pri tom množstve liekov, ktoré si platím, veru toto už neužívam. Norma na lieky mesačne 100€, viacej nedám. Neužívam, vyberám si len to, čo musím. Keď to takto pôjde ďalej, tak pomaly znížim počet liekov len kvôli ich vysokej cene. Ceny stále upravujú smerom hore.
Zdenka aj tak je to strašne veľa, to isté som prežila pred 12-timi rokmi, keď mi zistili cukrovku, každý lekár mi predpisoval lieky, lebo diabetik musí... vtedy som myslela, že umriem, nezmyselné- zníženie tlaku, na cievy... a ja som sa potácala s tlakom 70/60.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
.....no " super" tam všetci odíďte...tiez ma to tu vytaca,ale bojujem.....ale hlavne za navstevnost udajne neklesla....toto ale len vsugerovaný pocit....
Aj v prázdnej chladničke je vysoká návštevnosť hladného s rovnakým výsledkom
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

wagner
lujza.j
Farmako firmy....hyeny..naj biznis !! Samozrejme ze je to ruka v ruke s tymi,ktori rozhoduju o tom co bude a co nebude,alebo ako bude preplacane poist.a co daju vyzrat pacosovi.....mne na ORL dochtorka predpisala TEBOKAN.....na 2mes. 2x denne...cele hradi pacoš mala som to " len" cez 23€ ....
Ja by som ho mala tiež užívať, ale pri tom množstve liekov, ktoré si platím, veru toto už neužívam. Norma na lieky mesačne 100€, viacej nedám. Neužívam, vyberám si len to, čo musím. Keď to takto pôjde ďalej, tak pomaly znížim počet liekov len kvôli ich vysokej cene. Ceny stále upravujú smerom hore.
aj ja som ho mala predpísaný,ale cena je neúnosná.Magistra v lekárni mi doporučila toto,rovnaké množstvo účinnej látky,mne vyhovuje,aj cenovo,užívam ho už vyše roka.
http://www.drmax.cz/data/thumbs/4/4a...4cf9aa614c.jpg
1 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
Ja si pripravujem každý deň už niekoľko rokov aj pre svojho manžela čaj z listov ginkgo biloba, ktorý mám zasadený v záhradke pri dome. Na zimu žlté lístky pozbieram a suším. Poznám ľudí čo každý deň zjedia asi 3 ks čerstvé lístky zo stromu.
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mária Mojžišová
Ja si pripravujem každý deň už niekoľko rokov aj pre svojho manžela čaj z listov ginkgo biloba, ktorý mám zasadený v záhradke pri dome. Na zimu žlté lístky pozbieram a suším. Poznám ľudí čo každý deň zjedia asi 3 ks čerstvé lístky zo stromu.
len neviem,či je tam dostatočné množstvo tej účinnej látky,aby to malo aj dajaký liečivý efekt?
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
kopretinka
Mária Mojžišová
Ja si pripravujem každý deň už niekoľko rokov aj pre svojho manžela čaj z listov ginkgo biloba, ktorý mám zasadený v záhradke pri dome. Na zimu žlté lístky pozbieram a suším. Poznám ľudí čo každý deň zjedia asi 3 ks čerstvé lístky zo stromu.
len neviem,či je tam dostatočné množstvo tej účinnej látky,aby to malo aj dajaký liečivý efekt?
Tak to je pravda. Asi treba to množstvo porovnať a vyhodnotiť.....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dufajme ze sa zase mylia http://www.topky.sk/cl/13/1351107/
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....kedze asi vsetci prebame pocko.....dnes rano som sa pri debate nahlas zamyslela.....bude vóbec leto.....no tak teda fasa......cizmy som si cez net cez vikend obj.posledne.....ako vidim mozno.....vylepsila som to plavkami a pondelok slapkami.....hmmm......asi aj zbytocne....okrem pocka ma nasrrrrdilo,ze za dve pecene stehna v bufete......3,80€ ......
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

takto nás vycapiť na titulku...

http://www.pluska.sk/soubiznis/domac...commends%20%7D
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
.....kedze asi vsetci prebame pocko.....dnes rano som sa pri debate nahlas zamyslela.....bude vóbec leto.....no tak teda fasa......cizmy som si cez net cez vikend obj.posledne.....ako vidim mozno.....vylepsila som to plavkami a pondelok slapkami.....hmmm......asi aj zbytocne....okrem pocka ma nasrrrrdilo,ze za dve pecene stehna v bufete......3,80€ ......
luj, mne chodí na mail ponuka z crocs.at, no a namiesto šľapiek silno zvažujem nákup gumákov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri
dufajme ze sa zase mylia http://www.topky.sk/cl/13/1351107/
Že by to spôsobil ten ľadovec čo sa vlani odtrhol od Anktartídy?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://m.topky.sk/cl/10/1351119/Hanb...popija-whisky-

Škrátek....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
.....kedze asi vsetci prebame pocko.....dnes rano som sa pri debate nahlas zamyslela.....bude vóbec leto.....no tak teda fasa......cizmy som si cez net cez vikend obj.posledne.....ako vidim mozno.....vylepsila som to plavkami a pondelok slapkami.....hmmm......asi aj zbytocne....okrem pocka ma nasrrrrdilo,ze za dve pecene stehna v bufete......3,80€ ......
luj, mne chodí na mail ponuka z crocs.at, no a namiesto šľapiek silno zvažujem nákup gumákov
toto nie moja šliaka kavy,ale kukala som na ne v panďáši....ale vesele,antistresove a antidepresivne sfarbenie nevyrabaju....inak proste otras...
....gumace mame ked idem so psom,mi nevadi ked su ohovnene...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975
.....ziadaj kešku....:-))) medialna zvjiezda.....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Stanislav 1975
Stanko, čo sa Ti na tom nepáči? Však ste tam pekná rodinka, mládenci sú zlatí...tak nech si uverejnia, asi ste im boli sympatickí....:-)))
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Hnusák, patrilo sa onšové
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať