Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

Zlatka Puškárovie už teraz tak vyzerá , ako keby bola nejaký čas na nejakej vzdialenej planéte ...žiadne výrazné zmeny som na tom pozadí v štúdiu nepostrehol ....hehehehe...
Šak ona tak vyzerá od narodenia
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

buchač
pmajap
potešil ma tento darček... a môžem variť chilli
pmajap
..to si myslíš, že toto sa dá variť len tak ???
http://www.news.sk/rss/link/2013/01/...edlo-na-svete/
...hm , aj by som okoštoval ....
posunie ťa to o 100 tis. rokov .... čilli ti okále vypúli...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srsković...nebol si náhodou v At...neviem či sa dá ísť do Hainburgu....díkes
nebol, čapnul som v sobotu v maduniciach. chcel som ísť zajtra do pandorfu kúpiť nové crocsy ale sa mi voľáko nesce
crocs_yukon.jpg  
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

misoft
buchač

Zlatka Puškárovie už teraz tak vyzerá , ako keby bola nejaký čas na nejakej vzdialenej planéte ...žiadne výrazné zmeny som na tom pozadí v štúdiu nepostrehol ....hehehehe...
Šak ona tak vyzerá od narodenia
Sa narodila už so zubami ?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

ona je náš
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

je to island či sicilia?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
srsković...nebol si náhodou v At...neviem či sa dá ísť do Hainburgu....díkes
nebol, čapnul som v sobotu v maduniciach. chcel som ísť zajtra do pandorfu kúpiť nové crocsy ale sa mi voľáko nesce
no tie su hezké, ale nezdá sa mi že som ich v pandáši videla....inak díkes
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE="pmajap"

posunie ťa to o 100 tis. rokov .... čilli ti okále vypúli...[/QUOTE]

O 100 tisíc rokov bude z nás iba prach - sto krát nás zežerú červíci, alebo popol sa rozpadne na prach.. Takže také úvahy ako bude kto vyzerať o 100 tisíc rokov nie sú predmetom môjho záujmu.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

trisestri
je to island či sicilia?
Chille

http://en.wikipedia.org/wiki/Rano_Kau
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
lujza.j
srsković...nebol si náhodou v At...neviem či sa dá ísť do Hainburgu....díkes
nebol, čapnul som v sobotu v maduniciach. chcel som ísť zajtra do pandorfu kúpiť nové crocsy ale sa mi voľáko nesce
no tie su hezké, ale nezdá sa mi že som ich v pandáši videla....inak díkes
luj, ak niekedy budeš chcieť kúpiť crocsy, nakupuj online cez crocs.at - najväčší výber. neviem či len teraz ale dnes mi dali "kostenlose lieferung" . platiť sa dá cez paypal alebo kreditkou. funguje aj debetná visa - predtým sa treba registrovať. dodanie: 3-4 pracovné dni
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ja som podstate kludný. Nič ma nerozčúlilo, nepotešilo, ale prihodilo sa mi.

V Dubnici na železničnej stanici. V sobotu som sa dozvedel, že mám nárok na zľavu ako senior na železnici. Keďže som mieril vlakom práve na železničnú stanicu, rozhodol som sa, že si zoberiem Objednávkový formulár... Pekná, mladá pani ma oboznámila s podmienkami, ale formulár mi nedala, vraj to vybavíme spolu, na mieste, ak budem mať fotku. Samozrejme fotku som nemal. V pondelok som sa odfotil, vytlačil fotku a hopsa hejsa na stanicu. Za prepážkou bola iná. Zľakol som sa. vlasy ako Kleopatra Martinka z Turca. Telefonovala. prechádzam sa mám čas. Telefonuje. Vravím si už dosť. Postavil som sa k prepážke a klopkal som si na "parapet". Videla že treba konať. Začal konferenčný hovor. Ja pre prepážkou, ona za prepážkou a jej známa, priateľka na telefóne. Opäť ma oboznámila z podmienkami, upozornila že to je pre tých čo častejšie cestujú, ale cesty do Tatier by spravili. Hovorím jej, ale ja chcem cestovať už teraz v sobotu do Bratislavy. V poriadku, predložíte vyplnený formulár, zaplatíte 9,90 na rok + 5 € poplatok, dám Vám účet a môžete využívať zľavu, karta Vám príde za mesiac. Odložila telefón z ucha, aby mi podala formulár. Ale kolegyňa mi povedala že to vybavíme na mieste, iba fotku som potreboval. Vybavíme to na mieste, ale prineste si vyplnený Objednávkový formulár. nakoniec sme sa družne rozišli. Prečo to takto podrobne rozpisujem? Pretože toto všetko sa riešilo v družnej trojke. Ja, pracovníčka a jej priateľka na telefón.
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prečítala som si každojúnové tanečky novinárov v prospech poisťovní a som taká znechutená,že ma to už ani nerozčuľuje.Ešte nech mi niekto povie,že im to neplatia.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
Prečítala som si každojúnové tanečky novinárov v prospech poisťovní a som taká znechutená,že ma to už ani nerozčuľuje.Ešte nech mi niekto povie,že im to neplatia.
A prečo? Veď za to môžeme iba "my" pacienti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

erzet
Ja som podstate kludný. Nič ma nerozčúlilo, nepotešilo, ale prihodilo sa mi.

V Dubnici na železničnej stanici. V sobotu som sa dozvedel, že mám nárok na zľavu ako senior na železnici. Keďže som mieril vlakom práve na železničnú stanicu, rozhodol som sa, že si zoberiem Objednávkový formulár... Pekná, mladá pani ma oboznámila s podmienkami, ale formulár mi nedala, vraj to vybavíme spolu, na mieste, ak budem mať fotku. Samozrejme fotku som nemal. V pondelok som sa odfotil, vytlačil fotku a hopsa hejsa na stanicu. Za prepážkou bola iná. Zľakol som sa. vlasy ako Kleopatra Martinka z Turca. Telefonovala. prechádzam sa mám čas. Telefonuje. Vravím si už dosť. Postavil som sa k prepážke a klopkal som si na "parapet". Videla že treba konať. Začal konferenčný hovor. Ja pre prepážkou, ona za prepážkou a jej známa, priateľka na telefóne. Opäť ma oboznámila z podmienkami, upozornila že to je pre tých čo častejšie cestujú, ale cesty do Tatier by spravili. Hovorím jej, ale ja chcem cestovať už teraz v sobotu do Bratislavy. V poriadku, predložíte vyplnený formulár, zaplatíte 9,90 na rok + 5 € poplatok, dám Vám účet a môžete využívať zľavu, karta Vám príde za mesiac. Odložila telefón z ucha, aby mi podala formulár. Ale kolegyňa mi povedala že to vybavíme na mieste, iba fotku som potreboval. Vybavíme to na mieste, ale prineste si vyplnený Objednávkový formulár. nakoniec sme sa družne rozišli. Prečo to takto podrobne rozpisujem? Pretože toto všetko sa riešilo v družnej trojke. Ja, pracovníčka a jej priateľka na telefón.
a čo na to prednosta stanice? tu plačeš na nesprávnom hrobe mi jej to z platu nestrhneme
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pozriem vypis a lekar ktory bol aj farar a rad moralizuje si na mna napisal 3 ukony ktore nevykonal a dva injekcie,takze nie iba zle poistovne maju maslo na hlave,nuz a potom sa necudujme ze cena lieku isla napr. z 12 eur na 6 a kym predtym sa nedoplacal,teraz pacient hradi 3,70,takze poistovna paradne usetri a pacienti vsetko zacvakaju a stale je malo-nuz treba platit zbytocne arbitraze,nevykonane ukony, predrazene zakazky,zbytocnu byrokraciu a ktovie co este.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Schválne si to pozri-jún a december,so železnou pravideľnosťou,roky.Novinári nestranné médiá-ak o všetkom informujú tak nestranne ako o zdravotníctve,tak to potom kľudne môžeme čítať rozprávky.Bude to jedno.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

len tak pre zaujímavosť čo vy na tento výkaz nedoplatkov !!!!!!!
a milá pani v ZP uvažuje o koreknosti výkazu, ktorý som zle nahodila, respektíve výkaz som poslala inej firmy opravila som ho dala som hodnoty mínusové nato odpoveď že nie hodnoty majú byť plusové aj to som opravila a dala už riadny výkaz to bolo všetko minulý rok a zase som to robila aj tento rok takže mali to opravene dvakrát a ony už poslali aj predexekučné....
Naposledy upravil IVETA N : 12.06.13 at 13:53
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

IVETA N
len tak pre zaujímavosť čo vy na tento výkaz nedoplatkov !!!!!!!
a milá pani v ZP uvažuje o koreknosti výkazu, ktorý som zle nahodila, respektíve výkaz som poslala inej firmy opravila som ho dala som hodnoty mínusové nato odpoveď že nie hodnoty majú byť plusové aj to som opravila a dala už riadny výkaz to bolo všetko minulý rok a zase som to robila aj tento rok takže mali to opravene dvakrát a ony už poslali aj predexekučné....
podla mna normalne,
1. v januari vystavili vykaz nedoplatkov k urcitemu dnu ... + poplatok
2. asi ste podali namietku, urobila si opravy ako pises vyssie
3. nasledne vydali novy vykaz nedoplatkov k 25.2.2013 + poplatok
4. pravdepodobne ste nepodali dalsiu namietku a tak sa stal vykaz nedoplatkov pravoplatny a vykonatelny
5. v lehote ste nezaplatili a teraz pohladavku vymahaju
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

ale prečop vydali aj jeden aj druhy všetko mali opravene, vystornované, uhradene ale odpoveď v jednom mesiaci:: nemôžu byť dva riadne výkazy.Aké dva riadne výkazy veď ten prvotný som opravila ešte v ten deň a a v ten istý deň aj riadny ten ktorý mal byť.....Keď som podala opravný ten nevinegoval ten prvotný, ktorý bol ,,zlý,,,
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

IVETA N
ale prečop vydali aj jeden aj druhy všetko mali opravene, vystornované, uhradene ale odpoveď v jednom mesiaci:: nemôžu byť dva riadne výkazy.Aké dva riadne výkazy veď ten prvotný som opravila ešte v ten deň a a v ten istý deň aj riadny ten ktorý mal byť.....Keď som podala opravný ten nevinegoval ten prvotný, ktorý bol ,,zlý,,,
no neviem ... ked si vykazy opravila tak ako tu chaoticky a dost nezrozumitelne popisujes tak asi tam nedoplatok stale vyskakuje ... ved to vidis v rozpise ... vies porovnat prvy aj druhy rozpis a skontrolovat si to podla vykazov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať