Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

adakaf Pozri príspevok
Babka sa pýtala môjho synovca vtedy mal asi štyri roky. Že keď bude veľký a kúpi si auto či ju v ňom aj odvezie a on jej na to ale babka veď ty už budeš dávno mrtvá. Niet nad detskú úprimnosť.
Tuším sa ten film volal Vlakári a tam taky malý hovorí: "Ale babka, ved ty vôbec nei si stará, ty vydržíš ešte aj dva tri roky"

Videla som to asi pred 20 rokmi, nejak už netuším o čom to bolo, ale hláška ostala.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Naša vnúčka, (sept.bude mať 3 roky) má obľubu v pozeraní fotiek zo svadieb, DVD, no ja nešťastnica som jej vytiahla aj náš album so svadobnými fotkami, spoznala nás, usmiala sa "baka boja nevesta a dedko bol ženííích" a samozrejme to nezostalo len pri pozeraní... mám takú maličkú kyticu umelých ruží a ona výmyselníčka to vyriešila - jednu ružu oddelila tú aj so špendlíkom dala dedkovi "dedko to más piejko, daj si to na tičko" a "babka tu más sadobnú kyticu" a mne strčila zvýšok do ruky. Každých 5 minút skontrolovala deda, či ešte má ružičku pripnutú na tričku.
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

... to ja (na rozdiel od svojho manžela) som sa minule pri ukazovaní našich svadobných fotografií synovi tiež dobre bavila ... na otázku: Oliverko, a kto je na tejto fotke? ... sme dostali odpoveď: " maminka a UJO" ....bola som veeeľmi spokojná, že nepovedal: "tatinko a TETA" !!!!
0 0
beandy beandy

beandy je offline (nepripojený) beandy

Pýtala som sa môjho syna prváka, či je na vyučovaní aktívny, či sa prihlási. A on mi na to, že áno, hlavne keď niečo potrebuje, napr. na wc. Tak to ma dostalo.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Naša vnúčka, (sept.bude mať 3 roky) má obľubu v pozeraní fotiek zo svadieb, DVD, no ja nešťastnica som jej vytiahla aj náš album so svadobnými fotkami, spoznala nás, usmiala sa "baka boja nevesta a dedko bol ženííích" a samozrejme to nezostalo len pri pozeraní... mám takú maličkú kyticu umelých ruží a ona výmyselníčka to vyriešila - jednu ružu oddelila tú aj so špendlíkom dala dedkovi "dedko to más piejko, daj si to na tičko" a "babka tu más sadobnú kyticu" a mne strčila zvýšok do ruky. Každých 5 minút skontrolovala deda, či ešte má ružičku pripnutú na tričku.
buď rada, že nechcela aj svadobnú hostinu, dary a farára
0 0
Marta 10 Marta 10

Marta 10 je offline (nepripojený) Marta 10

Môj 4 ročný vnúčik bol zvyknutý, že občas k ním suseda priniesla postrážiť na pár hodín svojho malého synčeka. V taký čas mu bolo povedané, že je to len na pol hodinku, alebo na hodinku.
Keď sa môjmu vnúčikovi narodil braček a priniesli ho z pôrodnice, jeho prvá otázka bola " dokedy bude u nás?"
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Marta 10 Pozri príspevok
Môj 4 ročný vnúčik bol zvyknutý, že občas k ním suseda priniesla postrážiť na pár hodín svojho malého synčeka. V taký čas mu bolo povedané, že je to len na pol hodinku, alebo na hodinku.
Keď sa môjmu vnúčikovi narodil braček a priniesli ho z pôrodnice, jeho prvá otázka bola " dokedy bude u nás?"

To môj syn mal vo zvyku opýtať sa babky, ktorá k nám prišla na víkend hneď pri príchode, že kedy odchádza . Našťastie už z toho vyrástol.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

tuta Pozri príspevok
To môj syn mal vo zvyku opýtať sa babky, ktorá k nám prišla na víkend hneď pri príchode, že kedy odchádza . Našťastie už z toho vyrástol.
Toto robil aj môj brat. Chodila k nám babkina sestra a nosila nám lízatká. Brat si svoje hneď zjedol, chcel ďalšie- bol minoriadne maškrtný- postavil sa pred tetu a povedal: Pani a kedy už pôjdete domov?
0 0
spring spring

spring je offline (nepripojený) spring

Zase pridám nejake výroky mojho syna už ročného.
- bola búrka , blýskalo sa a pozeral cez okno , ja mu hovorím nepozeraj lebo sa blýska a ja sa bojím. On nato: Mami neboj sa to len Ježiško štartuje motorku a zapol nitro tak preto sa blýska
- pozeral s mojou sestrou knižku o zvieratkach a bola tam korytnačka mala v hniezde vajička, potom nejake vtáčiky a tiež mali vajíčka v hniezde a každe bolo inej farby a zrazu sa pýta: a moja mamička ake mala vajička ked ma čakala
- mami ja ked budem velký ja chcem byť terorist, lebo maju dobre zbrane a ked nie tak traktorista na družstve
0 0
spring spring

spring je offline (nepripojený) spring

mojho 5 ročného syna ...........je tam chyba
0 0
jandi jandi

jandi je offline (nepripojený) jandi

Stvorrocna dcera mi lezi hlavickou na hrudniku a pocuje mi srdiecko. Pyta sa: Mami a to srdiecko bije na bubon? Alebo ako bucha?
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Keď bolo daždivo a nedalo sa toľko času tráviť vonku, detičky viac pozerali telku. Keď nikde nič nedávali, zapli si Jetix. Dosť často tam teraz dávajú aj pesničky čo spieva Hannah Montana...no a naša Lalinka sa pýta: Mamí...prečo zas miesto rozprávky spieva Hana Zmotaná?
Daninka sa hrala chrbtom otočená k telke...asi bola hladná ako vždy...tak reagujúc na vetu sestry sa spýtala: Kde je smotana, aká smotana? Do šošovičkovej polievočky?
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
Včera sme sedeli v aute, všade samá zápcha, tak malá 3-ročná sa dosť nudila, /inak keď tak cestujeme tak zvyčajne jej dám pastelky nech si kreslí/ ale teraz sme ich nemali...
pekne si sedí v sedačke, v ručičke drží ovečku a pozerá sa na ňu...
a pýta sa ma..."maminka opýtaj sa ma, čo som si teraz nakreslila..."
a ja na to/ aj keď som videla... že samozrejme nič... ved držala ovečku/
sa jej pýtam a čo si nakreslila?
a to moje malé : "maminka nič , veď nemám ani pastelky ani papier, no vidíš ovečka musíme tu len sedieť.... ani pastelky nám nedali

tak ma dostala.... dosť obklukou išla na tie pastelky...
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Na dovolenku sme išli cez Ladomerskú Viesku a môj manžel, asi aby reč nestála, hovorí: "Tak deti, odtiaľto pochádza Vladimír Mečiar". Na to 8-ročná dcéra : "No to si ma teda nepotešil".
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Jana Motyčková Pozri príspevok
Na dovolenku sme išli cez Ladomerskú Viesku a môj manžel, asi aby reč nestála, hovorí: "Tak deti, odtiaľto pochádza Vladimír Mečiar". Na to 8-ročná dcéra : "No to si ma teda nepotešil".
0 0
bebusyk bebusyk

bebusyk je offline (nepripojený) bebusyk

Vedel niekto, že kolobežka je aj begajnoga? Skutočne to náš Adamko používa a nakoniec sa zistilo, že je to aj cudzojazyčne
0 0
lujzag lujzag

lujzag je offline (nepripojený) lujzag

zena, matka, realista
Moj syn mal 3 roky a pocas Stedreho vecera lezal vyvaleny na pohovke, kym ja som sa "trapila" s vecerou. Zrazu mi hovori.."mami, ja si prosim cajik"! vsak ho mas na stole, sa postav a vezmi si ho...a maly na to " mami, vsak ja nemozem chodit, lebo ja mam plutvy:-)
0 0
lujzag lujzag

lujzag je offline (nepripojený) lujzag

zena, matka, realista
Ako sa mi vratilo moje "zanadavanie"...

Moj syn mal necele 2 roky a kedze som ho vychovavala sama, bez pomoci, stali sa aj chvile, ked som mlela z posledneho! Umyvala som riad, bola som chora a ledva stala na nohach, ked sa mi z ruky vysmykol tanier a sup ho na nove dlazdicky pred linkou! Tanier sa rozbil, ale odstiepilo sa aj z dlazdice. Ked som to videla, neodpustila som si na plne usta slovo ku--a. Asi o 3 tyzdne sme stali v bratislavskom Terne v Auparku v rade. Maly sedel v nakupnom voziku a dudlal si svoj oblubeny cumlik. Za nami rada, pred nami asi 5-6 ludi, ked mu zrazu vypadol cumlik na spinavu dlazku! A maly na cele Terno..."ku--a!
Poviem Vam, ani som nevedela, kde sa mam pozerat! Takto sa mi to vratilo pekne-krasne po 3 tyzdnoch:-((
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Keď som si depilačným strojčekom depilovala nohy, pozeral sa na mňa môj 3 r. synátor a tiež to chcel skúsiť. Tak mu hovorím, že to veľmi bolí keď sa vytrhávajú chĺpky. Večer keď som ho ukladala spať mi povadal, že v žiadnom prípade nechce, aby mu narástla brada, že to bude bolieť. Ja mu vysvetlujem, že ani keď rastú vlásky tak ho to nebolí. Ale on svoje a potom mi došlo prečo... Chudáčik myslel si, že si ich bude vytrhávať depilátorom.
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Raz som malého skúšala či pozná rôzne časti tela. Ukázala som na rozkrok a on hovorí: "Tam pipika a vajká", povedal to tak milo. A dedko sa hneď pýtal, čo tam má on. A malý zahlásil: "Ty máš vajčiská".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať