Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
Majka K Majka K

Majka K je offline (nepripojený) Majka K

I ja by som chcela jeden pridať o mojom synovi. Robil prijímacie skúšky na 8ročné gymnázium a mal vysvetliť príslovie:"Chodí spávať so sliepkami." Odpoveď môjho syna znela - "spáva s každou ženou"...takto hodnotil nás - ženy....
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Majka K Pozri príspevok
I ja by som chcela jeden pridať o mojom synovi. Robil prijímacie skúšky na 8ročné gymnázium a mal vysvetliť príslovie:"Chodí spávať so sliepkami." Odpoveď môjho syna znela - "spáva s každou ženou"...takto hodnotil nás - ženy....
toto je dobreeee
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...zlaté deti... rada spomínam na zasnežené dovolenky v Bobrovci. Kým sa veľkí lyžovali, zamestnávala som malých šmýkaním a stavaním snehuliakov. Môj syn - vtedy asi 4 ročný mi pribehol ohlásiť: aha maminka, mám gumový palček /v premočenej rukavičke premŕzajúci prštek/. Som rada, že tú vynaliezavosť dokáže denne uplatňovať...
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Ajuška Pozri príspevok
...zlaté deti... rada spomínam na zasnežené dovolenky v Bobrovci. Kým sa veľkí lyžovali, zamestnávala som malých šmýkaním a stavaním snehuliakov. Môj syn - vtedy asi 4 ročný mi pribehol ohlásiť: aha maminka, mám gumový palček /v premočenej rukavičke premŕzajúci prštek/. Som rada, že tú vynaliezavosť dokáže denne uplatňovať...
Môj syn, keď sa dlho kúpal tak mal "staré ruky"
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Majka K Pozri príspevok
I ja by som chcela jeden pridať o mojom synovi. Robil prijímacie skúšky na 8ročné gymnázium a mal vysvetliť príslovie:"Chodí spávať so sliepkami." Odpoveď môjho syna znela - "spáva s každou ženou"...takto hodnotil nás - ženy....
Možno na to išiel len prakticky v duchu našich televíznych programov. ..... asi si nevedel predstaviť toho chlapa na bidielku pri sliepkach
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
ZEvina Pozri príspevok
Môj syn, keď sa dlho kúpal tak mal "staré ruky"
...to môžem aj opačne použiť??? ...teda nie som stará, iba dlho kúpaná...
1 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ajuška Pozri príspevok
...to môžem aj opačne použiť??? ...teda nie som stará, iba dlho kúpaná...
Super nápad
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Vrátili sme sa z dovolenky v Bulharsku, sedíme u sestry na záhradke a rozprávame ako bolo:
že jedlo cenovo prijateľné, alkohol, cigarety a pivo lacné ...
v tom malá 5 ročná neter konštatuje: " Noo, tak to ste mali fakt dobrú dovolenku ..."

múdre to dieťa
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Počas víkendu sme zorganizovali rodinné stretnutie u nás doma asi 25 ľudí. Vonku bol stolný tenis. Čiže niektorí boli vonku a hrali, alebo len tak sa rozprávali, niektorí zasa vnútri, čiže venovala som sa viac hosťom ako nášmu najmladšiemu synovi. Keď už všetci odišli ukladala som spať môjho 7 ročného syna, ktorý z pod vankúša vytiahol peňaženku (dosť naplnenú) a pvedal: "Mami, pozri koľko som dnes zarobil?! - môj syn si prosím pekne vyrobil vstupenky a tých čo hrali vonku tenis pekne kasíroval.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

To je dobrééé....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
ludmilla Pozri príspevok
Počas víkendu sme zorganizovali rodinné stretnutie u nás doma asi 25 ľudí. Vonku bol stolný tenis. Čiže niektorí boli vonku a hrali, alebo len tak sa rozprávali, niektorí zasa vnútri, čiže venovala som sa viac hosťom ako nášmu najmladšiemu synovi. Keď už všetci odišli ukladala som spať môjho 7 ročného syna, ktorý z pod vankúša vytiahol peňaženku (dosť naplnenú) a pvedal: "Mami, pozri koľko som dnes zarobil?! - môj syn si prosím pekne vyrobil vstupenky a tých čo hrali vonku tenis pekne kasíroval.
Rodený obchodník.....
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Fakt - chlapec má talent...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Patrícia5 Pozri príspevok
Fakt - chlapec má talent...
No vyzerá to už tak, ale neviem keď to takto pôjde ďalej, či tie návštevy k nám ešte prídu.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
ludmilla Pozri príspevok
No vyzerá to už tak, ale neviem keď to takto pôjde ďalej, či tie návštevy k nám ešte prídu.
...priznaj ako dlho si ho na tú akciu nahovárala...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Ajuška Pozri príspevok
...priznaj ako dlho si ho na tú akciu nahovárala...
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
ludmilla Pozri príspevok
No vyzerá to už tak, ale neviem keď to takto pôjde ďalej, či tie návštevy k nám ešte prídu.
.... Aspoň spoznáš skutočných priateľov Niekedy by si mi mohla syna požičať
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

ZEvina Pozri príspevok
.... Aspoň spoznáš skutočných priateľov Niekedy by si mi mohla syna požičať
..požičiam, hlavne teraz na prázdniny (ale peňženku nechá pre istotu doma)
0 0
DušanČ DušanČ

DušanČ je offline (nepripojený) DušanČ

Obchodný talent treba rozvíjať, lebo v dospelosti akoby to našiel. U mňa v detských rokoch tiež driemal obchodnícky talent. Vyrastal som ešte v období, keď žuvačky neboli ešte takou samozrejmosťou ako teraz. Dokázal som vtedy predať aj požuvanú žuvačku. A s takýmto talentom sa dám na ekonomiku a účtovníctvo ?!
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
DušanČ Pozri príspevok
Obchodný talent treba rozvíjať, lebo v dospelosti akoby to našiel. U mňa v detských rokoch tiež driemal obchodnícky talent. Vyrastal som ešte v období, keď žuvačky neboli ešte takou samozrejmosťou ako teraz. Dokázal som vtedy predať aj požuvanú žuvačku. A s takýmto talentom sa dám na ekonomiku a účtovníctvo ?!
Jasné! Vieš koľkokrát som chcela požuvať daňové priznanie?
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ZEvina Pozri príspevok
Jasné! Vieš koľkokrát som chcela požuvať daňové priznanie?

..... ja vidím ako to DP prežúvaš......pohľad pre bohov........
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať