Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

niektorí nedospejú ani v 50-tke
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pmajap
srska
Katy a R
no ja sa furt dobre zabavím - vôbec neviem, čo tam tí ostatní hovorili (len tak okrajovo, že aj vláda môže padnúť ) - sledovala som s napätím, kedy mu hlava "kľucne" a ako sa zatvári
ešte si s obľubou hľadá "pirátov" v nose ale som nestihol nafotiť
..škoda, ktovie aké majú tí s modrou krvou. Kde sa podeli slušní ľudia, klikla som si na topky a nadlho stačilo
v topkách nie sú normálni ľudia
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

srska
pozerajúc ta3 a krátke vystúpenie richtera, doporučujem ku každej vládnej limuzíne doprovodné sanitné vozidlo s lekárom
Richtárik nie, ale tak tak, že ma nenaštvala jenna pani zo SP

1.3. mi ožila živnosť
30.4. som zrušil živnosť - odhlásil na SP

6.5. som založil živnosť - prihlásil na SP aj DU
15.5. som ju zrušil - vypísal nejaký papier na odhlásenie ,aj že im nechcem prispievať, lebo ak si pozrú daňové, tak aj tak nemusím (u susedy, lebo táto vtedy marodila) a že ho použijú k 30.6. = nebudem tam chodiť 2x

Potom som vybavil ZP / tam pochopili / strhli si koľko chceli / preplatok mi už poslali

A teraz táto chce nejakú DIČ kartičku od DU / odhlásiť sa u nich či čo / originál o ukončení živnosti

(tým na DU som to po 15. vyvetlil , že ak som k 1.3. nezobral / k 30.4. nezobral / k 6.5. nezobral kartičku , tak ju k 15.5. mnevrátim a môžu ju hodiť rovno do koša = POCHOPILI )

a nepočúva ma, že sa má opýtať susedy, kam to založila

aj 3x detto

Kua

ak sa v pondelok nenaraňajkujem, tak im to tak vysvetlím, že ma spoznajú ešte budem za druhým rohom
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Šak sa už z neho toľko nesmejme, on chudák za to nemôže, má spavú nemoc.
TAK nech prdí doma do perín
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54
A súdy nadovšetko
v čom podnikali
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
pozerajúc ta3 a krátke vystúpenie richtera, doporučujem ku každej vládnej limuzíne doprovodné sanitné vozidlo s lekárom
stačilo by keby ten čo šoféruje si nebude myslieť , že je očkovaný proti smrti....
ja som povedala, že chvála bohu, že popri tom ako letel nezahučalo iné nevinné auto.....
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

srska
pavol54
A súdy nadovšetko
v čom podnikali
Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pmajap
srska
pavol54
A súdy nadovšetko
v čom podnikali
Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní
ja si myslím, že tá arogantná trubka musela niekoho tak nas**ť, že ten sa zaprisahal, že jej to spočíta
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska
pmajap
srska
pavol54
A súdy nadovšetko
v čom podnikali
Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní
ja si myslím, že tá arogantná trubka musela niekoho tak nas**ť, že ten sa zaprisahal, že jej to spočíta
že by milenca pani Nečasovej?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
pmajap
srska
pavol54
A súdy nadovšetko
v čom podnikali
Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní
ja si myslím, že tá arogantná trubka musela niekoho tak nas**ť, že ten sa zaprisahal, že jej to spočíta
to na 100%....toto sú veci ktoré sa nedejú len tak...ešte to môže byť len taký nejaký zvláštny úmyselný humbug......kde z páchateľov budú svedkovia a potom nakoniec budú všetci nevinný.....
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
pmajap
srska
pavol54
A súdy nadovšetko
v čom podnikali
Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní
ja si myslím, že tá arogantná trubka musela niekoho tak nas**ť, že ten sa zaprisahal, že jej to spočíta
to na 100%....toto sú veci ktoré sa nedejú len tak...ešte to môže byť len taký nejaký zvláštny úmyselný humbug......kde z páchateľov budú svedkovia a potom nakoniec budú všetci nevinný.....
a schlechtwetter sa musí držať koryta čo najdlhšie a brániť milú, bo sa môže stať, že tá nakoniec začne spievať spievanky úplne na inú nôtu aké sú v trestnom oznámení
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.topky.sk/cl/100535/135261...bol-priputany- Neviem či to už nie je niekde prilepené, ale nedá mi, okomentovať toho blba. Že on sa nepripútal ešte nikdy, odkedy je minister A že vraj bola silná búrka - však jasné že vyleteli z cesty pri 100 km rýchlosti Žasnem, pri silnej búrke som išla 30 km rýchlosťou a to môžem povedať, že som nevidela na cestu - stierače nestíhali stierať vodu. A všetky autá išli tak isto pomaly ako ja. A henten vychcaný šofér si myslí že čo má? Tank, alebo patent na zvládanie rýchlosti v silnej búrke? Do basy zavrieť je pre nich málo.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner
http://www.topky.sk/cl/100535/135261...bol-priputany- Neviem či to už nie je niekde prilepené, ale nedá mi, okomentovať toho blba. Že on sa nepripútal ešte nikdy, odkedy je minister A že vraj bola silná búrka - však jasné že vyleteli z cesty pri 100 km rýchlosti Žasnem, pri silnej búrke som išla 30 km rýchlosťou a to môžem povedať, že som nevidela na cestu - stierače nestíhali stierať vodu. A všetky autá išli tak isto pomaly ako ja. A henten vychcaný šofér si myslí že čo má? Tank, alebo patent na zvládanie rýchlosti v silnej búrke? Do basy zavrieť je pre nich málo.
Anjelik poodletel, vidieť že imunita a výsady ochránia tak pred policajtami ale pred vyšším nie, tak pás používam
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

čo hovoríte na toto :
http://zpravy.idnes.cz/soud-rozhoduj...2748_domaci_hv

Ja im fandím a TLIESKAM !

Kto vie KTO by prichádzal do úvahy na SVK ?

Dajte TIPY !
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale veď my sme zákonom chránená krajina! Demokratická, že? Ba čo, na čo sa čurinda trepal do amerika so zlámanou nohou, aby sme tu nemali Ameriku, ani s malým a ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
Ale veď my sme zákonom chránená krajina! Demokratická, že? Ba čo, na čo sa čurinda trepal do amerika so zlámanou nohou, aby sme tu nemali Ameriku, ani s malým a ...
To máš pravdu - sme len demo. Ale nie full.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"Jágr komentuje razii proti KMOTRŮM: Konečně vím, proč Klaus nechal vyprázdnit věznice"
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
pmajap
srska
Katy a R
no ja sa furt dobre zabavím - vôbec neviem, čo tam tí ostatní hovorili (len tak okrajovo, že aj vláda môže padnúť ) - sledovala som s napätím, kedy mu hlava "kľucne" a ako sa zatvári
ešte si s obľubou hľadá "pirátov" v nose ale som nestihol nafotiť
..škoda, ktovie aké majú tí s modrou krvou. Kde sa podeli slušní ľudia, klikla som si na topky a nadlho stačilo
v topkách nie sú normálni ľudia
Po prvé: ryba smrdí od hlavy, ľudia sú v norme, vedenie diktuje o čom sa bude písať.
Po druhé: píše sa o tom, čo chcú ľudia čítať.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dajme si
al capone berg.jpg  
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Na balkóne si vybudovali hniezdo žltochvosty. Dnes som napočítala 3 zobáky, rodičia usilovne lietajú a nosia im hmyz
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať