Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
Otrasne tu kym dam suhlas....tak este aj minus dam omylom....vrrrr....lebo reaguje jak ...vrrr....u debilov
Luj, už si ťa nebudem doberať, ale ten dialóg v mydlách mi tak strašne dobre padol, nasmiala som sa, ďakujem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
lujza.j
Otrasne tu kym dam suhlas....tak este aj minus dam omylom....vrrrr....lebo reaguje jak ...vrrr....u debilov
Luj, už si ťa nebudem doberať, ale ten dialóg v mydlách mi tak strašne dobre padol, nasmiala som sa, ďakujem.
aj na budúce
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
Indeed
včera bola v tvnovinach správa,že policia zadržala 2 pracovníčky uradu Finančnej spravy v KE , nenapíše o tom viac niekto ???
len dve?
Ee - až dve!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft
Ee - až dve!
Ostatné ušli?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

wagner
lujza.j
Ja vcera v sekaci stvoro siat kus za 3 evriky....doma s deckom bitka,ktore jej dam
A kde je ten sekáč? V BA? To by sa mi oplatilo aj autom otočiť za tie peniaze. Ja som dnes kúpila letné topánky vo výpredaji za 40€, predtým stáli 60€. A som rada, že som si vôbec na moje nohy kúpila čierne letné topánky. Lebo už som sa hanbila na pohrebe v bielych topánkach Ale za značku sa platí, ručne šité kožené topánky. Už desať rokov inú značku ani neobujem
na topánkach ani ja nešetrím,aj keď je pravda,že sa snažím vo výpredaji kupovať,ale aj tak to býva riadna suma....boty kupujem iba slov. a české,kožené.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

preboha........
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ďalšia inšpirácia pre mladé dievčatá túžiace po štíhlej postave.
0 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
Ďalšia inšpirácia pre mladé dievčatá túžiace po štíhlej postave.
Alaya, ty si vážne myslíš, že takéto články dievčatá odradia?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jáj,preboha,ženy,prestaňte si už dávať navzájom neužitočné,veď to už je smiešne......čo keby ste sa navzájom ignorovali a nechodili jedna druhej snoriť po príspevkoch? ste horšie ako decká v škôlke..
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

kopretinka
jáj,preboha,ženy,prestaňte si už dávať navzájom neužitočné,veď to už je smiešne......čo keby ste sa navzájom ignorovali a nechodili jedna druhej snoriť po príspevkoch? ste horšie ako decká v škôlke..
Si myslíš že len ženy? Ja by som Ti mohla menovať aj mužov - strááááááááááááášne veľa. Stačí keď si otvorím moje bodovanie a sú to väčšinou taký vychcaný, čo sú tu už možno aj päť rokov, dali za ten čas dvadsať príspevkov, ale myslia si, že majú patent na rozum. Ako aj to teľa čo na mňa vyletelo, že druhý má krajšiu papriku. A to teľa ani nevie čo je to záhrada, ale jednoducho si potreboval rypnúť a na moju odpoveď dal neužitočné Takže doporučujem nevšímať si vychcaných poraďákov. Potrebujú sa realizovať najmä tým, že dávajú neužitočné. Nech im to padne na úžitok
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

wagner
kopretinka
jáj,preboha,ženy,prestaňte si už dávať navzájom neužitočné,veď to už je smiešne......čo keby ste sa navzájom ignorovali a nechodili jedna druhej snoriť po príspevkoch? ste horšie ako decká v škôlke..
Si myslíš že len ženy? Ja by som Ti mohla menovať aj mužov - strááááááááááááášne veľa. Stačí keď si otvorím moje bodovanie a sú to väčšinou taký vychcaný, čo sú tu už možno aj päť rokov, dali za ten čas dvadsať príspevkov, ale myslia si, že majú patent na rozum. Ako aj to teľa čo na mňa vyletelo, že druhý má krajšiu papriku. A to teľa ani nevie čo je to záhrada, ale jednoducho si potreboval rypnúť a na moju odpoveď dal neužitočné Takže doporučujem nevšímať si vychcaných poraďákov. Potrebujú sa realizovať najmä tým, že dávajú neužitočné. Nech im to padne na úžitok
Zdenka, ja by som aj tri neužitočné na porade, keby v záhrade bola paprika, a nie žlté nekvitnúce papeky
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kopretinka, no za pol hodinu som 5 kuskov dostala, co uz?. Ale mne z nicoho nic z orchidee odpadavaju nezvadnute kvety- som zufala, studujem a nic som nevymyslela, to je moj problem, na tamto....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... ale ping - pong na porade nie je zakázaný , či ...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
mi ta šmišna rtvs nehce prehhrať seriál z archívu, aj ked včera prehrávala v pohode. som z teho jeleň, aľe ta chcela by som ho dokukac. Jak to spustim?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
mi ta šmišna rtvs nehce prehhrať seriál z archívu, aj ked včera prehrávala v pohode. som z teho jeleň, aľe ta chcela by som ho dokukac. Jak to spustim?
Ta popač tu ...
Vežmeš totu telku , nahneš še cez oblak a puščiš telku na žem ...
Potom budzeš už len kukac ...a šicke budu z tebe jak črida jeľeňoch ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Kopretinka, no za pol hodinu som 5 kuskov dostala, co uz?. Ale mne z nicoho nic z orchidee odpadavaju nezvadnute kvety- som zufala, studujem a nic som nevymyslela, to je moj problem, na tamto....
To sa stava,ze puky uschnu...poznam to...u mna skôr v zime a na jesen sa to vyskytuje..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ale nie su vyschnute, praveze, krasne kvety a popadane okolo kvetinaca.-(((
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
ale nie su vyschnute, praveze, krasne kvety a popadane okolo kvetinaca.-(((
cize nevydrzia ti rozkvitnute dlho na stonke hej? ....tak potom asi zalievka...kvety potrebuju vodu.....cize v kvitnucom stave potrebuje rastlina vodu pre listy a aj pre kvety...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Treba aj hnojit teraz, ked su v kvete? lebo ja teraz nehnojim a polievam tak, ze voda pretecie cez podu a vytecie von, v crepniku dole voda neostava, asi tam robim chybu, ale bojim sa, aby nevyhnili, koli prilisnej zalievke. Polievam ,cca 2-3 dni.Fialky su jedna radost a toto sa mi nedari, je mi luto kazdeho kvietka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať