Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

misoft
sito
Ale veď my sme zákonom chránená krajina! Demokratická, že? Ba čo, na čo sa čurinda trepal do amerika so zlámanou nohou, aby sme tu nemali Ameriku, ani s malým a ...
To máš pravdu - sme len demo. Ale nie full.
Asi takto
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

U mňa majú na záhrade každý rok hniezdo drozdy. Aj teraz som strihala živý plot a musela som vynechať pre ich hniezdo.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak jagody-samozber nazbierané zajtra popučím a dám za mraziť....kedže neviem ako by som si urobila dietny-bez cukru dzem tak si to dám zamraziť....
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Lujza, vyskúšaj želírovací cukor s ovocnými pektínami 3:1 od Dr. Oetkera (vhodný pre diabetikov). Robila som čerešňový, chutí výborne a je oveľa menej sladký ako s "obyčajným" želírovacím cukrom. Jedna dávka je na 700 gr. ovocia a v TESCu u nás stojí 2,21€.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

veronikasad
Lujza, vyskúšaj želírovací cukor s ovocnými pektínami 3:1 od Dr. Oetkera (vhodný pre diabetikov). Robila som čerešňový, chutí výborne a je oveľa menej sladký ako s "obyčajným" želírovacím cukrom. Jedna dávka je na 700 gr. ovocia a v TESCu u nás stojí 2,21€.
dakujem...už som uvažovala o všeličom aj o dia...aj som chcela so stéviou, ale nakoniec takto...som na strave bez sacharidov....tak si to nedávkujem do malých sáčkov..rovno dávku do jogurtu... ..jagody sú fajnové sladučké..
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
veronikasad
Lujza, vyskúšaj želírovací cukor s ovocnými pektínami 3:1 od Dr. Oetkera (vhodný pre diabetikov). Robila som čerešňový, chutí výborne a je oveľa menej sladký ako s "obyčajným" želírovacím cukrom. Jedna dávka je na 700 gr. ovocia a v TESCu u nás stojí 2,21€.
dakujem...už som uvažovala o všeličom aj o dia...aj som chcela so stéviou, ale nakoniec takto...som na strave bez sacharidov....tak si to nedávkujem do malých sáčkov..rovno dávku do jogurtu... ..jagody sú fajnové sladučké..
Lujza s tým želírovacím cukrom ti dobre radí, ja si tiež do jogurtov varím riedky džem je to chutnejšie ako mrazená dreň.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pmajap
lujza.j
veronikasad
Lujza, vyskúšaj želírovací cukor s ovocnými pektínami 3:1 od Dr. Oetkera (vhodný pre diabetikov). Robila som čerešňový, chutí výborne a je oveľa menej sladký ako s "obyčajným" želírovacím cukrom. Jedna dávka je na 700 gr. ovocia a v TESCu u nás stojí 2,21€.
dakujem...už som uvažovala o všeličom aj o dia...aj som chcela so stéviou, ale nakoniec takto...som na strave bez sacharidov....tak si to nedávkujem do malých sáčkov..rovno dávku do jogurtu... ..jagody sú fajnové sladučké..
Lujza s tým želírovacím cukrom ti dobre radí, ja si tiež do jogurtov varím riedky džem je to chutnejšie ako mrazená dreň.
Pokial je Lujza na strave bez sacharidov, tak to pre ňu nie je vhodné - pozerám obal 100 gr. výrobku obsahuje 32,6 gr. cukru.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

wagner
U mňa majú na záhrade každý rok hniezdo drozdy. Aj teraz som strihala živý plot a musela som vynechať pre ich hniezdo.
wagner
U mňa majú na záhrade každý rok hniezdo drozdy. Aj teraz som strihala živý plot a musela som vynechať pre ich hniezdo.
Aj u nás tak bolo. Vždy potešili. Raz si urobili hniezdo iba v metrovej výške v jedličke, vlčiak ich chodil iba navštevovať.
Nie je riadny pes, nie sú ani drozdy. Teda sú, kým im mačky nevybrakujú hniezdo. A ten krik okolo tej drámy...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Šakaly vyjú a karavána ide ďalej
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner
U mňa majú na záhrade každý rok hniezdo drozdy. Aj teraz som strihala živý plot a musela som vynechať pre ich hniezdo.
že by drozd samovrah?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Krásne slnečné ráno aj vtákom aj poraďákom.
A kávička.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
lujza.j
tak jagody-samozber nazbierané zajtra popučím a dám za mraziť....kedže neviem ako by som si urobila dietny-bez cukru dzem tak si to dám zamraziť....
Lui priateľka robí jahody tak, že ich rozmixuje - pre seba bez cukru, pre manžela s cukrom a naleje ich do sáčkov od tlačenky, tých úzkych, zaviaže a tak dá do mrazničky. Potom odkrojí koľko potrebuje a koniec zabalí do alobalu.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

terezamaria
lujza.j
tak jagody-samozber nazbierané zajtra popučím a dám za mraziť....kedže neviem ako by som si urobila dietny-bez cukru dzem tak si to dám zamraziť....
Lui priateľka robí jahody tak, že ich rozmixuje - pre seba bez cukru, pre manžela s cukrom a naleje ich do sáčkov od tlačenky, tých úzkych, zaviaže a tak dá do mrazničky. Potom odkrojí koľko potrebuje a koniec zabalí do alobalu.
Terezka dakujem...mám už aj tento tip.výborný.... len tie sáčky som si mala kúpiť dopredu...lebo toto nás včera napadlo a to už bolo neskoro....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
terezamaria
lujza.j
tak jagody-samozber nazbierané zajtra popučím a dám za mraziť....kedže neviem ako by som si urobila dietny-bez cukru dzem tak si to dám zamraziť....
Lui priateľka robí jahody tak, že ich rozmixuje - pre seba bez cukru, pre manžela s cukrom a naleje ich do sáčkov od tlačenky, tých úzkych, zaviaže a tak dá do mrazničky. Potom odkrojí koľko potrebuje a koniec zabalí do alobalu.
...na zamrazovanie potravín takéhoto druhu je výhodnejšie tieto dávať do krabičiek od Tetrapaku ...povedzme , že tie jahody do malých od detských džusov ...
Výhoda spočíva aj v tom , že poukladanie je lepšie ( ako tehly ) , nezaberajú toľko miesta v mrazáku ...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám aj poháre na kávu do automatu, ale to mi príde neskladné...hej na kocky je to skladné, ale takú dávku velkú nepotrebujem...ale takú šprtku do džogurtu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
lujza.j
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
pavol54
lujza.j
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
No vidíš aká krotká lebo keby si sa veľmi mykala a to nie ne je samonavíjacie a aké dlhé
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať