Zavrieť

Porady

Ako dobre,že vás mám

Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Dnes sa mi nič, ale nič na svete nechce.....každú chvíľu si otváram poradu a číham na nové informácie......celodenná moja činnosť ale nemyslite si, že každodenná
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Rosemary, súhlasím a rozviniem tvoje konštatovanie: Najlepšie je napísať zákon tak, aby stačilo raz prečítať pre jeho jednoznačné pochopenie.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Vraciam sa k svojej témičke. Porada mi ušetrila kopec trápenia koncom predošlého kvartálu (vtedy som sa o nej dozvedela), ale teraz mi prináša aj relax vo vzácnych chvíľach oddychu . Ďakujem kolegovia-poradcovia .
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

pri túlaní sa Poradou som našla túto tému a myslím, že stále aktuálnu, mnohokrát mi Porada pri mojej práci pomohla, som veĹmi rada, že sa môžem potichu, bez kričania na niekoho z Vás vždy oprieť som rada že som objavila túto stránku ........ takže " AKO DOBRE, ŽE VÁS MÁM ".....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Monika Pozri príspevok
Ahojte všetci,

táto naša porada je proste S U P E R !!!

Roztrubujem všade kde chodím o tento stránke, aby nás bolo viac... :-)))


PS - Vďaka Richard!
Úžasné, toto objavovanie tri roky starých tém.

PS. Monika, roztrubovanie sa podarilo, je nás viac.

:-)
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Tiež sa pripájam k ROZTRUBOVAČOM a chváličom PORADY. Neviem si bez tejto stránky predstaviť život pracovný ale aj súkromný. VĎAKA RICHARDOVI a VÁM VŠETKÝM za to že ste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

za všetko hovorí moje heslo .....keď si neviem rady, kuknem do PORADY....
0 0
fiesta fiesta

fiesta je offline (nepripojený) fiesta

Ja som pomerne nový člen, ale s takou super stránkou som sa ešte nestretla, a to surfujem denne v práci aj doma. Pre mňa tiež platí, že ako som objavila PORADU, som na nej niekoľkokrát denne. Vždy mi pomohla vyriešiť problémy alebo pochybnosti. Vďaka za takúto stránku a všetkých ochotných "poraďákov"- zlatí ľudkovia. Pekný horúci deň všetkým
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
fiesta Pozri príspevok
...Pekný horúci deň všetkým
...ece horúcejšíí???
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Aj ked je to uz starsia tema, urcite pre nas novacikov je in. Tiez ma velmi tesi, ze sa vedia dobri ludkovia zist a pokecat o vselicom a poradit . Som tu takmer kazdy den a stale je co citat a o com diskutovat. Dakujem vsetkym a
pozdravujem.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Chcela by som sa týmto poďakovať všetkým Poraďákom, ktorí mi pomohli pri riešení mojich problémov. Na porade som sa naučila oveľa viac ako zo zákonov, rôznych príručiek.


VRELÁ VĎAKA!!!!!!!!!!!
0 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

Kdesi na boku som našla túto tému a po prečítaní už viac než starších príspevkov by som rada aj ja doplnila, že porada mi veľmi pomohla. Pomohla mi pri mojich zdravotných, právnych problémoch viac, než rodina, ktorá napr. v právnych veciach pracuje. Na porade mi nezištne, jednoducho, zrozumiteľne poskytli informácie ľudia na základe vlastných skúseností. Ocitla som sa v situácií cca 8 rokov dozadu, že som bola na životnej križovatke - čo ďalej a hlavne ako? tu mi podali pomocnú ruku - virtuálne, ľudia z Porady. Preto, aj ja ďakujem tvorcom, zakladateľom tejto stránky.,

najviac chodím na stránku, rubriku Zdravie., dlho, dosť dlho som neprispievala, nekomentovala príspevky, pretože sa mi nepáčia odpovede niektorých členov. Nemusím byť konkrétna, nie je to nutné, je dôležité si uvedomiť, že ten, čo sem napíše svoj problém, nie vždy si urobí rešerš rbriky na svoj problém, či sa už niečo podobné tu nachádza, aj keď ju poprípade urobí, ten jeho problém je vždy o niečo iný, v niečom rozdielny a tak očakáva radu na "ten" svoj... veľakrát pomôže už len to, že to napíšeme, dostaneme zo seba von, inokedy, už máme aj riešenie, no nie sme si istý, či jeto to pravé, a tak píšeme... ja som to vždy brala tak, že stránka Porady je na to, že poradí ten, kto už niečo podobné prežil, má skúsenosť a podelí sa o to.

Takže, vďaka tvorcom tejto stránky a keď môžeme, pomôžme a buďme emaptický.

Pekný deň nám všetkým.
5 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať