Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

srska
lujza.j

...pivko kedy mal niekto chuť
boli sme na tankovej desine na podzáhradnej
..tak vyčúrať, pomodliť a spať
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..a dnes sa tu nikto nepochváli, nepožaluje ??? Táto nová porada je vážne na dve veci - skoro ako chlapi : buď na ho..o, alebo na nič
..Ále nie, ešte tak zle nebolo, aby nemohlo byť horšie ...preto všetkým Vám želám krásny pohodový štart do nového týždňa, niekomu fajn dovolenku, detičkám perfektné prázdniny a nám "robotajúcim" príjemné ubehnutie pracovnej doby !!!
3 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
evuš
..a dnes sa tu nikto nepochváli, nepožaluje ??? Táto nová porada je vážne na dve veci - skoro ako chlapi : buˇna h..o, alebo na nič
Čo si neurobíš sama, to nemáš.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

marjankaj
evuš
..a dnes sa tu nikto nepochváli, nepožaluje ??? Táto nová porada je vážne na dve veci - skoro ako chlapi : buˇna h..o, alebo na nič
Čo si neurobíš sama, to nemáš.
..to si ako stihol ?..omylom som odoslala, a dokým som neskôr dopísala už si ma predbehol ..beriem späť, niektorí muži ešte za čosi stoja
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš
marjankaj
evuš
..a dnes sa tu nikto nepochváli, nepožaluje ??? Táto nová porada je vážne na dve veci - skoro ako chlapi : buˇna h..o, alebo na nič
Čo si neurobíš sama, to nemáš.
..to si ako stihol ?..omylom som odoslala, a dokým som neskôr dopísala už si ma predbehol ..beriem späť, niektorí muži ešte za čosi stoja
Niektoré ženy si všímajú mužov , pokiaľ im stojí ..
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač
evuš
marjankaj
evuš
..a dnes sa tu nikto nepochváli, nepožaluje ??? Táto nová porada je vážne na dve veci - skoro ako chlapi : buˇna h..o, alebo na nič
Čo si neurobíš sama, to nemáš.
..to si ako stihol ?..omylom som odoslala, a dokým som neskôr dopísala už si ma predbehol ..beriem späť, niektorí muži ešte za čosi stoja
Niektoré ženy si všímajú mužov , pokiaľ im stojí ..
Áno Juraj, máš pravdu !! Aj mňa zaujímajú len tí, ktorým stojí !!!! Ale tých, čo zato stoja je JEDEN - teda u mňa určite !!!
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

evi a buchi,este ani poriadne poludnie a vy uz na takuto temu... ...tomu sa hovori "apetit"....nech vam vydrzi co najdlhsie. prijemne vychutnavanie popoludnia :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

fajny barani gulas v gazdovskej pivnici,len skoda ze Kosice daleko a baranina este dalej
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

osky, to aby sme nato nezabudli ani počas týždňa...však hubatá všetkých z postelí vyháňala toť nedávno...a vieš, čo ? Poriadny sex lepší ako po hube
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

buchač
evuš
marjankaj
evuš
..a dnes sa tu nikto nepochváli, nepožaluje ??? Táto nová porada je vážne na dve veci - skoro ako chlapi : buˇna h..o, alebo na nič
Čo si neurobíš sama, to nemáš.
..to si ako stihol ?..omylom som odoslala, a dokým som neskôr dopísala už si ma predbehol ..beriem späť, niektorí muži ešte za čosi stoja
Niektoré ženy si všímajú mužov , pokiaľ im stojí ..
Buchač, buchač jazyčisko máš poriadny
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pmajap

Buchač, buchač jazyčisko máš poriadny
Iba jazyčisko?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mojej 3/4 končí "viazanosť" u fialových t-debilov. Pretože mala voľné minúty (v rámci paušálu) len do t-debil sietí, chcela pri ukončení si zmeniť operátora a preniesť číslo.
A výsledok?
Pokiaľ ste hádali - nedá sa! - hádali ste správne.
T-debil nechce ani za toho oného toto povoliť. Šla preto k modrým - za 10 minút mala zmluvu, SIM kartu (s novým číslom) a do 4 hodín aktívny letefón (ktorý si tiež zobrala).
U t-debilov jej dokonca nechceli po ukončení viazanosti ani telefón oblokovať (na čo má právny nárok).
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft
pmajap

Buchač, buchač jazyčisko máš poriadny
Iba jazyčisko?
...kontroluje
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Mojej 3/4 končí "viazanosť" u fialových t-debilov. Pretože mala voľné minúty (v rámci paušálu) len do t-debil sietí, chcela pri ukončení si zmeniť operátora a preniesť číslo.
A výsledok?
Pokiaľ ste hádali - nedá sa! - hádali ste správne.
T-debil nechce ani za toho oného toto povoliť. Šla preto k modrým - za 10 minút mala zmluvu, SIM kartu (s novým číslom) a do 4 hodín aktívny letefón (ktorý si tiež zobrala).
U t-debilov jej dokonca nechceli po ukončení viazanosti ani telefón oblokovať (na čo má právny nárok).
čo nechceli povoliť? preniesť číslo? čo sa nedá? Ja som nemala žiadny problém,skončila mi viazanosť,a išla som tam s tým,že prechádzam do 02.nemali žiadny problém,len som musela mať na karte nejakých 8 eur,toľko sa platí u fialových za prestup.Išla som do O2,spísala zmluvu a hotovo,ešte pár dní mi fungovala sim karta u fialových,potom mi prišla smska,že sa ide robiť prenesenie čísla a potom som zrazu mala na displeji operátora O2,tak neviem,čo nechceli tvojej 3/4ťke spraviť
Naposledy upravil kopretinka : 01.07.13 at 19:02
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

prečo ma dnes celý deň odhlasuje z porady? už nevládzem hľadať chybu, idem si dať fajnú desiatku zo siedmeho schodu..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.topky.sk/cl/10/1354327/So...e-antibiotika- dobrú chuť ku kuraciemu mäsu. A je jedno od koho je, aj tak sú tam povolené antibiotiká. Ešte že si môžem dochovať doma.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
čo nechceli povoliť? preniesť číslo? čo sa nedá? Ja som nemala žiadny problém,skončila mi viazanosť,a išla som tam s tým,že prechádzam do 02.nemali žiadny problém,len som musela mať na karte nejakých 8 eur,toľko sa platí u fialových za prestup.Išla som do O2,spísala zmluvu a hotovo,ešte pár dní mi fungovala sim karta u fialových,potom mi prišla smska,že sa ide robiť prenesenie čísla a potom som zrazu mala na displeji operátora O2,tak neviem,čo nechceli tvojej 3/4ťke spraviť
No majú to tam nejaké divné. Keďže platí faktúrou, mohli kľudne započítať prenos čísla.
Okrem toho, mali aj telefón odblokovať - to však odmietli!

U O2 to však vybavila rýchlo - oni totiž aj skúšali ten prenos čísla na O2, ale T-deb sa "zaťal". Takže jej dali nové číslo. Stará T-d karta skončí a basta.

BTW: i ja som mal problémy s prenosom - a to som nemal ani paušál, bol som tzv. FREE. A to len pre poruchu ich počítačového systému mi zamietli - vraj nedostatok kreditu, pričom som ho vysoko prekračoval - ešte som im musel dokazovať, koľko mám, pretože oni to ani nevedeli (na pobočke).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner
http://www.topky.sk/cl/10/1354327/So...e-antibiotika- dobrú chuť ku kuraciemu mäsu. A je jedno od koho je, aj tak sú tam povolené antibiotiká. Ešte že si môžem dochovať doma.
ja som bola dnes rada, že kým som nakúpila ostatné v chlad. boxe mi ostali 3 kusy bravčo panenky v At lidli.....ani za toho boha tu nekúpim nič!! radšej budem bez masa....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
wagner
http://www.topky.sk/cl/10/1354327/So...e-antibiotika- dobrú chuť ku kuraciemu mäsu. A je jedno od koho je, aj tak sú tam povolené antibiotiká. Ešte že si môžem dochovať doma.
ja som bola dnes rada, že kým som nakúpila ostatné v chlad. boxe mi ostali 3 kusy bravčo panenky v At lidli.....ani za toho boha tu nekúpim nič!! radšej budem bez masa....
vitaj v klube
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
wagner
http://www.topky.sk/cl/10/1354327/So...e-antibiotika- dobrú chuť ku kuraciemu mäsu. A je jedno od koho je, aj tak sú tam povolené antibiotiká. Ešte že si môžem dochovať doma.
ja som bola dnes rada, že kým som nakúpila ostatné v chlad. boxe mi ostali 3 kusy bravčo panenky v At lidli.....ani za toho boha tu nekúpim nič!! radšej budem bez masa....
vitaj v klube
Vies....ako,ze este take to svetielko nadeje..lebo za to maso si tam pri platis....ved to asi vies....ale tento rok som tu maso nekupovala....a to moja mama,ze ako v kauflaci je dobry masár...moze....dakujem .....neprosim.Aj tu naftu ani za nic z SK a mozno uz je niekde aj lacnejsia.stve ma ze som si nekupila hovadzinu...nemam miesto v mrazaku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať