Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....tento dazd by trebalo vyuzit.....zaradim do povinnej výbavy sampon....a potom si supnem acylpirín ......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Pomoooc.....http://m.topky.sk/cl/10/1351206/Prav...m-znamy-herec-


.....vytvorte koridor .......
tu fakt uz nic neprekvapi...kazdy den ma v tom nieco utvrdi.....
ešte by som chcel vedieť kam sa podávajú prihlášky čo keby náhodou niekto chcel aby som ja bol prezidentom.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE="pmajap"

Rozlúčkovú reč nepridám, však si ťa nájdeme, ale pár kvetov sa patrí [/QUOTE]
A to len neni dávno chcel od nás aby sme sa mu zložili na dane a dnes sa na náš kašle. A vraj kamarát Stanko, z boja sa neuteká, to sa nauč. Turčín Poničan napísal báseň, kde okrem iného bolo" a čo mladé zutekalo, a čo staré nevládalo" Aj Ty sa držíš tejto básne? Nemal by si utekať. Prvá prekážka a Ty zdupkáš
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE="pavol54"
ešte by som chcel vedieť kam sa podávajú prihlášky čo keby náhodou niekto chcel aby som ja bol prezidentom.[/QUOTE]
Veď aspoň vydrž, pokiaľ ich šéfko vyhlási. Ak chceš byť nezávislý, tak začni zbierať podpisy a potom Ti poradíme čo ďalej Neboj sa, budeme Ťa voliť
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975
Nadišiel čas, opustiť vás, nevládzem viac, už niesť svoj Poraďácky kríž

aj keď na Porade čaká na mňa definitívna oprátka, a ja pridávam posledný príspevok- posledný krát,
Stanko sem - tam si niečo posral, sem tam sa niečo posralo. Neposer si poslednú možnosť na porade a tu oprátku si uviaž na konár životom unavený, ktorý neudrží tvoje rozhodnutie.

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

[QUOTE="wagner"]
"pavol54"
ešte by som chcel vedieť kam sa podávajú prihlášky čo keby náhodou niekto chcel aby som ja bol prezidentom.[/QUOTE
Veď aspoň vydrž, pokiaľ ich šéfko vyhlási. Ak chceš byť nezávislý, tak začni zbierať podpisy a potom Ti poradíme čo ďalej Neboj sa, budeme Ťa voliť
Keby bola verejná voľba, lenže pri tajnej neviem kto by ma zvolil
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE="pavol54"
Keby bola verejná voľba, lenže pri tajnej neviem kto by ma zvolil [/QUOTE]
To je riziko "podnikania" Všetci Ti budú sľubovať a nikto Ťa nebude voliť. Takí sú tiež "Slováci"
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


dobré ránko....pekný deň všetkým.....
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Od rána dvere dokorán a dve lastovičky vletia až do obývačky, sadnú si na garnižu a hľadia na mňa, po chvíli vyletia a zas sa vrátia. Chodím vedľa nich a vôôôbec ich to nevzrušuje ...konečne v dome vták
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Akú majú orientáciu? Na sever?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Od rána dvere dokorán a dve lastovičky vletia až do obývačky, sadnú si na garnižu a hľadia na mňa, po chvíli vyletia a zas sa vrátia. Chodím vedľa nich a vôôôbec ich to nevzrušuje ...konečne v dome vták
...bacha na drzé vtáky....niektorých sa potom človek nevie zbaviť
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo....konečne som našla eshop na kozm. manufaktura, kde od určitej sumy je poštovné zarada....ja som anti-shopingový tip.....predajňu majú v OC Central, ale už vyše mesiaca špekulujem aby som tam nemusela ísť a nejak nakúpiť cez net.....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
potešilo....konečne som našla eshop na kozm. manufaktura, kde od určitej sumy je poštovné zarada....ja som anti-shopingový tip.....predajňu majú v OC Central, ale už vyše mesiaca špekulujem aby som tam nemusela ísť a nejak nakúpiť cez net.....
Kdesi si dávala link na vysnívané čižmičky a bol tam aj kabát taký čierno-biely počmáraný, čo by sa mi hodil a neviem to nájsť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
lujza.j
potešilo....konečne som našla eshop na kozm. manufaktura, kde od určitej sumy je poštovné zarada....ja som anti-shopingový tip.....predajňu majú v OC Central, ale už vyše mesiaca špekulujem aby som tam nemusela ísť a nejak nakúpiť cez net.....
Kdesi si dávala link na vysnívané čižmičky a bol tam aj kabát taký čierno-biely počmáraný, čo by sa mi hodil a neviem to nájsť
moje vysnívané čižmy...tolko som sa tešila, že obj. mi zrušili pre nedodanie tovaru...nakupujem tam ak je niečo zaujímavé myslíš toto? :fashiondays.sk, bývajú tam dobré zlavové kampaňe, ak tovar nesedí vrátiš...prevedú ti keš na účet....výmena tovaru nie je možná, lebo kampaň skončí....teraz som posielala späť boty....narp.nedávno som si kúpila celokožene čižmy z brúsenej kože pod koleno fakt kvalitné za 50e....
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

sito
Akú majú orientáciu? Na sever?
..to by som mala nadvihnúť chvost
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Naštvalo ma! Moja hlúposť! Moja neschopnosť!
Sťažoval som sa na nezobrazovanie obrázkov na Porade. Myslel som, že chyba je v samotnej stránke a v AB.
Omyl!
Chyba bola u mňa v jednom doplnku, do ktorého sa nejako dostal filter pre Poradu (celú) - tedy blokoval všetko.
Doplnok RemoveItPemanently (inak celkom šikovný - blokuje rôzne reklamné bannery s odkazmi na iné stránky, ktoré AB nezablokuje) to spôsoboval. Musel som najskôr všetky doplnky zakázať (pretože FF v núdzovom fungoval správne) a postupne nahadzovať a kontrolovať. Kolotoč reštartovania FF. Nakoniec som zistil "škodcu", musel som prejsť filtre (za tie roky, čo mám FF, sa ich tam nazbieralo....), až som našiel, že blokuje celú stránku Porady. Keď som filter (samotný) zrušil - všetko fungovalo, ako má.


Ospravedlňujem sa, že som podozrieval Richarda a jeho stránku z nefunkčnosti.
Chyba bola na mojej strane.
Sypem si za to na hlavu 10 ton elektrárenského popolčeka.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
sito
Akú majú orientáciu? Na sever?
..to by som mala nadvihnúť chvost
KOMU?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
Od rána dvere dokorán a dve lastovičky vletia až do obývačky, sadnú si na garnižu a hľadia na mňa, po chvíli vyletia a zas sa vrátia. Chodím vedľa nich a vôôôbec ich to nevzrušuje ...konečne v dome vták
silou mocou by potrebovali zahniezdiť to isté mi robia keď sa otvoria dvere do skladu, lenže problém je v tom že tam jednak nemôžu byť a sklad sa zatvára. Chúdence všade im rúcajú hniezda vraj nech idú inde lebo im autá, chodníky osierajú.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pmajap
sito
Akú majú orientáciu? Na sever?
..to by som mala nadvihnúť chvost
Tak čo? Chvost, či vtáka chceš poznať?

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
pmajap
Od rána dvere dokorán a dve lastovičky vletia až do obývačky, sadnú si na garnižu a hľadia na mňa, po chvíli vyletia a zas sa vrátia. Chodím vedľa nich a vôôôbec ich to nevzrušuje ...konečne v dome vták
...bacha na drzé vtáky....niektorých sa potom človek nevie zbaviť
skloňuj poriadne aby sme vedeli na čo myslíš: a, drzé vtáky b, drzých vtákov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať