Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
alaya1
ale nie su vyschnute, praveze, krasne kvety a popadane okolo kvetinaca.-(((
cize nevydrzia ti rozkvitnute dlho na stonke hej? ....tak potom asi zalievka...kvety potrebuju vodu.....cize v kvitnucom stave potrebuje rastlina vodu pre listy a aj pre kvety...
srskovičová zalieva takto: naleje plný kvetináč, nechá tak 1/2 - 2/2 hodiny, potom vodu z kvetináča vyleje. o 7-10 dní znovu
kvety01.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
tak sa údajne má
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
naše sú v pôvodnom balení ale 4 roky a stále na južnej strane.
a tie zelené bíče raz za čas masochysticky obstrihám nožnicami ja
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
tak sa údajne má
Ne..ne,nemaju mat " mokre nohy"
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
naše sú v pôvodnom balení ale 4 roky a stále na južnej strane.
a tie zelené bíče raz za čas masochysticky obstrihám nožnicami ja
Moje su ine stareny
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
lujza.j
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
naše sú v pôvodnom balení ale 4 roky a stále na južnej strane.
a tie zelené bíče raz za čas masochysticky obstrihám nožnicami ja
Moje su ine stareny
luj, ale zaujímavé je to, že nie všetky čo srskovičová kúpila sa ujali alebo vydržali. prežívajú asi len silní jedinci
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

bitka na vítkove?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
srska
lujza.j
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
naše sú v pôvodnom balení ale 4 roky a stále na južnej strane.
a tie zelené bíče raz za čas masochysticky obstrihám nožnicami ja
Moje su ine stareny
luj, ale zaujímavé je to, že nie všetky čo srskovičová kúpila sa ujali alebo vydržali. prežívajú asi len silní jedinci
niektore farby,ako keby boli odolnejsie...ja to uz tak neprezivam ako kedysi...ked to kape sup do kybla...uz nezachranujem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som normalne alergicka na spravy o tychto apačoch...to jedno aku tematiku maju...vrrrr
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Je mi na "bliti"...otvorim stranku, ze precitam spravy, co noveho vo svete.
Nemam slov :
-v Amerike pribuda tehotnych chlapcov
-v Nemecku sa otvaraju bordely pre zoofilov
- a samozrejme Bartosova a jej nekonecny pribeh

atd. radsej nepokracujem, to su mi teda spravy...
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

srska
lujza.j
alaya1
ale nie su vyschnute, praveze, krasne kvety a popadane okolo kvetinaca.-(((
cize nevydrzia ti rozkvitnute dlho na stonke hej? ....tak potom asi zalievka...kvety potrebuju vodu.....cize v kvitnucom stave potrebuje rastlina vodu pre listy a aj pre kvety...
srskovičová zalieva takto: naleje plný kvetináč, nechá tak 1/2 - 2/2 hodiny, potom vodu z kvetináča vyleje. o 7-10 dní znovu

Toto je krasa- skusim tento sposob, mozno sa pozbieraju. dik.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ak je voda prilis vysoko a orch.zasadena hlboko...chyti srdiecko od spodku hnilobu...listy vypadnu od stredu....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
srska
lujza.j
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
tak sa údajne má
Ne..ne,nemaju mat " mokre nohy"
Babenky - nie som záhradník (i keď môj dedo bol!) - doma máme tiež také. A správna pripomienka "nemať mokré nohy" - bo sú to tzv. vzdušné korene - tie nesmú byť vo vode!
A nehnojiť v kvete! Stačí ich "zalievať" raz za tri dni, hore dajte (okolo koreňov) trochu mulčovacej kôry, tú polejte - korene si zoberú vlhkosť stadeto!
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
bettylou
mi ta šmišna rtvs nehce prehhrať seriál z archívu, aj ked včera prehrávala v pohode. som z teho jeleň, aľe ta chcela by som ho dokukac. Jak to spustim?
Ta popač tu ...
Vežmeš totu telku , nahneš še cez oblak a puščiš telku na žem ...
Potom budzeš už len kukac ...a šicke budu z tebe jak črida jeľeňoch ....
cez internetove vysielanie mi to hapruje
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
buchač
bettylou
mi ta šmišna rtvs nehce prehhrať seriál z archívu, aj ked včera prehrávala v pohode. som z teho jeleň, aľe ta chcela by som ho dokukac. Jak to spustim?
Ta popač tu ...
Vežmeš totu telku , nahneš še cez oblak a puščiš telku na žem ...
Potom budzeš už len kukac ...a šicke budu z tebe jak črida jeľeňoch ....
cez internetove vysielanie mi to hapruje
....ta potim virucic internet
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ne muj
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
lujza.j
srska
lujza.j
Nehnojim..vobec....polievam,tak ako sa nema....stoja vo vode....ale na spodu kamen....v keram.puzdre nie su na pevno....a plastovom mam porobene diery a substrat uz maju moj cize vzdusny.....nie hutny ako z obchodu..
tak sa údajne má
Ne..ne,nemaju mat " mokre nohy"
Babenky - nie som záhradník (i keď môj dedo bol!) - doma máme tiež také. A správna pripomienka "nemať mokré nohy" - bo sú to tzv. vzdušné korene - tie nesmú byť vo vode!
A nehnojiť v kvete! Stačí ich "zalievať" raz za tri dni, hore dajte (okolo koreňov) trochu mulčovacej kôry, tú polejte - korene si zoberú vlhkosť stadeto!
Kedze ich mam xy kusov....uz ma nebavilo polievat tak ako sa ma...resp.kazda pestovatelka si uz nejaku metodu zalievania nasla..tak moje maju mokre nohy.....tiez som kedysi polievala prevarenou vodou,potom kupovala barely detilovanej vody.....uz dlho funguju na vode z vodovodu a ziju a kvitnu....takze asi tak co sa ma a co sa nema...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja polievam kvety vodou z Brity.nepouzivam hnojiva, preto som si myslela, ze asi maju malo zivin, ked odpadne nevyschnuty krasny kvet.
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

V paneláku pod atikovým plechom boli netopiere / vlani sa bbaby sťažovali / odborníci tam dali jednosmernú sieťku / našli dieru inde

Našiel som zákon / napísal žiadosť (ako JEDINÝ na Slovensku ) / odpoveď prišla takáto :



PS
Vážne rozmýšľam, že skočím do Blavy / zoznámim sa s ministrom / navrhnem zrušiť zákon
Netopiere_odpoved .jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať