Zavrieť

Porady

Odmietnutie platenia dane

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
V suvislosti s udalostami na Slovensku si mnohi ludia (aj tu na porade) kladu otazku o legitimite platenia dani v state, ktory umoznuje nezodpovedne nakladanie s nimi, ba az rozkradanie a ktory svojim obcanom neposkytuje za dane nimi odvedene, ziadny, alebo obmadzeny, ci nekvalitny servis.
Natiska sa preto otazka, ci je nutne dane platit bezpodmienecne, alebo, ci je mozne legalne odmietnutie platenia dani prave z tychto vyssie uvedenych dovodov. Nema nahodou takato myslienka nejaku oporu v ustave, v zakonoch, ci nebodaj v "charte ludskych prav OSN". Viem, som asi naivny, ale topiaci sa aj slamky chyta.
Naposledy upravil taiko : 31.05.13 at 08:33 Dôvod: drobne opravy
Usporiadat
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Zase jeden clanok na zamyslenie. http://ekonomika.sme.sk/c/6839601/kt...nguje-zle.html. Teraz budem trosku demagogicky. Kolkym ludom a o kolko treba zdvihnut dane, aby sa vykryli podvodne vratky DPH, ktorych vyska je niektorymi odhadovana az na 1 000 000 000 EUR? Preco statne institucie, ktorym platime za to aby ochranoval svojich obcanov ( a to v akomkolvek slova zmysle) dopustili, aby tito obcania boli takto nehorazne okradani? Tu si je ale potrebne uvedomit, ze my obcania tvorime stat, a ze ked je okradany stat, sme okradani my.
Naposledy upravil taiko : 18.06.13 at 07:05
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
marjankaj
sito
To akože z nuly, daň, platiť? Z hovna, to áno, však je, aj na hovno, ak je. Ale z nuly? Krát, deleno, plus, mínus. Že by z hovna bič sa dal upliesť?

Ale sme ...
Čo ti nefunguje kalkulačka?
0 krát 100% je zase len 0.
Nulou sa nedá násobiť a ani deliť.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Letko
marjankaj
sito
To akože z nuly, daň, platiť? Z hovna, to áno, však je, aj na hovno, ak je. Ale z nuly? Krát, deleno, plus, mínus. Že by z hovna bič sa dal upliesť?

Ale sme ...
Čo ti nefunguje kalkulačka?
0 krát 100% je zase len 0.
Nulou sa nedá násobiť a ani deliť.
Ja som myslel normálnu kalkulačku, nie ruský sčot.
Dal som 0 krát 5 a čo myslíš, že mi vyšlo?
Naposledy upravil marjankaj : 18.06.13 at 07:55
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
marjankaj
Dal som 0 krát 5 a čo myslíš, že mi vyšlo?
whuaaaaa, ze "ruský sčot". skoro som umrel
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
a ideme dalej. Myslim ze nas caka viac dani, viac poplatkov http://ekonomika.sme.sk/c/6847347/st...ny-navyse.html
Dokedy este?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať