Zavrieť

Porady

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kelový prívarok, fajné spišské párky, chlebík.
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zeleninová polievka s hráškom a hviezdičkami, morčacie závitky plnené syrom, sušenými paradajkami a čerstvou bazalkou obalené v oravskej slaninke, zemiakové pyré
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Plnená paprika s jaternicovou / hurkovou / náplňou..... Vysypať, zmiešať s vajciami, prípadne ešte prichutiť.
9 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

terezamaria
Plnená paprika s jaternicovou / hurkovou / náplňou..... Vysypať, zmiešať s vajciami, prípadne ešte prichutiť.
Terezka, vyskúšam, milujem plnenú papriku - toto bude rýchlovka... Navyše včera robil manžel domáce jaternice, tak nebude problém ...
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
evuš
terezamaria
Plnená paprika s jaternicovou / hurkovou / náplňou..... Vysypať, zmiešať s vajciami, prípadne ešte prichutiť.
Terezka, vyskúšam, milujem plnenú papriku - toto bude rýchlovka... Navyše včera robil manžel domáce jaternice, tak nebude problém ...
Evuš ja to od istej doby, keď to robila suseda robím takto a je to naozaj výborné....:-)))
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

terezamaria
evuš
terezamaria
Plnená paprika s jaternicovou / hurkovou / náplňou..... Vysypať, zmiešať s vajciami, prípadne ešte prichutiť.
Terezka, vyskúšam, milujem plnenú papriku - toto bude rýchlovka... Navyše včera robil manžel domáce jaternice, tak nebude problém ...
Evuš ja to od istej doby, keď to robila suseda robím takto a je to naozaj výborné....:-)))
Verím, navyše i rýchlovka : D
1 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

kuracie prsia plnené medvedím cesnakom a slaninkou, zemiaky
004.jpg  
11 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Paradajková polievka, kuracie prsia na mrkve a hrášku, zemiaky. Včera kuracie soté s ananásom, bambusom a zeleninou, ryža.
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ešte že som si včera urobila cestovinový tuniakový šalát.. inak by som dnes ostala o hlade.. nevládzem variť..
DSC_0030.jpg  
9 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

drzkova polievka, tekvicovy privarok,varene zemiaky, bravcove na kocky vo vlastnej stave.
10 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Brokolicový krém,chili con carne + toasty z orechového chleba.
9 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Rizoto so zeleninou a kuracim maskom,struhany syr a calamada
9 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Zemiaková polievka na kyslo so zapustenými vajciami, s opečenou točenou a langošami.
12 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja som tiež urobila na većeru langošové "pirohy" plnené šunkou, eidamom a šalotkou, k tomu dip z kyslej smotany s kopcom cesnaku...
9 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Zapekane plnene zemiaky s bryndzou a platkom slaninky poliate kyslou smotanoupolievka zeleninova s pismenkami
7 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Kuracia polievka s rezancami, prsia so syrovou omáčkou, zemiakové knedličky, palacinka s jablkom a čerstvé jahody
10 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pmajap
Kuracia polievka s rezancami, prsia so syrovou omáčkou, zemiakové knedličky, palacinka s jablkom a čerstvé jahody
Hej,Maruška,bola si na jahody?
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Bratislavské pliecko,jogurtová knedľa,moravské koláče.
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pmajap
Kuracia polievka s rezancami, prsia so syrovou omáčkou, zemiakové knedličky, palacinka s jablkom a čerstvé jahody
Majka, aj by som Ti dala bod, len keď viem ako "miluješ" kuracie prsia, bojím sa, že to vyznie ako výsmech
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kurací vývar s rezancami na žiadost' syna, makové bajgle.
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať