Zavrieť

Porady

kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja zriedkakedy vyprážam, tak pár vlastných malých patizónov, dobrý olej a do neho trochu kokosového, výborné. Teraz idem vykostiť kurča, ja kostičkové a princeznej prsíčkové rezníky. Bude aj do zeleninovej polievky. Zemiaková kaša s trochou mrkvy a muškátom nám veľmi chutila, idem vyskúšať so zelerom. Neviem sa dojesť nového cesnaku - v uhorkovom šaláte ste skúšali?
A ak ste väčšia rodina, poprípade máte doma kobylky v puberte upečte rovno dvojitú dávku na plechu a dobre do chrumkava, zmizne ešte teplý. Používam celozrnné múky a moje koláče nie sú fotogenické.
Jablkový koláč Džaldí-džaldí
Džaldí.JPG  
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukuč...ja vôbec nevyprážam....a ak...tak jedine hentak....dokonca moj chlap ani na ne nemukol.....čo on ...chce všetko vylepšiť.....moje jedlo sa tiež nerado fotí...nevie sa správne "ksichtiť"
4 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Hura dovarene....krupova polievka s udenym prerastanym bocikom,ak ostane bocik tak bude len s chlebom a chrenom na veceru.Francuzske zemiaky s kyslou uhorkou.
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
kukučka
Ja zriedkakedy vyprážam, tak pár vlastných malých patizónov, dobrý olej a do neho trochu kokosového, výborné. Teraz idem vykostiť kurča, ja kostičkové a princeznej prsíčkové rezníky. Bude aj do zeleninovej polievky. Zemiaková kaša s trochou mrkvy a muškátom nám veľmi chutila, idem vyskúšať so zelerom. Neviem sa dojesť nového cesnaku - v uhorkovom šaláte ste skúšali?
A ak ste väčšia rodina, poprípade máte doma kobylky v puberte upečte rovno dvojitú dávku na plechu a dobre do chrumkava, zmizne ešte teplý. Používam celozrnné múky a moje koláče nie sú fotogenické.
Jablkový koláč Džaldí-džaldí
Podla mna to vyzera veeelmi dobre...uz vcera som na to slintala''...a tie zemiaky so zelerom nam velmi nechutili-boli take nahorkaste...ale kazdy jeden ma inu chut...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja teda zeler nemusím....ale chodíme roky do jednej picérky v BA...ak tak... iba tam dám tie kalórie..majú tam dokonalý šalatový pult....aj s zelerovým šalátom.....šalát dokonalý...keby som nevedela,že je to zeler...ani nezitím....asi ked najbližšie a bude tam "naša"čašníčka...a bola by povolná na prezradenie receptu....asi sa jej veru opýtam...
3 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zisti, ale ja som teraz na mojom obľúbenom českom labužníku našla desať strán zelerových šalátov!
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Stopkový je super, v šaláte pod ruským vajcom ( za soc.) bol nastrúhaný čerstvý zeler, dá mu zvláštnu príjemnú chuť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ne toto je normál zeler ...nastrúhaný chrumkavý ...ako keby v niečom naložený a potom použitý..nie je to chuť po uvarení....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hovädzia polievka s rezancami, pečené kačacie prsia, stehná, červená kapusta na červenom víne, lokše, rohlíkový knedlík.
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Cesnaková polievka, granadir, kyslé uhorky....zelený šalát....jablkový kompót, práve uvarený a vychladený....každý podľa chuti.
10 1
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

zemiakové placky (kysucké) robené na sucho (po dve) na sporákovej platničke , dosušované v trúbe na plechu a po vybratí z trúby ešte horúce natierané maslom
10 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Anika61
Kuracia zeleninova polievka s pecen.haluskami,pecena plnena fasirka,zemiakova kasa,mrkvovy salat s jablkami...
Pridavam fofo ...plus kokosovo-kappuccinovu babovecku
IMG_20141018_170043.jpg  
IMG_20141018_151324.jpg  
IMG_20141018_180525.jpg  
IMG_20141018_153205.jpg  
1/1
11 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

zeleninová polievka s mrveničkou, fašírky, omastené zemiaky, jablčník
11 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami, pečené voňavé kuracie stehná, zemiaky zapečené s cesnakovou šlahačkou, uhorkový šalát...ako dezert kúsok koláčika zo včera, zmrzlina z mrazáku, rovno z dózy ....
10 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievka z kuracích drobkov, kuracie prsia v trojobale, zemiaky, jablkový kompót. Na zajedenie zostalo kúsok jablkovo-makovej štrudle od včerajška.
10 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

husacia polievka s krupicovými knedličkami, pečená hus,dusená kapusta ,knedľa, flambovaný banán so šľahačkou
006.jpg  
004.jpg  
005.jpg  
1/1
11 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
wirgi
husacia polievka s krupicovými knedličkami, pečená hus,dusená kapusta ,knedľa, flambovaný banán so šľahačkou
Velkeee mnam...toto ja mooozem...aj keby mi malo''bok vyvalit,,...
2 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Anika61
wirgi
husacia polievka s krupicovými knedličkami, pečená hus,dusená kapusta ,knedľa, flambovaný banán so šľahačkou
Velkeee mnam...toto ja mooozem...aj keby mi malo''bok vyvalit,,...
No Anka aj môj muž o pečenej husi básni bola som v piatok v Rbk a mali v Lidli v akcii , tak som hneď 2 zobrala.
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačo-morčací vývar s domácimi rezancami, morčacie stehno na hrášku a šampiňonoch, dusená ryža,polovičke pohánka a kalamáre na cesnaku, 2štrúdle makovo jablkové, 1 tvarohovo jablková a 1 orechovo jablková.
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
wirgi
Anika61
wirgi
husacia polievka s krupicovými knedličkami, pečená hus,dusená kapusta ,knedľa, flambovaný banán so šľahačkou
Velkeee mnam...toto ja mooozem...aj keby mi malo''bok vyvalit,,...
No Anka aj môj muž o pečenej husi básni bola som v piatok v Rbk a mali v Lidli v akcii , tak som hneď 2 zobrala.
Moj otecko pochadzl od V.Krtisa,tam mali tie krmne husi-to bolo ineee masko...nerobil ju v celku,ale naporcovanu s cesnakom a rascou/tuk odlieval/boooze to bolo''zradlo,,,/pripomina mi to detstvo...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať