Zavrieť

Porady

lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Slepačia polievka, vyprážané kuracie prsia so zemiakovo-cibuľovým šalátom - to som si dala v Kamennom mlyne cestou z húb...
5 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ja ešte varímkuraciu, pečeňové halušky, kuracie prsia s broskyňou a syrom, ryža.

Kura z obchodu, ani ja, ani Pinďo nemáme svokru Evka aj mi slzy vytlačilo
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Frankfurtská polievka, parathá plnené zemiakovo bryndzovou plnkou.
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
cenaková, kurča na cibuli, tarhoňa, kapustovo-borákový šalát
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnes aj zajtra.. kyslá fazuľová polievka, pečená kačka, či skôr káčatko , knedľa, kapusta, orechovo-jablková štrúdľa..
DSC_1766.JPG  
DSC_1775.JPG  
DSC_1771.JPG  
DSC_1782.JPG  
1/1
8 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

ty bŕďo,to je "žrádlo"!
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pmajap
Ja ešte varímkuraciu, pečeňové halušky, kuracie prsia s broskyňou a syrom, ryža.

Kura z obchodu, ani ja, ani Pinďo nemáme svokru Evka aj mi slzy vytlačilo
Majka, ver tomu, že tá sliepka pamätala svoje...ani pes mi to nezožral, ale môj pesko z útulku vždy na mňa pozerá štýlom.."zožer si tú gebuzinu, ja mám čas, ja si počkám na lepšie"..tak neviem, či som mimo ja, pes, či svokra ..ale sliepka si asi naozaj pamätala všetko možné......
Naposledy upravil evuš : 14.11.15 at 17:38
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš
Vierka, len aby si to nezjedla sama ....

Polievka zo sliepky od svokry..čiże si pamätala obe vojny, moje nervy, varila som ju ako blázon, potom obrátila a prosila, nech zmäkne...nepomohlo nič...takže dnes máme super slepačí vývar so zeleninou a rezancami, a tú pačmagu som vytiahla "rozsekala" a dorobila fajn rizoto...kto ešte chce, nech si vytiahne uhorku, čalamadu..chilli...ja už na tú slepačiu pobehlicu nervy nemám
Keď varíš tvrdšie mäso, tak pridaj sódu bicarbonu.
No neviem, či by to pomohlo aj svokre....

Ako v tom žarte.
Položia rakvu do zeme. Jeden s prítomných si všimne, že zať nebohej niečo do vykopaného hrobu sype. Neskôr sa pýta :
"Očuj Feri, to čo si sypal svokre na rakvu ?"
"Šak sódu, aby ju zem lepšie strávila....."
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

evuš
Majka, ver tomu, že tá sliepka pamätala svoje...ani pes mi to nezožral, ale môj pesko z útulku vždy na mňa pozerá štýlom.."zožer si tú gebuzinu, ja mám čas, ja si počkám na lepšie"..tak neviem, či som mimo ja, pes, či svokra ..ale sliepka si asi naozaj pamätala všetko možné......
Bratov svokor choval takýchto veteránov kohútov, ani nenúkal, zabitého prehodil cez bránu. Raz som sa zaprela a varila,ale neobárala som ho, škoda času, stiahla som ho z kože ako zajaca. Varil sa celý deň a mäso tvrdé, brat zomlel na fašírky ale nedali sa jesť.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dežo a ty začo šedzíš? Ja? Ja som drobnochovateľ, choval som kury. Te beštie hrabali, hrabali, až vyhrabali švekru.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aby som nebola tak dnes v Litvorovom stave tradične zemiakové placky s kuriatkovosmotanovou omáčkou a husacia pečeň s višňami na panvici, veľmi sýte, tak čokoládový koláčik zabalený na doma.

No a v taškách nakúpené obľúbené mäská,ryby, rybky kvašne, rybičkové šaláty, ovocie, zelenina, atď. zajtra bude hostina.
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ja neviem zohnať chutné jaternice, všetci sa popsuli, ani tie z miškolca nie sú dobré, najprv nosili krvavníky a teraz červené, kopa papriky a žiadna chuť
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Občas kúpim, aj tlačenku, oboje presolené. Skončili ako polievka. Naštvala som sa a nekupujem. No ale kapusta vykvasená, zase skúsim.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Polievka zo včera, hovädzie mäso na hríboch, zemiakové pyré s hráškom, čokoládový puding so šlahačkou a ananásom...
7 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Polievka varená včera,bravčové mäso zapečené s kukuričnou krupicou, plnené oplátky
20151114_162905.jpg  
20151115_115032.jpg  
20151115_111203.jpg  
1/1
9 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....posielam chladeného radlera....ak by si chcel niekto odgrgnúť ako babatko...po objede...
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

polievka kyslá fazuľová, posledné porcie pečeného káčatka aj s plnkou, knedľa, kapusta, čokoládový puding s mandarinkami..
DSC_1794.JPG  
DSC_1786.JPG  
1/1
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kurací vývar s domácimi rezancami, kuracie stehná a prsia v lístkovom kabáte, dusená ryža,opekané zemiaky, cviklový šalát s kukuricou. Na zajtra bravčový tokáň, na prilepšenie pulled pork- po našom domáci kebab. Mužské osadenstvo malo meniny tento týždeň, tak ku káve domáce veterníky, banánove tyčinky.
7 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ja dnes u syna....slepačia polievka s domácimi rezancami, pečená domáca hus, červená kapusta, knedla, torty, obložené chlebíčky.
9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

morčacie stehná horné, budú zajtra a napozajtra..
DSC_1771.JPG  
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať