Zavrieť

Porady

katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes navarené - na dnes a na zajtra na obed - knedlo vepřo a zelo , zajtra bude ešte polievka kuracia, dnes na večeru opekačka na záhrade - klobáska , slanina....
9 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Robí ešte niekto domácu tarhoňu?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Slepačia polievka s domácej sliepky s domácimi rezancami, dusené bravčové rezníky, zemiaková kaša, zeleninový šalát, nanuky.
10 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

katka 23
dnes navarené - na dnes a na zajtra na obed - knedlo vepřo a zelo , zajtra bude ešte polievka kuracia, dnes na večeru opekačka na záhrade - klobáska , slanina....
Kati aj u nás kuracia polievka, knedlo vepřo
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

babka - ježibabka
Píšem synom recept na mail:
Nádievka z cukiny.
1/2 cukiny nastrúhať nahrubo,
5 vajec našľahať,
1/4 l (1 šálka) strúhanky,
necelá šálka oleja (asi 3/4),
20 dkg salámu,
10 dkg tvrdého syra nastrúhať,
3 strúčiky cesnaku,
soľ,
korenie,
1 prášok do pečiva.

Všetko spolu zamiešať a dať upiecť.
toto vyzerá mňamovo!!! hneď som si to skopírovala
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Som iba sama doma, tak iba tak málo. Polievka z kuracíh drobkov, nádievka z cukiny - pridala som aj vňaťku, uhorkový šalát. čierne pivo - nealko Steiger- inakšie nemali.
Nádievka z cukiny 003.jpg  
Nádievka z cukiny 004.jpg  
Nádievka z cukiny 005.jpg  
1/1
8 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

babka - ježibabka
Som iba sama doma, tak iba tak málo. Polievka z kuracíh drobkov, nádievka z cukiny - pridala som aj vňaťku, uhorkový šalát. čierne pivo - nealko Steiger- inakšie nemali.
jááj mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam
ja to dnes aj vyskúšam, budem mať na zajtra obed
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia polievka s rezancami, kuracie prsia a stehná v lístkovom kabáte, plnené anglickou slaninou, sušenými slivkami, šunkou a syrom,šalát z hlávkovej kapusty so zeleninou, dusená ryža, dezert asi žiadny, alebo pojdeme na zmrzku.
Naposledy upravil evaj63 : 12.07.15 at 15:05 Dôvod: dodatok
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

babka - ježibabka
Som iba sama doma, tak iba tak málo. Polievka z kuracíh drobkov, nádievka z cukiny - pridala som aj vňaťku, uhorkový šalát. čierne pivo - nealko Steiger- inakšie nemali.
Oli, daj prosím recept na tú plnku z cukiny ...
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Hovadzia polivka,spanielske vtacky ryza ,ladovy salat,dyna cervena
6 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

veronikasad
babka - ježibabka
Som iba sama doma, tak iba tak málo. Polievka z kuracíh drobkov, nádievka z cukiny - pridala som aj vňaťku, uhorkový šalát. čierne pivo - nealko Steiger- inakšie nemali.
Oli, daj prosím recept na tú plnku z cukiny ...
Recept Olinka pridala pred 3 dnami, pozri stranku dozadu
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

korela
Robí ešte niekto domácu tarhoňu?
Dlho som nerobila, ale sa chystám robiť do zásoby, domácich vajec je teraz dosť a všelijakých el. pomocníkov tiež.
No a tri dni mi varili na EĽRO - grilované mäská, klobáska a jaternica s fajne kyslou klobáskou, pán až zo Vsetína výborné chrumkavé červené zemiakové placky a v cukrárni výborne čerstvé a lacné zákusky.
Roky sa chystám a budem musieť konečne aj urobiť turecký med, zase som neodolala a zase som bola kúpeným sklamaná, taktiež kokosovou tyčinkou.
Medovníčky navrchu so slivkovým lekvárom a orechami boli mňam.
Naposledy upravil kukučka : 12.07.15 at 18:32
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Víkendovo na chate chatičke: hovädzia polievka s rezancami, hovädzie na smotane, nokerle, fliačky s hlávkovou kapustou na domácej slanine, broskyňový koláčik.
6 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mali ste hotové hody. Kto by odolal?
Ja som mala včera neskorý obed, vložila som do kuchty tri kuracie stehná, na ne 1 kg karé bez kostí, udusila a nechala trochu na konci vyvariť šťavu a trochu pripiecť. Zjedla som takmer celé karé a ešte som potiahla psíkovi stehno. K tomu kyslá nevarená kapusta.
Ramená, neramená, asi som mala deficit mäsa po tých horúčavách. Nič mi nebolo dnes.
.
Keď sme mávali ešte kedysi veľké rodinné oslavy, tak sa do vysokého pekáča dalo piecť mäso s cesnakom a rascou tak, že sa nastojato ukladalo vedľa seba na tesno striedavo vyklepané bravčové a kuracie mäso. Karé s kuracím. Ako živánska, ale bez ihly. Málo námahy, skvelá chuť. Prelína sa. Slaninku ani zeleninu sme nepridávali.
Na tú tarhoňu sa niekedy dám i ja, výborné jedlo.
5 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lujza.j
úplnou náhodou bol z toho nakoniec kurací sroganof s rejží...
včera som to jedla, varila neter, poznám len stroganova z hovädziny, ale aj kurací s ryžou bol dobrý
Zeleninová s kuriatkami a grísovými haluškami, vyprážaný karfiol, nové zemiaky, tatárka
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Majka mojemu decku chuti z kuraciny....lebo iba taky som robievala....jej z hovada nechutilo...
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

na chalupe som v nedeľu uvarila za hrniec mäsovo-baklažánovej omáčky.. ešte na dnes ostalo..
DSC_0699.JPG  
DSC_0694.JPG  
1/1
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zjedli všetko zo včerajšej večere , tak vyprážaný oštiepok pre deti, pre nás starúšikov vyprážaný hríbový Hermelín, uvarené nové zemiaky, chilli dip, tatarka, zelenina...ako dezert iba zmrzka ako druhá večera
5 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dojedla sa polievka z víkendu, vyprážané morčacie, bravčové rezne. zemiačky s petržlenovou vnaťkou. rapadajkový šalát. ovocné nanuky.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja dnes obedujem odkedy som prišla do práce.. doniesla som si uhorkovú polievku, tak na ňu chodím, a zajedám pagáčikmi..
DSC_0726.JPG  
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať