Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Stanislav 1975
Stanko vyzeráš spokojný a máš krásnu rodinku, na budúci týždeň budem pozerať
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
trisestri
dufajme ze sa zase mylia http://www.topky.sk/cl/13/1351107/
Musíme len veriť....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
1 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
lujza.j
trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

srska
lujza.j
.....kedze asi vsetci prebame pocko.....dnes rano som sa pri debate nahlas zamyslela.....bude vóbec leto.....no tak teda fasa......cizmy som si cez net cez vikend obj.posledne.....ako vidim mozno.....vylepsila som to plavkami a pondelok slapkami.....hmmm......asi aj zbytocne....okrem pocka ma nasrrrrdilo,ze za dve pecene stehna v bufete......3,80€ ......
luj, mne chodí na mail ponuka z crocs.at, no a namiesto šľapiek silno zvažujem nákup gumákov
Tak asi nie http://www.topky.sk/cl/13/1351107/Pr...-za-200-rokov-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mária Mojžišová
lujza.j
trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......
Ja som v zime skoro vobec...stacili mi teple- vrele stupacky....ale teraz je v byte vacsia zima ako v zime.....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pacient horel na operačnej sále!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ta to de sme,že dnes najlepšie radí kopretinka Richaaaaaaaard,máš to pokazenééééééé
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
A to ako čo? Náklady, alebo nedoplatok?

Čo tam preboha robíte v tom dome, byte?

Byt 60,63 m2 záloha 263 €, náklady 253 €, preplatok 10 €. Nič moc, tých 10 €, že?!
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
Mária Mojžišová
lujza.j
trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
No nedaj Bože aby sme museli kúriť ešte v lete......
Ja som v zime skoro vobec...stacili mi teple- vrele stupacky....ale teraz je v byte vacsia zima ako v zime.....
Ja kúrim, asi pol hodinu je jasno, ale nie teplo. Paprika v záhrade je žltá a menšia ako keď som ju sadila.jahody kyslé ako štavel
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
ta to de sme,že dnes najlepšie radí kopretinka Richaaaaaaaard,máš to pokazenééééééé
A čo?! Šak aj v biblii sa píše, že prví budú poslední a poslední budú prví.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

lujza.j
trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
500 €, doma, neblázni ...

Dráždiš, rajcuješ ...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Zdenka175
Včera som bola babke z lekárne vybrať na recept také gazy. Majú rozmer 7,5 cm x 7,5 cm.. Prikladá sa to na ranu, a je to napustené roztokom..je to balené v takých vrecúškach. V krabičke je 10 ks.... Celé to platí poisťovňa, tak som sa nezaoberala cenou... Včera som sa pozrela na lístok a skoro som onemela.. Ten jeden sáčok viete koľko stojí?? Jeden sáčok stojí 4,78e... a jedno balenie potom stojí 47,80e... Sú tie farmaceutické firmy normálne???? Keby to mala babka platiť, isto jej to nekúpim...
Pred pár rokmi, keď ešte neboli euráče, som mala záhadný dlhotrvajúci kašeľ, ani na pľúcnom si s ním nevedeli poradiť (pritom všetky výsledky OK) a lekár mi vtedy predpísal taký sprej, doplácala som 120 Sk a keď som si pozrela plnú cenu, skoro ma vykotilo - vyše 3000 Sk
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
My sme ešte nedostali vyúčtovanie, ale všetci, ktorí už dostali, spomínali, že majú nedoplatky za vykurovanie... tak som zvedavá, aké šoky ma čakajú
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ivuliatko
Zdenka175
Včera som bola babke z lekárne vybrať na recept také gazy. Majú rozmer 7,5 cm x 7,5 cm.. Prikladá sa to na ranu, a je to napustené roztokom..je to balené v takých vrecúškach. V krabičke je 10 ks.... Celé to platí poisťovňa, tak som sa nezaoberala cenou... Včera som sa pozrela na lístok a skoro som onemela.. Ten jeden sáčok viete koľko stojí?? Jeden sáčok stojí 4,78e... a jedno balenie potom stojí 47,80e... Sú tie farmaceutické firmy normálne???? Keby to mala babka platiť, isto jej to nekúpim...
Pred pár rokmi, keď ešte neboli euráče, som mala záhadný dlhotrvajúci kašeľ, ani na pľúcnom si s ním nevedeli poradiť (pritom všetky výsledky OK) a lekár mi vtedy predpísal taký sprej, doplácala som 120 Sk a keď som si pozrela plnú cenu, skoro ma vykotilo - vyše 3000 Sk
...hm .....svojho času som lustroval ceny chemoterapeutík ...

Jedna infúzka šla do státisícov korún ...........................
Tá " moja " ...hm ...cca 350 litrov - dostal som zopár v tých 6 kúrach ...

Zíral som jak puk , vtedy som ešte nebol tak v obraze ohľadom tých cien ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
lujza.j
trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
Aj ja....cez 500€ ...je " doma"....setrila som ako blazon....
500 €, doma, neblázni ...

Dráždiš, rajcuješ ...
Ja som mal tiež približne toľko...
Zať s dcérou dostane ešte viac nazad ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sito
trisestri
a zase okolo 500 eur za vykurovanie vo vyuctovani za minuly rok
A to ako čo? Náklady, alebo nedoplatok?

Čo tam preboha robíte v tom dome, byte?

Byt 60,63 m2 záloha 263 €, náklady 253 €, preplatok 10 €. Nič moc, tých 10 €, že?!
platba okolo 500 eur za vykurovanie rocne ,75 m stvorcovych /cca 7600 eur na vchod,na vykurovacu plochu okolo 200 eur oproti priemeru a to sme setrili ako najaty/ a tresk zakladna zlozka 2,187 za meter stvorcovy,pred 3 rokmi to bolo 0,77 eur
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Už som miestami dnes taká zle vidiaca, unavená a ešte aj to hrozné počasie ma tak ubíja, že toto tu http://www.porada.sk/t217497-balenie...dpovedami.html som čítala ako Balenie komárov pod odpoveďami a len som si tak pomyslela, že čo je to za haluz ...
Radšej idem het, aby som na to ešte nebodaj inou mojou haluzou neodpovedala ...
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
V našom kraji včera a dnes pršal špinavý dážď, po uschnutí to vyzerá na tehlový prach, kto včera umyl auto, dnes ostal v šoku
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lapejko
V našom kraji včera a dnes pršal špinavý dážď, po uschnutí to vyzerá na tehlový prach, kto včera umyl auto, dnes ostal v šoku
http://humenne.korzar.sme.sk/c/68187...zo-sahary.html
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať