Zavrieť

Porady

mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

včera guláš, granatír, hlávkový šalát dnes vývar s domácimi rezancami, králik na smotane, prílohové halušky, piškóty preliate potlačenými jahodami a malinami
7 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Polievka z morky , roláda z mletého mäsa, zemiakový šalát, chladí sa nepečená ovocná torta s vajcovým koňakom
027.jpg  
037.jpg  
1/1
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačí vývar s rezancami,bravčové rezne v cestíčku s parmezánom a konflexoch, dusená ryža, labužnícke zemiaky, 4 podkovičky kapra v 3-obale pečené v rúre, rímsky šalát s paradajkami a uhorkou. Na zajtra chilli con carne.
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Našla som doma 6 väčších zemiakov - tak si robím zemiakové placky na zajtra do práce, teda ak mi zostanú
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dojedáme.. hovädzia polievka, vyprážané morčacie prsia v cestíčku, opekané zemiaky, zeleninový šalát, vymyslený tvarohový koláčik..
DSC_3529.JPG  
DSC_3527.JPG  
DSC_3579.JPG  
1/1
6 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Uhorkovo-cukinová polievka s krutónmi, bravčová panenka vyprážaná iba v o vyšľahaných bielkach bez múky a strúhanky, zemiaková kaša k tomu šalát s jogurtom - ľadový šalát s paradajkami.
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Bravčové rizoto so zeleninou,kyslé uhorky :-)
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ostalo mi cestíčko z morčacích rezňov, tak som použila na syr.. zaujímavá chuť, a bez prplania sa pri obaľovaní..
DSC_3537.JPG  
6 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Bravčové mäso dusené so žltou paprikou v paradajkovom pretlakus knedlou
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Castovinový šalát s kuracím mäsom, brokolicou, porom, kukuricou, jahodový koláč.
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ako každú jar, aj teraz ma chytá panika z nadmerných zásob a opätovne zahajujem Intenzívny program vypapania mrazničky a špajze - Inpro vymaš

Bylinkové čaje sladené džemom, posledná bryndza ako šmyrkas, v pondelok tretia fľaša zaváranej fazuľky teraz ako polievka, párky s ríbezľovou omáčkou a knedľou, jablková štrúdľa. Dnes jaternica so surovou kapustou. Namočila som zelený hrášok na polievku a vytiahla údeniny, bude "veľká noc".
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Strapačky s bryndzou, acidofilné mlieko.
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Bravčový guláš s chlebom.
5 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

mleté mäso dusené so sladkou kapustou
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Šalátový prívarok so zemiakmi ,pečená faširka vcelku
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kapusta s chvostíkami, na prilepšenie rez z korpusu do ktorého som dala pohár ringlôt (lebo ich nikto neje) a karamelovú plnku.
Karamelový (2).JPG  
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Na dnes ešte zostalo z gulášu, tak na prilepšenie tvarohové šišky s jahodovým džemom.
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

babka - ježibabka
Kapusta s chvostíkami, na prilepšenie rez z korpusu do ktorého som dala pohár ringlôt (lebo ich nikto neje) a karamelovú plnku.
Olinka, ringlóty nik neje ? Ja som milovala leto u babky a ringlóty, tusím som ich odvtedy nejedla..
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kapusta od včera, zabíjačková kaša včera kúpená, končí sezóna, už bude až na jeseň, jaterničky, uhorka, chlieb.
Evka, ringlóty jeme iba čerstvé a na báleši. Ostatné idú so suda.
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

babka - ježibabka
Kapusta od včera, zabíjačková kaša včera kúpená, končí sezóna, už bude až na jeseň, jaterničky, uhorka, chlieb.
Evka, ringlóty jeme iba čerstvé a na báleši. Ostatné idú so suda.
..chúdence
Naposledy upravil evuš : 30.04.16 at 15:07
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať