Zavrieť

Porady

Systém jedna otázka - jedna odpoveď

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Pre novú poradu sa ustanovili nové spôsoby, niekde je to fakt dobré, ak je na jednu otázku jedna odpoveď (napr. aká múku použiť pre kysnuté cesto). V ekonomike nie sú veci čierno-biele, často treba položiť nové a nové otázky, kým sa pýtajúci dopracuje k vyčerpávajúcej odpovedi.

Ako sa téma stáva nezrozumiteľou pre neskôr sa pripojivších vidieť v otázke
http://www.porada.sk/t216496-ale-pre...predcasne.html
(ako aj ja som spočiatku nechápala)

začiatok tu
http://www.porada.sk/t216490-dobry-d...ml#post2354019

Nie každý vie hneď priradiť "súvisiacu otázku" tam, kam patrí ...

-----------
Úprava moderátorom: vzhľadom na to, že názov aj obsah tohoto príspevku je nepravdiví je téma uzavretá aby nemýlila ďalších.
Na Porade máme princíp jedna otázka = jedna téma, nikto nelimituje počet odpovedí
Naposledy upravil Richard : 25.05.13 at 16:35
Usporiadat
Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

jahoszmsk
možno netreba návod, stačí aby to fungovalo tak ako na starej porade, položím otázku, spýtam sa doplnujúcou otázkou, posuniem otázku znovu, ak treba...
neda sa ... porada chce byt ako wikipedia, nie debatny portal
1 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

ale dá sa... urobím si ešte jeden "nick" a basta. a sa mi zdá, že aj do wiki sa dá prispievať, ak má niekto záujem...
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

rozmýšľam, že systém jedna otázka, jedna odpoveď, to by možno fungovalo ak by som sa pýtal fakt na to, že akú múku treba na kysnuté cesto. no ale aj v tomto nemajú ženy jednotnú odpoveď a sa nezhodnú
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Len pozor na nazov tejto temy, ktory je velmi zavadzajuci. Odpovedi moze byt samozrejme viac. Neviem kde prisla Rozalka na taky princip ako opisuje, temu radsej zavriem kym dopletie dalsich ludi.
Naposledy upravil Richard : 25.05.13 at 16:37
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať