Zavrieť

Porady

Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kurací vývar s mäsom a zeleninou,vyprážané kuracie prsia,zemiakový šalát.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

evaj63
Makové šúlance, syn ohrdol, neboli z mäsa-bol na zeleninovej polevke.
nechceš ma adoptovať?
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Slepačia polievka, rezne, majonézový šalát. Zajtra detto.
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Šunková polievka, "veľká noc" teda klasika údeniny, domáce vajíčka, chren, kyslé mlieko, akurát poľská kyslá smotana fy HEJ.
Pletenka a moravské koláče, eto vsjo. Dostala som zákaz piecť čokoľvek iné, prvýkrát som nerobila tatársku, ani zemiakový šalát.
3 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Kukučka aká to je polievka, niečo ako keď sa robí huspenina ?
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Kuraci vyvar so zeleninou a mrvenickou,zemiakovo-vajickovy salat,pecena kacica,plnka...kolace-satocky s makom,cokoladovokakaovy rez,orechovy s marhulovou plnkou,mramorova babovka-a Pangrol
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Uvaríš údené, pridáš smotanovú zátrepku a krupicové halušky. Celé korenie, aj nové, bobkový list, rascu, cesnak, trošku čili - podľa kvality údeniny, nakoniec trošku cukru a octu, do halušiek muškát. Naša najmilšia. Nikdy som vývar nevylievala, ale kupujem len "domáce" klasicky údené a nie chemicky.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Uvaríš údené, pridáš smotanovú zátrepku a krupicové halušky. Celé korenie, aj nové, bobkový list, rascu, cesnak, trošku čili - podľa kvality údeniny, nakoniec trošku cukru a octu, do halušiek muškát. Naša najmilšia. Nikdy som vývar nevylievala, ale kupujem len "domáce" klasicky údené a nie chemicky.
Najbližšie ofoť...som zvedavý na to čudo...nech aj oko vidí...
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

My sme niekedy z vývaru robili krúpovú polievku. Pridať zeleninu, korenie, rascu a krúpy. Teraz ním kropím rožky na babu.
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

babka - ježibabka
My sme niekedy z vývaru robili krúpovú polievku. Pridať zeleninu, korenie, rascu a krúpy. Teraz ním kropím rožky na babu.
Olinka, tentokrát som s vývarom kropila i ja a baba bola fajnovučká
2 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

babka - ježibabka
My sme niekedy z vývaru robili krúpovú polievku. Pridať zeleninu, korenie, rascu a krúpy. Teraz ním kropím rožky na babu.
ja robím potom hrachovú polievku, v jednej "vode" uvarím údené spolu s klobásou
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Koštovka bola.....


0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dené.jpg  
dené 2.jpg  
1/1
4 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Anika61
Kuraci vyvar so zeleninou a mrvenickou,zemiakovo-vajickovy salat,pecena kacica,plnka...kolace-satocky s makom,cokoladovokakaovy rez,orechovy s marhulovou plnkou,mramorova babovka-a Pangrol
Hééj,...čo si sa tak rozbehla Ja ani nepíšem,máti zblbla,že chce punčáky a ja trúba som jej na to skočila a urobila som ešte že len z jedného plechu (3 pásy a fertig),nakoniec mi volá,že príď si pre ananásové a orechové so žĺtkovou polevou - to dala urobiť švagrinej (manažérka) a ja ešte vínové keksy a makové mesiačiky s citrónovou polevou,záviny...som zlá...kto to bude jesť.
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Pegynka ved nepojem sama....podelila som detom,mamke,muzovym rodicom...ale dala som zabrat mojmu pankreasu
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
kukučka
Mňa zaujíma to údené;je to domáce alebo kúpne? Objavila som malé mäsiarstvo v PP a kúpila som mame údenú krkovičku a gazdovskú slaninu.Už vôňa a konzistencia dávali tušiť,že to bude klasika.Škoda,že sa tá vôňa nedá preniesť na monitor.Úžasná chuť kvalitného údeného ako za čias,keď výrobcovia nepoznali kolagén,lepené mäso a ostatné "vychytávky" ako ošklbať zákazníka.Mama sa včera vytešovala,že konečne má po rokoch chutné údené.Ja som to prestala kupovať už pred desiatimi rokmi,ale teraz som sa tam druhý deň vrátila a kúpila som si slaninku.Asi som to mala dať do rubriky:Čo ma potešilo
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aký je svet malý AGRO CS?

Už ani neviem koľko rokov mám od nich mäso na sviatky, nič sa mu nevyrovná. Na tých dvoch fotkách cca 9 kíl klasiky, na konci dve údené sviečkovice - luxus.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Včera kuracia polievka, marinované kuracie a bravčové rezne v jogurte, pečené v rúre, ryža, pohánka,paradajkovo-uhorkový šalát, zemiakový šalát s falošnou majonézou. Dnes k šalátu údená krkovička. Pre kúpačov slaná torta, medovo- citronova torta, jahodové tiramisu, linecké,maková a tvarohová štrúdla.
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Kuracia polievka,zemiakovy salat s domacou uden.krkovickou,dom.rascovy chlebik,egrešový kolac s posypkou
IMG_20150406_152138-1.jpg  
IMG_20150406_150735-1.jpg  
IMG_20150406_150347.jpg  
1/1
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

domáci chlebík...vyzerá famózne.....mňamka
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať