Zavrieť

Porady

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

DNes som nevarila, len piekla. A to šunkovú pizzu s olivami, paradajkami, syrom, kukuricou.
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Chilli con carne, pečivo.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evaj63
Chilli con carne, pečivo.
Noooooooooo ....dlhšie som nemal , asi si na chalupe dám ...

Potom budem takto " papkať " ...


1 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

hrachová polievka, údené rebro z polievky so zemiakmi
3 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

frankfurtská polievka, francúzske zemiaky, hlávkový šalát
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kapustová s údenými kuracími stehnami,rizoto,červená repa.
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

No, ja som včera sľúbila "banditom", že bude dnes večer domáca pizza...aj bola 3 stredné a 3 malé okrúhle ;-) Malá priemer cca 20 cm, stredná 32 cm.... šunka, kukurica, plesnivý syr, parmezán, mozarella, olivy...kto chcel čo...
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Narástla ďalšia hliva, síce menšia ako minule, ale sme iba s dedkom, tak stačilo. Dedkovi tradične paprikáš s kolienkami a ja som vymýšľala. Uvarila som si za hrsť ryže, fúkla som do nej 3 lyžice udusenej hlivy s cibuľou iba s korením, namiesto soli vegetu bez glutamátu, riadne mastnú a som preježraná. Tak mi treba
Hliva.jpg  
8 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

masove gulky v paradajkovej omacke, zemiakova kasa
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

My sme sa ráno zbalili a vypadli do prírody....iba krásna zeleň, stromy, spev vtákov, žblnkajúci potok...opekali sme si, hrali sa a bolo fajn...
Teraz som dovarila zeleninovú polievku s hmlou, urobím ešte cestovinový šalát...deti si vypýtali karamel...takže časť je natural karamel a časť karamel s posekanými orechami ;-)
6 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Na obed mäsovo-zeleninovo-hubové rizoto, uhorka a večer tiež vonku opečená domáca klobása a slaninka a najlepší bol opečený chlieb na ohni
7 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Od včera ostala marinovana krkovicka , spravim zeleninovy salat . Zostali aj cesnakace.
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Na chate chatičke: fazuľová s údeným kolenom ,fliačkami, zemiakový prívarok.
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes máme dojedací deň.. Tuniak s hranolkami a špargľou, lievance s marhuľovým lekvárom a na vrch pôjde ešte šľahačka, a komu bude stále málo, tak orechovo-džemová štrúdľa..
DSC_9135.jpg  
DSC_9149.jpg  
DSC_9153.jpg  
1/1
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

50g celozrnných cestovín v surovom stave rajčina, kapary, čierne olivy, cesnak, čili, parmadžány,bazalkové pesto,.... a výsledok...škvŕka mi v bruchu...idem sa napiť citronovej vody.......
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
50g celozrnných cestovín v surovom stave rajčina, kapary, čierne olivy, cesnak, čili, parmadžány,bazalkové pesto,.... a výsledok...škvŕka mi v bruchu...idem sa napiť citronovej vody.......
Luji, mala si si dať Šaratice, to by sa Ti ešte aj zrýchlil krok
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
lujza.j
50g celozrnných cestovín v surovom stave rajčina, kapary, čierne olivy, cesnak, čili, parmadžány,bazalkové pesto,.... a výsledok...škvŕka mi v bruchu...idem sa napiť citronovej vody.......
Luji, mala si si dať Šaratice, to by sa Ti ešte aj zrýchlil krok
citronovú vodu budem teraz slopať...miesto čistej perlivej lídlackej vody.....kakám ráno, mám to pod kontrolou
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Bryndzové halušky s oravskou slaninkou.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
50g celozrnných cestovín v surovom stave rajčina, kapary, čierne olivy, cesnak, čili, parmadžány,bazalkové pesto,.... a výsledok...škvŕka mi v bruchu...idem sa napiť citronovej vody.......
Prisámfakt ...pri tejto strove by som mal problém ( doslova ) prežiť ...

Prisámfakt ...ak sa najbližšie vyberiem do Blavy , tak sa bude konať nejaké stretko .

Prisámfakt ...jak henta známa veta .. ....vidieť Neapol ( Lujzu ) a zemrem asi ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
50g celozrnných cestovín v surovom stave rajčina, kapary, čierne olivy, cesnak, čili, parmadžány,bazalkové pesto,.... a výsledok...škvŕka mi v bruchu...idem sa napiť citronovej vody.......
Prisámfakt ...pri tejto strove by som mal problém ( doslova ) prežiť ...

Prisámfakt ...ak sa najbližšie vyberiem do Blavy , tak sa bude konať nejaké stretko .

Prisámfakt ...jak henta známa veta .. ....vidieť Neapol ( Lujzu ) a zemrem asi ...
....v stredu kolega...."vyzeráš ja sicílska vdova"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať