Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Tweety
Týmto poriadne pripieklo hlavičku makovičku a možno nielen tú:
http://www.cas.sk/clanok/253648/sex-...en-cumeli.html
mozno skor hormony,zahoreli neodolatenou tuzbou.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Helik3

zážitok z dnešného dňa: bolo 4:25 a.m., keď tu zrazu niekde v susedstve počujem zvuk krovinorezu !
ZABIL by som toho paka .......

Na druhej strane , večer okolo 21,00 sa tiež niekto realizoval ...no vždy prijateľnejší čas , ako ten ranný ......
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Žabinka
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker.. Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Vyberte motor a dajte na vhodné miesto
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Žabinka
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker.. Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Toto je ten lepsi pripad,ked ste ho nasli.
Mne sa stalo,pred mnohymi rokmi nieco hroznejsie. Byvali sme na sidlisku, tam si asi macky chodili v zime ohriat kozusky do motora a v lete neviem preco./teraz uz viem, vtedy nie/
V lete,horucavy jak blazon.Mne zo dna na den viac smrdelo nieco v aute. Kontrolovala som auto zvnutra,aj kufor, ci nieco z nakupu nevypadlo a nezacalo hnit. Nic som nenasla.
Uz pomaly muchy okolo auta zacali lietat,vystrojila som muza,nech ide pozriet, co to tam moze tak hnusne zapachat.
Nasiel uz len zbytky macky v motori,trvalo pekne dlho pokym motor vycistil a zbavili sme sa zapachu.
Odvtedy,vzdy pred nasadnutim do auta,sme pobuchali po kapote...ze,keby nahodou...
Ak nas niekto sledoval z okna,asi si myslel, ze sme sibnuti :-D
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://m.topky.sk/cl/10/1353282/Nech...koze-a-zjedli-

A potom sa ma tu niekto opyta ci kastujem aj ludi.....ano cigosov nemusim.....nemam slov
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
http://m.topky.sk/cl/10/1353282/Nech...koze-a-zjedli-

A potom sa ma tu niekto opyta ci kastujem aj ludi.....ano cigosov nemusim.....nemam slov
....a čo ????
AJ s kožou a chlpami mali spráskať ????
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Cestou do práce sme mali komický zážitok. Pri našej firme sa stavia veľká križovatka, často tu sú veľké zápchy, tak pri semaforoch bývajú policajti, ktorí riadia križovatku, keď je to potrebné. Takže sme išli do práce, muž ako pravý neporiadny vodič za jazdy telefonoval. Zastavili sme pri semafore, vravím mu -policajti.. Volal ďalej. Všetci traja sa začali naňho dívať v nemom údive -asi takto , jeden podišiel k autu, rozhodil rukami a usmial sa. Mne to prišlo náramne smiešne, tie ich nechápavé tváre, ako si to môže vodič dovoliť..a pred nimi.. Nakoniec sme sa im v aute uklonili, naskočila zelená, a pokračovali sme ďalej.. Asi mali páni policajti dobrý deň..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

willma
Žabinka
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker.. Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Vyberte motor a dajte na vhodné miesto
To by sme museli povyberať motory zo všetkých áut.. Ja sa len bojím, pod tou kapotou je hrozne horúco, a bez vody.. Má síce misku pri kolese, ale je chúďatko vyplašené.. A už dlho nebolo vidno starú mačku..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

arizona
Žabinka
V našom areále sa začalo pohybovať malinké mačiatko.. Neviem prečo sa mu zapáčilo u nás.. Najprv sa zabývalo v motore Peugeotu, odtiaľ sme ho vydurili, tak si našlo miesto v Jette, a nakoniec prebehlo do motora Passata.. Je to proste fajnšmeker.. Auto sme odtlačili do dielne, nech ho nezrazí dáke auto, mechanik sa ho pol hodinu pokúšal odtiaľ vybrať, ale dlho sa bránilo mačiatko.. Nakoniec sa to podarilo, mačiatko dostalo mliečko, a dali sme ho do veľkej krabice, nech sa ukľudní. To bolo v stredu. Včera ráno bola zabezpečená krabica prázdna, mačiatko niekde mravčalo, nakoniec sme ho zase našli v Passate.. Keď sa ho podarilo vybrať, muž ho večer odniesol k neďalekým rodinným domom. A dnes ráno si mačiatko zase mravčí v motore Peugeotu.. Čo s ním, poraďte.
Toto je ten lepsi pripad,ked ste ho nasli.
Mne sa stalo,pred mnohymi rokmi nieco hroznejsie. Byvali sme na sidlisku, tam si asi macky chodili v zime ohriat kozusky do motora a v lete neviem preco./teraz uz viem, vtedy nie/
V lete,horucavy jak blazon.Mne zo dna na den viac smrdelo nieco v aute. Kontrolovala som auto zvnutra,aj kufor, ci nieco z nakupu nevypadlo a nezacalo hnit. Nic som nenasla.
Uz pomaly muchy okolo auta zacali lietat,vystrojila som muza,nech ide pozriet, co to tam moze tak hnusne zapachat.
Nasiel uz len zbytky macky v motori,trvalo pekne dlho pokym motor vycistil a zbavili sme sa zapachu.
Odvtedy,vzdy pred nasadnutim do auta,sme pobuchali po kapote...ze,keby nahodou...
Ak nas niekto sledoval z okna,asi si myslel, ze sme sibnuti :-D
Bojím sa toho, že mechanik naštartuje auto, a mačičke ublíži.. Ona sa neozve, keď pobúcha po kapote, ozve sa len keď jej ja zamraučím.. Keď sme ju hľadali, tak som musela vyzerať ako debil, chodila som okolo áut, a mraučala Ale zaujímavé, že sa ozve len mne..
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
http://m.topky.sk/cl/10/1353282/Nech...koze-a-zjedli-

A potom sa ma tu niekto opyta ci kastujem aj ludi.....ano cigosov nemusim.....nemam slov
....a čo ????
AJ s kožou a chlpami mali spráskať ????
Buchačiskooo.....nessssštvi maa....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Žabinka - si jej sympatická .... Čo tak vziať ju domov a podarovať dcére za sólo dvoječku a nie trojku ???
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

evuš
Žabinka - si jej sympatická .... Čo tak vziať ju domov a podarovať dcére za sólo dvoječku a nie trojku ???
Tak to by nemdopadlo dobre, naša psica by ju zjedla...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...hm, to je škoda, že nemôžeš kvôli fenke...ale evidentne na Teba reaguje...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Maćiatko má pod autom misku s vodou, dáke piškóty- neviem, či také malé už je piškóty.. Problém je, že nejde vytiahnuť, lebo je také malé, že ho vôbec nevidno, kde sa strčilo.. Možno cez víkend, keď tu bude väčší kľud, vylezie aj samo, lebo cez týždeň je tu rušno.. Našťastie si teraz vybralo auto, ktoré je momentálne nepojazdné..
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Žabinka
Maćiatko má pod autom misku s vodou, dáke piškóty- neviem, či také malé už je piškóty.. Problém je, že nejde vytiahnuť, lebo je také malé, že ho vôbec nevidno, kde sa strčilo.. Možno cez víkend, keď tu bude väčší kľud, vylezie aj samo, lebo cez týždeň je tu rušno.. Našťastie si teraz vybralo auto, ktoré je momentálne nepojazdné..
Neviem, ci maciatkam chutia piskotky,ale skus kupit granule pre male maciatka,predavaju aj male balenia.Alebo nadrobnucko posekat nejaky kusok salamy,alebo maska,to jej zavonia.

Skuste jej urobit nejaky pelech z kartonu,alebo bednicky dalej od aut,dajte jej tam jedlo aj vodu,mozno si zvykne.Vzdy lepsie,ako pod autom,alebo v motori, to je nebezpecne.
Tozvie, co sa stalo s maminou,asi je este malinka a bez mamy sa boji.Myslis, ze je uz dost velka,ze zvladne papat aj sama nieco ine,ako mlieko od mamy?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

arizona
Žabinka
Maćiatko má pod autom misku s vodou, dáke piškóty- neviem, či také malé už je piškóty.. Problém je, že nejde vytiahnuť, lebo je také malé, že ho vôbec nevidno, kde sa strčilo.. Možno cez víkend, keď tu bude väčší kľud, vylezie aj samo, lebo cez týždeň je tu rušno.. Našťastie si teraz vybralo auto, ktoré je momentálne nepojazdné..
Neviem, ci maciatkam chutia piskotky,ale skus kupit granule pre male maciatka,predavaju aj male balenia.Alebo nadrobnucko posekat nejaky kusok salamy,alebo maska,to jej zavonia.

Skuste jej urobit nejaky pelech z kartonu,alebo bednicky dalej od aut,dajte jej tam jedlo aj vodu,mozno si zvykne.Vzdy lepsie,ako pod autom,alebo v motori, to je nebezpecne.
Tozvie, co sa stalo s maminou,asi je este malinka a bez mamy sa boji.Myslis, ze je uz dost velka,ze zvladne papat aj sama nieco ine,ako mlieko od mamy?
To mačiatko nemá ani 15 cm, mechanik má od neho väčšiu ruku, takže tam, kde sa mačiatko strčilo, sa on nedostane.. Krabicu s dekou má nachystanú, ale je určite vystrašené, zúfalo mňauká, keď sa mu ozvem.. Na víkend auto pretlačíme do garáže, je tam menej teplo, možno vylezie aj samo, keď sa mu bude zdať, že je tam viac kľudu..
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
...hm, to je škoda, že nemôžeš kvôli fenke...ale evidentne na Teba reaguje...
Veru skoda...za mnou by urcite nie..... ja macky nemusim,verim ze to vycitia......citi z teba asi mačkovitosť....:-))).....nechces ani skusit....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
evuš
...hm, to je škoda, že nemôžeš kvôli fenke...ale evidentne na Teba reaguje...
Veru skoda...za mnou by urcite nie..... ja macky nemusim,verim ze to vycitia......citi z teba asi mačkovitosť....:-))).....nechces ani skusit....
tak ja tiež nie som mačková, ja radšej psíka.. naša psica je zlá aj na psov, nemá rada spoločnosť psov, ak tak len veľkých, na chalupe keď vidí mačku, ide ju rozdrapiť..
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja mačky tiež "nemusím", ale je mi ľúto takýchto zatúľancov....náš Benny /westík/ mal tiež problém napr. s činčilou /triasol sa ako osika, len zamaškrtiť /. ..no zvykol si teraz i na zakrpateného králika - musel
Naposledy upravil evuš : 21.06.13 at 13:10
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať