Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...no a naša Dani sa tiež zaskvela. Raz ráno keď sa zobudila videla ako sa zlietajú lastovičky na elektrické vedenie. Tatino jej vysvetlil, že sa dohadujú kedy odletia do teplých krajín... Večer telefonovala babke: Babííí, naše lastovičky z Juhu (sídlisko) už odleteli do Teplíc...

Začali sa jej kývať dva zúbky, tak teraz chodí ohromne hrdá na to, že už bude dospelá, lebo jej chcú narásť dospelácke zuby.

Pokazila sa nám práčka (po sedemročnej službe-opravár už neodporúčal opravu) tak sa kupovala nová. Deti si nakázali spraviť parené buchty s čokoládou, čo pre ne neurobím...no a ako to býva, boli od čokolády od hlavy po päty, obrus nezachránilo ani gumové prestieranie... Naša Lali po obede zahlásila: Mamííí, Ty sa hnevať nebudeš, veď keď už máš tú novú práčku, tak sa môžme špiniť jedna radosť,...práčka operie...
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Dnes ráno nám zazvonil budík. Muž ho rozospatý chytil do ruky, priložil si ho k uchu a hovorí: "prosím?"
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Sharon, to je skvelé - ako čerešnička na torte.
Moja dcéra ( dnes už 9-ročná) keď mala 3 roky jedla banán, syn mal vtedy 1 rok a tiež papal banán. Zrazu dcéra zahlási: Aha mama, tu je kmínik. A ja na to: to nie je kmínik, to je taká súčasť banána ( no nevedela som to presne nazvať - to v strede banána - ani dnes tomu neviem prísť na meno). A ona nato: Aj Romanko papá súčasť?
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Sharon
Dnes ráno nám zazvonil budík. Muž ho rozospatý chytil do ruky, priložil si ho k uchu a hovorí: "prosím?"
Sharon, si v téme - Výroky detí. Ale nič si z toho nerob, aj ja pokladám svojho manžela za moje tretie dieťa.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
Sharon
Dnes ráno nám zazvonil budík. Muž ho rozospatý chytil do ruky, priložil si ho k uchu a hovorí: "prosím?"
hehe
toto sa i mojmu manzelovi stalo. ibaze ja som bola zaspata vedla neho a povedala som - kto vola?
0 0
accipiter accipiter

accipiter je offline (nepripojený) accipiter

Moja dcéra nedávno prišla zo školy keď bola u nás suseda a pripravila nám milé prekvapenie. . Od dverí hneď spustila: Ja som sa dnes naučila novú básničku.
Všetcia sme sa múdro a milo zatvárili a dcéra spustila :
" Gúľalo sa gúľalo suché h.. z vršku . narazilo na kameň rozbilo si držku.. "
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

accipiter
Moja dcéra nedávno prišla zo školy keď bola u nás suseda a pripravila nám milé prekvapenie. . Od dverí hneď spustila: Ja som sa dnes naučila novú básničku.
Všetcia sme sa múdro a milo zatvárili a dcéra spustila :
" Gúľalo sa gúľalo suché h.. z vršku . narazilo na kameň rozbilo si držku.. "
Pozerávaš Uragán? Tam to recitovali. Alebo to pozerajú spolužiaci...
0 0
accipiter accipiter

accipiter je offline (nepripojený) accipiter

Nie nemám čas a Ď za upozornenie.
0 0
toria toria

toria je offline (nepripojený) toria

tiny77
hehe
toto sa i mojmu manzelovi stalo. ibaze ja som bola zaspata vedla neho a povedala som - kto vola?

Naozaj krásne, dobre som sa zasmiala asi takto:
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Cez víkend sme boli na svadbe môjho brata. Malý prišiel k neveste a pri tancovaní jej zahlásil: Barborkáááá, a ty si kde tie šaty vyhrabala?
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Joooj, ešte ma napadlo, čo zahlásil cestou na tú svadbu. Cestovali sme dlho a tak sa ho moja krstná mama snažila zahovárať stále niečím, čo sme videli okolo. Prechádzali sme okolo Zvolenského zámku, tak mu vraví - toto je Zvolenský zámok, tam žil kedysi kráľ Matej...
Malý sa na ňu pozrel a vraví: Hééééj? A to bol Tvoj kamoš?
0 0
Marti.ka Marti.ka

Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

Moja trojročná dcéra minule počítala po anglicky od päť do desať. Five, six, seven, eight, nine... Pri desať sme jej museli pošepkať a "ten". A ona na to, že ten tu nie je.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Minulú nedeľu sme zobrali švagrovu malú (6 rokov) na výlet do mini zoo pri Nitre.
Môj polovičný si tam dal jedno pifčo, tak som domov šoférovala ja.

Ak niekto pozná Krvavé šenky, vie, že sa tam dá len ťažko predbehnúť auto idúce pred vami.
Asi 2 km som sa ťahala za dedkom výletníkom na starej škodovici, keď mi malá zahlásila:
" Ešte ťa to baví ísť tak pomaly? Veď mám pocit, ako keby nás kravy ťahali!"

No, skoro som havarovala...
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Môj (vtedy) trojročný syn zahlásil niečo smiešne pri obede a sestra sa rozosmiala a jedlo jej vyprsklo z úst. Môj syn zhrozený chcel vyjadriť neslušnosť jej správania sa pri jedle zahlásil: papáš ako sviňa ty prasiatko.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ZEvina
Môj (vtedy) trojročný syn zahlásil niečo smiešne pri obede a sestra sa rozosmiala a jedlo jej vyprsklo z úst. Môj syn zhrozený chcel vyjadriť neslušnosť jej správania sa pri jedle zahlásil: papáš ako sviňa ty prasiatko.
tak na tomto som sa s chuti zasmiala
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Blížia sa Vianoce, tak som si spomenula:
Môj synček chcel z kapríka stehienko a čudoval sa, prečo u mäsiara kapra nevykosťujú.

Sestra, asi päťročná sa už nevedela dočkať darčekov a nechcela dojesť večeru. Mamka však rozhodla, že zatiaľ, kým sa nedoje večera, nikto neopustí stôl. Vtom zhasli svetlo (na dedine skoro každý rok, keď všetci pozapájali svietidlá). Sestra urazená si nahnevano pritiahla k svojmu tanieru zapálenú sviečku, pričom sa sviečka naklonila a začala:-Mami, to filé nie je dobré! - Zješ to! -Už je asi pokazené! - Nevymýšľaj, jedz! Po niekoľko minutovom prežúvaní a frflaní sa svetlo zažlo a my sme uvideli, prečo sestre nechutí: celé filé bolo pokryté roztopeným voskom zo sviečky.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ráta sa aj 21-ročná sestra za dieťa?!
Už ako "skoro" kuchárka do paprikášu zabudla pridať papriku, a otec sa mohol vynačudovať, prečo je to také blede.
Alebo taký malý zázrak, keď si ako malá pýtala na obed zo zajaca krídlo.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...naša Dani je u babky - je PN tak sa tam lieči. V piatok hneď ráno mi telefonovala do práce: Mamíííí predstav si, ráno som sa zobudila a už som mala päť rôčky!

Moje deti mi chceli urobiť radosť, tak si začiatkom leta kúpili párik škrečkov. (Množia sa nám ako divé - teraz máme 6 mladých čo chceme niekomu darovať... ) Máme pre nich dve klietky. Jedna je obyčajná dvojposchodová, druhá má "zabudované" kolotoče a tunely na lozenie... No a tí naši krpci si vymysleli, že budú chodiť cikať práve do toho tunela, ktorý vedie vonkajškom...a keďže sú v tuneli drobné dierky aby sa nám neudusili, pretečie to, kvapká na stolík, na zem... Z kolotoča zas povypadáva "čokoládová ryža"... Naša Lali každé ráno ešte pred odchodom do škôlky zoberie metličku a lopatku a "muší po nich upuatať" a hreší ich: "Kedy začnete chodiť citať na záchod? Kto to má stále upuatovať?"
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Môj švagor si doberal môjho /vtedy asi 1,5 ročného/ syna, že nevie povedať R. Dlhší čas u nás nebol a keď sa objavil, syn ho víta: Ujo Vrado /volá sa Vlado/ už viem povedať R. Švagor zaskočený - no tak povedz! Syn sa porozhliadne a zazrie lavór - vytešený zvolá RAVÓR! Potom sme ho museli odnaúčať všade hovoriť r.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

ZEvina
Môj švagor si doberal môjho /vtedy asi 1,5 ročného/ syna, že nevie povedať R. Dlhší čas u nás nebol a keď sa objavil, syn ho víta: Ujo Vrado /volá sa Vlado/ už viem povedať R. Švagor zaskočený - no tak povedz! Syn sa porozhliadne a zazrie lavór - vytešený zvolá RAVÓR! Potom sme ho museli odnaúčať všade hovoriť r.
naša neter zas keď sa naučila vravieť R bola vždy "strašne hradná"...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať