Zavrieť

Porady

branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Najlepšie by bolo nič, iba čistá pramenistá voda, keby sa to tak dalo. Nech si žalúdok oddýchne. Ale asi zvrtím zeleninovú polievku zasypanú pšenom a slivkové guľky zo zemiak. cesta, posypané makom - dobré na kosti-mak že vraj.
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Grilované kuracie marinované štvrte so zemiakovou kašou,ľadový šalát so sladkokyslou zalievkou''
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Domáca šunková pizza.s olivami.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Domáca šunková pizza.s olivami.
A ja čítam....Domáca šunková pizza. S Oliwami....
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Tvarohovo jablková žemlovka poliata vanilkovým pudingom.
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Polievka z morčacích stehien s rezancami, bravčová krkovička v kyslej kapuste, hnedých šampiňónoch, zemiakoch.
Naposledy upravil Tweety : 27.02.16 at 12:16
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Zeleninová polievka s písmenkami,masové guľky v paradajkovej omáčke,varené zemiaky
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Bola som u neterky a ponúkala mi obed. Keďže išla na poobedňajšiu do roboty a pre mňa to bolo skoro, zabalila mi ho domov. Segedínsky a knedľa. Mala aj pekne vyzerajúcu roládu, ale tú som nechcela ani u nej, ani na domov.
Segedinský Z.JPG  
8 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

mixovaná zeleninová polievka - syn totižto nesmie vidieť, čo do nej dávam. Ked je to zmixované, tak to v pohode zje, aj ked rovno vymenujem, čo tam je
rybie filé v trojobale pečené v rúre a zemiaky s maslom a pažítkou
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dáša_
mixovaná zeleninová polievka - syn totižto nesmie vidieť, čo do nej dávam. Ked je to zmixované, tak to v pohode zje, aj ked rovno vymenujem, čo tam je
rybie filé v trojobale pečené v rúre a zemiaky s maslom a pažítkou
spomenula som si ako sme museli klamať synovca, keď bol malý.. všetko vyprážané bol rezeň, s tým nemal problém.. ale zajac, kura, morka, všetko muselo byť v tvare rezňa, inak to nezjedol..
4 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

brokolicová polievka , strapačky s kyslou kapustou a slaninkou
9 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Žabinka
Dáša_
mixovaná zeleninová polievka - syn totižto nesmie vidieť, čo do nej dávam. Ked je to zmixované, tak to v pohode zje, aj ked rovno vymenujem, čo tam je
rybie filé v trojobale pečené v rúre a zemiaky s maslom a pažítkou
spomenula som si ako sme museli klamať synovca, keď bol malý.. všetko vyprážané bol rezeň, s tým nemal problém.. ale zajac, kura, morka, všetko muselo byť v tvare rezňa, inak to nezjedol..
jediný problém, že ten náš má už 15
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Cigánska pečienka z krkovičky, vyprážaná cibul'a, paradajka, uhorka a horčica s cabatou.
9 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Jelenie na zelenine, domáca knedľa, sliepky nesú ako divé tak som si spravila domácich rezancov do zásoby
004.jpg  
040.jpg  
1/1
12 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Boršč, cestoviny s tvarohom.
7 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

vyvar z perlicky ,rezance,plnena perlicka,zemiakova kasa,mirabelkovy kompot,jemny tvarohovy kremovy kolac.Polievka bude aj na zajtra,ale z druheho a z kolaca neostalo.
8 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

opravujem.....polievka bude aj na dnes....
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Hovädzia polievka, zemiaky nakyslo, varené hovädzie z polievky. Karamelový koláč, čo piekol synček (jeho cukrárska prvotina).
10 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

hovädzia aj u nás, časť rodiny segedím a ja tajne dúfam, že ostane aj na viac dní. ALe po pravde, napriek najvacsiemu hrncu v dome sa mi to nikdy nepodarilo dosiahnuť
8 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dáša_
hovädzia aj u nás, časť rodiny segedím a ja tajne dúfam, že ostane aj na viac dní. ALe po pravde, napriek najvacsiemu hrncu v dome sa mi to nikdy nepodarilo dosiahnuť
A čo u vás nepredávajú hrnce? Pošlem ti. To iba srandujem.
Namiesto polievky rajčinová kapusta (mám na ňu chuť), v remoske pečiem kuracie stehná, k tomu ryža a nechala som si trochu surovej kapusty, tak kapustový šalát.
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať