Zavrieť

Porady

AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dnes bola mäsová bravčovo kuracia polievočka s "bezradnej" slížikmi
A druhé bolo obrátené bravčové karé, dusené zemiačky a rajčinkový šalát s cibuľkou.
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievku sme dojedli od včera fazuľovú, vypražený karfiol, zemiaky, uhorkový šalát. Na prilepšenie broskyňový báleš.
Broskyňový báleš 004.jpg  
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka s rezancami, kung pao, dusená ryža, zapekané kuracie prsia s nektarinkou, syrom, zaliate smotanou, kapustový šalát s jablkom a mrkvou.
9 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

karfiolová polievka, soté z bravčového mäsa so zelenou fazuľkou, zemiaky,ryža
10 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

rezancova polievky z domacej sliepky a dusene morčacie mäso v maslovej tekvici a hokaido tekvici na spôsob sviečkovej s knedľou. Tajne dúfam, že ostane aj na zajtra
9 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Kuracia polievka s domácimi rezancami, soté z morčacích pŕs so zeleninou, dusená ryža , opekané zemiaky,
9 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

ivuliatko
krémová polievka z tekvičky hokkaido, kuracie jogurtové rezne, varené zemiaky a uhorkový šalát s cesnakom
Aj my sme mali kuracie jogurtové rezne, ale s ryžou, rajčinový šalát a polievku z medvedieho cesnaku, od jari zásoba z mrazničky.
7 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Včera som si užila varenia neúrekm. Najprv som postavila kuraciu polievku s rezancami, kým sa polievka varila naplnila som kurča k nemu varené zemiaky s petržlenovou vňaťkou a uhorkový šalát a aby som toho nemala málo tak som ešte spravila dva plechy domácej pizze . No a aká by to bola nedeľa bez sladkého koláčika ? Poobede som upiekla tvarohový krémovník. Poviem Vám , že kým som všetko poupratovala a pobalila do roboty , tak bolo už pol štvrtej a večer o pol ôsmej už som bola v posteli.
10 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes sa dojedlo mäsko zo včerajšej grilovačky, pre tých, ktorým neostalo -vyprážaný syr, polievka zeleninová.
Obrázok 69367.jpg  
Obrázok 69371.jpg  
Obrázok 69375.jpg  
1/1
12 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kto chce nech sa ponúkne čerstvo upečeným švédskym tvarohovým koláčikom.
11 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Dnes som dorobila len trošku ryže, a pečiem škoricové slimáky, aby mali aj do školy.
7 1
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka z malej bielej fazuľky s klobásou, dojeme mäso z nedele a varím halušky s tvarohom
6 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

fliačky s kapustou
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami, pečené kuracie stehná na zemiačkoch, zeleninový šalát, a ostal ešte aj koláčik zo včera.
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Fazul'ová polievka s údeným a klobásou na sladko so slížami. Pochutila som si, takúto fazulovicu sme nemali aj vyše roka.
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Bedľa, zemiaky, uhorkový šalát.
Bedľa, zemiaky, uh, šalát .jpg  
13 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

babka - ježibabka
Bedľa, zemiaky, uhorkový šalát.
fantastické
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kuracia polievka s domácimi slížikmi, kurací perkelt, halušky, kyslá uhorka.
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
zeleninová polievka, špagety a bolonská omáčka z čerstvých rajčín odrody býčie srdce (sú fantastické - neviem sa ich dojesť, zajtra si z nich spravím aj lečo... dúfam, že keď pôjdem v sobotu na rínek, ešte ich niekto bude mať)
5 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Ak neviem čo skoro navariť a prídeme domov večer tak narýchlo uvarím kyslé zemiaky a z mrazničky vyberiem domáce rybacie fašírky, bez polievky.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať