Zavrieť

Porady

evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Maji, pre koho tak vyváraš vždy ??? Chutné, dobré, kalorické à Ty máš podváhu ????
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Nie je to až tak kalorické, ten tarator je bulharský, uhorky bez jadier na kocky, kyslá smotana, kôpor, nasekaný vlašský orech, cesnak, trochu soli a olej a tisovský chlebík, čistá diéta a hovädzie dávajú aj chorým v nemocnici
Naposledy upravil pmajap : 25.07.14 at 19:07
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pmajap
Nie je to až tak kalorické, ten taratol je bulharský, uhorky bez jadier na kocky, kyslá smotana, kôpor, nasekaný vlašský orech, cesnak, trochu soli a olej a tisovský chlebík, čistá diéta a hovädzie dávajú aj chorým v nemocnici
oprav na tarator,inak v horúčavách výborná polievka
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Peggynka ďakujem. Chutí mi to viac ako šalát, preto dám smotanu a solím na koniec
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

avalik
áno, súhlasím, je dobré obmedziť cukry, ale nie je lepšie na raňajky si dať nejaké lečo s vajíčkami, alebo tuniak, syr, a prípadne plátok macesu (keď už bežný chlieb alebo pečivo nejedávaš) ... nech človek má aspoň aké také potešenie z jedla ... a na obed nejaký kúsok mäska, čo ostal od večere k tej uhorke

ja som momentálne u našich a užívam si varenie - tu to má aspoň kto zjesť
prestala som obedovať v robote v máji.....masko a zeleninu....nemám nato tam chuť...stále dookola to isté...a chystať do roboty sa mi nechce...tak to všakovako plátam a niečo zobnem až doma...a potom cez víkend...
potešenie z jedla nejak neriešim
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pmajap
Peggynka ďakujem. Chutí mi to viac ako šalát, preto dám smotanu a solím na koniec
ja som si doniesla z domu recept na uhorkovú polievku (aj dnes som mala).. je to rovnaké, akurát ja uhorku strúham na hrubo, a miesto smotany dávam biely smotanový jogurt, mne najviac chutí zvolenský (som dáky patriot..)
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Učila ma to kamarátova mama-Bulharka, ale oni dávajú špecálne kyslé mlieko a ešte to riedia kockami ľadu. Kupovala som acidko, husté, ale už ho v obchodoch nevidno., tuším tiež bolo zvolenské. Nestrúham dávam von jadrá, má to výraznejšiu chuť.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

chlodnik aký len chcete
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
V noci som piekla:šašlik a pečené zemiaky v šupke.
Dedič si prišiel ráno pre obedár a mručal do pekáčov,že fajné (má dennú).
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pečené plece...a nejaká zelina k tomu...
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zelina ? žeby lopúch na zadok po hladovkách a teraz po pečenom pleci ???

Cukinové pagáčiky, neskôr špenát, volkovooko, zemky
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ty evuš...lopúch by sa mi zišiel do mydla, šampúchu
0 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

krúpová polievka z údeného kolena a koleno potom s chlebom + tanier zeleniny k tomu
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
ty evuš...lopúch by sa mi zišiel do mydla, šampúchu
Cica, príď, bude aj lopúch
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Zeleninová polievka so stopkovým zelerom, kuracie dusené na estónskych paradajkách ( nakladané kyslé) varila neter a upravil brat pridal strúhanku, vodu a Uncle Ben's a statočne rozvaril, jedlo sa to s estónskym chlebom, taký riedky posúch a chutilo to hnusne. Zlaté halušky
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kurací vývar s mäsom a zeleninou,rezne z kuracích pŕs,zemiaková kaša,marhuľový kompót (idem ku sporáku,treba aj na cestu,mám čo robiť).
Naposledy upravil Peggynka : 27.07.14 at 11:11
6 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

vývar s domácimi rezancami, hovädzí guláš s knedľou, vanilkový a čokoládový puding s čerstvými jahodami, čučoriedkami a malinami
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami, zapekané bravčové karé s dubákovým prelivom, zemiakové pyré, uhorkový šalát...ako dezert miniveterníky a nanuky
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievka hovädzia, fašírky, zemiaky, uhorkový šalát, ringlotový koláč.
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Platesa so zemiakmi a paradajky so salotkou.
Hm, vraj je to cesnak.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Cibule_%C5%A1alotka
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať