Zavrieť

Porady

Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

paradajková polievka so syrom, plnená zapečená tekvica, zemiaky..
DSC_7618.JPG  
DSC_7622.JPG  
DSC_7614.JPG  
1/1
10 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

my dnes polievka slepý guláš, kuracie rezne, zemiaky, a kopec zeleniny
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Vysmážané rybie filé, fritované zemiaky, dip z kyslej smotany, cesnaku, korenia a papriky.
7 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

kelová polievka, francúzske zemiaky, miešaný zeleninový šalát, melón a broskyne
6 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Slepačí vývar s rezancami, zapekané kuracie prsia plnené sušenými slivkami,šunkou a syrom, ryža, šalát z varenej cvikle s jablkom, kukuricou, porom, strúhaným syrom a kyslou smotanou. Pre sb lososa a tiež cviklový šalát , len bez kukurice a miesto syra tofu a sojový jagurt.
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Mäsový vývar so zeleninou a krupicovými haluškami, hovädzie mäso na mrkve a hrášku, varené zemiaky s petržlenovou vňațou, broskyne, zmrzka....
6 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

mäsový vývar, marinované bravčové plece, ryža, uhorkový šalát a červený melón ako zákusok
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Včera fazuľová polievka s údeným kolenom, chlieb, dnes včerajšia polievka bez kolena a koleno ako druhý chod so zemiakmi a uhorkovo . rajčinovým šalátom, ringlotový báleš, pica.
DSCF5322.jpg  
DSCF5320.jpg  
DSCF5319.jpg  
1/1
8 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami, slivkový koláč presne ako Olinka a jeden plech s bryndzou a kôprom, zajtra pečiem ďalší, ten sa zjedol bleskovo a bol bez zemiakov a na kysnutom ceste.
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnes ešte dojedáme zapečenú tekvicu, plus ríbezľový koláčik..
DSC_7612.JPG  
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Celozrnne spagety +spenat,ranajky fíky 5ks....chlap bol u mamicky tak mi doniesol..este mam na zajtra rano...
7 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Žabinka
dnes ešte dojedáme zapečenú tekvicu, plus ríbezľový koláčik..
tento robievam a je mňam, robievam ho aj s jahodami
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Fašírky z bravčového mäsa pečené v rúre,zemiakové pyré,paradajkový šalát,koláč zo včera čokoládovo-slivkový
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Viete o mne, že som na jedenie potvora. V sobotu som si odložila z uvarenej fazule do hrnčeka a dnes som si dorobila kyslú fazuľovicu, budem mať aj na zajtra. Na prilepšenie mi doniesli výslužku zo 60, tak syrová torta, sladká torta, čapované víno. Len to nesmiem naraz zjesť, lebo by to nemdopadlo dobre.
DSCF5370.JPG  
DSCF5372.JPG  
1/1
8 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A slaninka je kde, há? Buď horúce škvaročky rovno do taniera polievky, alebo chrumkavý hrebenčok na prívarok!
PS.
x-krát som si klepla po prstoch a ostala ticho, dnes som to konečne napísala
2 2
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

kukučka
A slaninka je kde, há? Buď horúce škvaročky rovno do taniera polievky, alebo chrumkavý hrebenčok na prívarok!
PS.
x-krát som si klepla po prstoch a ostala ticho, dnes som to konečne napísala
Slaninka mi už viac rokov nechutí, škvaročky tak na nejakú kašu, alebo na slíže či halušky s kyslou kapustou. A horúce som jedla možno naposledy keď som chvíľu robila v stravovacích službách. Taká som vtedy bola za nimi pažravá, že šéfovi som povedala aj keď mi dá na fleku výpoveď, ale za hrsť čerstvo vypražených mu ukradnem. Na druhý deň som sa na ne ani neobzrela
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja len, že so slaninkou je to prvá trieda a s ňou fazuľkovú zjedia aj tí, čo ju inak nemajú v láske. Mám to vyskúšané. Aj keď vidím, že som niekoho pobúrila. Dnes bude brokolicová a lečo. So slaninou, ako ináč.

A rýchlovka "blbá dobrůtka".

http://www.labuznik.cz/recept/zazrac...tova-dobrutka/
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Letná hubová polievka s haluškami, praženica s vajcom.
5 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

jaj, varim doma na liptove, takze, zeleninova polievka s pohankou, tekvicovy privarok, zemiaky a vajicko, vsetko domace a vela vela kopru,
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mrkvovy "perkelt" struhany syr,....vecera cvíkel a varene vajcó...dam asi aj kotyč trochen
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať