Zavrieť

Porady

lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

osky
prevcerom

naturalna ryza,dusena mix zelenina,jedna mala pecianka z bio kuriatka,hlavkovy salat

vcera

celozrnne kolienka,zelenina dusena v paradajkovej omacke,s bielym Tofu,uhorkovy salat

dnes
grilovany baklazan s mozarelou ,k tomu jeden maly vareny zemiak a hlavkovy salat
toto je na redukciu hmotnosti?
2 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

lujza.j
osky
prevcerom

naturalna ryza,dusena mix zelenina,jedna mala pecianka z bio kuriatka,hlavkovy salat

vcera

celozrnne kolienka,zelenina dusena v paradajkovej omacke,s bielym Tofu,uhorkovy salat

dnes
grilovany baklazan s mozarelou ,k tomu jeden maly vareny zemiak a hlavkovy salat
toto je na redukciu hmotnosti?

veru tak Lujzicka,snazim sa.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

osky ...aká dusená zelenina...kolko cestovín na porciu v surovom stave?...aká rajč.omačka....ja som uchylna na cukry pozor na ne....
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Boršč s chlebíkom, mňam, je vynikajúci. Nejedla som ho dlhé roky, som zvedavá čo povie moj rozmaznaný syn.
9 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

brokolicova polievka,zemiakova kasa,kuraci rezen v zemiakovom cesticku a hruskovy kompot.Dnes som obed objednala,nevarila som,ale bol dobry.
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Keď som precitla ako medveď na jar...tak na rýchlo zeleninová polievka s hráškom a krupicovými haluškami, zbytok granadíru a tarhoňa ala orzo so špenátom a parmezánom....
5 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Guľášová polievka, pečený bôčik, kapusta, knedľa, pivko a gauč predjedlo boli čerstvo vysmažené oškvarky a zájedlo termix s jahodami
Naposledy upravil pmajap : 21.01.16 at 21:46
20160121_183726.jpg  
9 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

lujza.j
osky ...aká dusená zelenina...kolko cestovín na porciu v surovom stave?...aká rajč.omačka....ja som uchylna na cukry pozor na ne....
setko je riadne podla knizky a prepoctov,ziadne cukry ani med ani nic podobneked ma to chyti jedine trosku Stevie vysoko percentnej,ja som Bola u dietologa ten mi presne povedal co a jak
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

pmajap
Guľášová polievka, pečený bôčik, kapusta, knedľa, pivko a gauč predjedlo boli čerstvo vysmažené oškvarky a zájedlo termix s jahodami
tak z tohto by som sa najedla na tyzden
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

osky
lujza.j
osky ...aká dusená zelenina...kolko cestovín na porciu v surovom stave?...aká rajč.omačka....ja som uchylna na cukry pozor na ne....
setko je riadne podla knizky a prepoctov,ziadne cukry ani med ani nic podobneked ma to chyti jedine trosku Stevie vysoko percentnej,ja som Bola u dietologa ten mi presne povedal co a jak
osky, lujza nazyva sacharidy ako cukry ... klasicky cukor je len jeden druh sacharidu - z toho co si dala, to vyzera na velky prijem sacharidov ... na chudnutie ma byt strava vyvazena, cize by to chcelo viac bielkovin ... bielkoviny potrebujes na svaly, cim viac svalov, tym vacsia spotreba tukov pri ich zatazeni
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Sacharidy....z toho cukry....tak na etike....cukry ratam....a potom znizit kaloricku hodnotu dna nemalo by sa ist pod 1200kal.,ale telo je svina zvykne si....tieto moje pocty su samozrejme bez cvicenia....telo bez cukru je det...ale aj nato sa da zvyknut....to ze nedavas med neznamena ze tam nie su cukry....dusena angl.zelenina napr.plna cukru....mrkva ,kukuruza...moj chlap 3kg dole za tyzden..ziadna knizka...ziadny dietolog....iba JAdrezura a ketózka je to stav kedy pri nedostatku cukru telo prepne a berie energy z tukov....kto skusil a moze si to zdravotne dovolit...vie ze to funguje.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dievcence vdaka za rady ale nebojte sa,funguje to vyborne a diety typu dukanovka nepreferujem....preto som v rukach odbornika ;-)

ved k tomu je este aj cvicenie a ine veci,nie je to ziadne poflakovanie,hlavne menu je zelenina na xy sposobov,ovocie skoro vobec a ostatneho vybraneho fakt po troskach

viem ze nemyslela cukor ako taky

a tie svaly rastu hlvne ked sa clovek hybe

Lujza,sory ale tebe pripada ok,zhodit 3 kg za tyzden????
mne nie
je to pre telo sok,taketo sokove diety ja nerobim,uz nie.
treba si budovat normalny stravovaci rezim.
a napr.mrkva i kurkuma su velmi zdrave,ano treba citat etikety,pretoze aj v Tom blbom koreni niektore firmy maju pridany cukor-co som teda vobec nepochopila...
ale ja zu mam svoje znacky a tak.

tadsej mi drzte palce nech to nevzdam.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Osky, ak to berieme doslovne, tak sval počas cvičenia chudne. Rastie počas odpočinku...
Aby mohol rásť počas odpočinku, potrebuje stimuláciu, ktorou je cvičenie...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

osky
dievcence vdaka za rady ale nebojte sa,funguje to vyborne a diety typu dukanovka nepreferujem....preto som v rukach odbornika ;-)
osky a co k tomu dávaš na ranajky a večeru?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Nandrolon
Osky, ak to berieme doslovne, tak sval počas cvičenia chudne. Rastie počas odpočinku...
Aby mohol rásť počas odpočinku, potrebuje stimuláciu, ktorou je cvičenie...
no zas taky odbornik som neni...ale dik za vysvetlenie

hlavne ze to die dolu
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Dáša_
osky
dievcence vdaka za rady ale nebojte sa,funguje to vyborne a diety typu dukanovka nepreferujem....preto som v rukach odbornika ;-)
osky a co k tomu dávaš na ranajky a večeru?

to je rozne,kazd den je iny-ale neni to ani delena strava ani dukanovka ani ziadne tieto vystrelky...

v podstate sa je vsetko-sacharidy,tuky i bielkoviny,ale v danom pomere s primeranym vydajom-upravene na cloveka

ziadna sokova terapia

ale aby som to tu moc nezamrnikovala

napr.dnes:

ranajky

50g celozrnnej zemle,
2 KL Cottage syra /20 perc./
pol salatovej uhorky,polovica velkej paradajky
cerstva zerucha.chilli korenie a strucik cesnaku/dnes nejdem do roboty tak Doma mozem trchu smrdiet :-D /

obed:

dusena zelenina /1 mala cervena mrkva,1 velka zlta mrkva,kus zeleru,cca hrst brokolice,kurkuma,chilli korenie,1 PL varenej fazule/
cc 2 PL pohanky
cca 150 g dusenej ryby-len tak so sojovkou alebo dakym korenim/väcsinou si to naparim aj s tou zeleninou/
k tomu par listov hl.salatu a 1 PL olivoveho oleja


vecera

grilovany baklazan s polovickou mozarelly,nejaka cerstva zelenina /uhorka,kalerab.../,mozem si dat aj kusok peciva ale to zu ja vecer nejedavam,ked ostanem hladna,jem zu len surovu zeleninu

medzitym pijem zeleny alebo bylinny caj,max.jednu kavu s rastlinnym mliekom a steviou alebo si varim Meltu,ta mi chuti

n a pohyb,pohybpohyb

ziadne ponocovanie,nacas ist spat,rano rocvicka,sprcha a tak...
Naposledy upravil osky : 22.01.16 at 09:18
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

osky...už som ticho držím palce.....
....či 3kg je šok alebo nie mám vyskúšané ...to je len také blaa...blaa...blaa...to sa tak hovorí....v redukcii je všetko o cukre...varená mrkva tá má brutal cukru...surová je na tom lepšie....vieš je rozdiel medzi diétnou a zdravou stravou....olivový olej je zdravý ale nie diétny....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
- žeby sa tým varením v tej mrkve ten cukor začal nekontrolovane kotiť? :-))
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
lujza.j
- žeby sa tým varením v tej mrkve ten cukor začal nekontrolovane kotiť? :-))
že by ako v sušenom ovocí?napríklad..
.....pečený zemák v trúbe má tiež vačší cukor ako varený....červená paprika tiež viac ako zelená....kuracia pečeň tiež cukrová....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... paprika červená/zelená - to porovnávame 2 odlišné "kusy" zeleniny.
Aj kilo sušených sliviek bude mať viac cukru ako kilo čerstvých, lenže kilo čerstvých bude "X" kusov a kilo sušených bude X + y kusov, takže v sušených je redukovaná voda...
Ale žeby 1 ks čerstvej hrušky malo menej cukru ako 1 ks tej istej sušenej? to sa mi nezdá...
Zrejme ale myslíš "vstrebateľnosť", tá môže byť odlišná. Ale obsah musí byť presne rovnaký.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať