Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Dnes moja trojročná vnučka stála pod orgovánovým kríkom a prosila mačku: Mačička moja, prosím ťa, nelez na ten strom veď spadneš.
2 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Štvorročný Filipko lichotil mamičke: "mamička, ty si taká šikovná aj dobre varíš..." mamicka ho pohladila po hlávke a hovorí mu, tebe chutí anjelík to čo ja varím?
..mne nie, ale psíkom to veľmi chutí!"
0 0
555555 555555

555555 je offline (nepripojený) 555555

Pracujem v škole.Mala som náušnice dlhé s korálkou a perleťovou časťou.Druhák hovorí:Pani vychovávateľka,ešte si tam pripnite vlasec a môžete chytať na ne ryby.
1 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Keď som sa cestou so synom zo školy sťažovala ako som pribrala kvôli tomu, že ráno neutekám na utobus na čo som zahlásila, že od zajtra budem chodiť zasa autobusom môj zahlásil: Mamka, to si veľmi múdro povedala.
0 0
RenataGat RenataGat

RenataGat je offline (nepripojený) RenataGat

Pred nedávnom mal môj starší syn ovčie kiahne. Mladší päť ročný to okomentoval vetou: Julián má kozie bobky.
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Bratov syn 3 roky.Včera sa počas burky spýtal prečo to tak hrmoce,otec mu zo srandy povedal "že to panbožko hrkoce s hrncami", odoveď malého "pôjde za to do pekla".
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

RenataGat Pozri príspevok
Pred nedávnom mal môj starší syn ovčie kiahne. Mladší päť ročný to okomentoval vetou: Julián má kozie bobky.

Naša malá akurát má teraz kiahne a muž ju volá" Ty naše malé kiahňatko"...síce je to manželov výrok, ale pokračujem jej komentárom.Ona sama má veľký problém, keď sa pozrie na seba do zrkadla a povie: "...no ja ale hrozne vyzerám, veď ani nebudem môcť ísť von medzi ľudí !!"

No a včera bolo toto: nejak sme si s mojim najdrahším "nesadli" - vykopali sme vojnovú sekeru, ale hádka nebola,len sme po sebe nejak zazerali (aj to býva, pravda? no a malá len pozerala a nič...ticho bolo. Odrazu do toho ticha zahlásila:
"Tak toto Vám ja "nezbaštím"...veď ja vidím,starkovia, že sa na seba hneváte, už nie som malá" - no pravda, veď už má 5 rokov
3 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

555555 Pozri príspevok
Pracujem v škole.Mala som náušnice dlhé s korálkou a perleťovou časťou.Druhák hovorí:Pani vychovávateľka,ešte si tam pripnite vlasec a môžete chytať na ne ryby.
No a je to tu chcela som kliknúť na zábavné, lebo ma to fakt rozosmialo - bum a užitočné.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Aj mne sa podarilo kliknúť užitočné v príspevku 1427 namiesto zábavné.
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

ubka Pozri príspevok
Štvorročný Filipko lichotil mamičke: "mamička, ty si taká šikovná aj dobre varíš..." mamicka ho pohladila po hlávke a hovorí mu, tebe chutí anjelík to čo ja varím?
..mne nie, ale psíkom to veľmi chutí!"
... pripomenulo mi to moju - vtedy ešte malú - sestru, keď opakovala po mame a tiež ponúkala hostí:

- jedzte, veď aj tak to potom dáme len psovi ...
1 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

evina Pozri príspevok
No a je to tu chcela som kliknúť na zábavné, lebo ma to fakt rozosmialo - bum a užitočné.
však veď aj užitočné to je... už vieme ako užitočne sa dajú využiť náušnice..
0 0
inajana inajana

inajana je offline (nepripojený) inajana

Vlastas Pozri príspevok
... "skopala ročku" a nie "Skon Paľa Ročku" ...
Vlastas - na tom horehronskom "ROČKA-VEDRE" sme sa smiali s kamoškami až k slzám :-D
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

inajana Pozri príspevok
... pripomenulo mi to moju - vtedy ešte malú - sestru, keď opakovala po mame a tiež ponúkala hostí:

- jedzte, veď aj tak to potom dáme len psovi ...

Mne to pripomenulo môjho drahého,ako raz "ponúkal" :
"Dajte si, okoštujte... u nás to aj tak nikto neje"
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
inajana Pozri príspevok
Vlastas - na tom horehronskom "ROČKA-VEDRE" sme sa smiali s kamoškami až k slzám :-D
No aspoň si viete predstaviť, ako sa rehotala profesorka slovenčiny. A som rada že som Vás pobavila v týchto upršaných dňoch. Pozdravujem všetkých. Vlasta
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

uct2007 Pozri príspevok
A taktiež zo včera:
Pýta sa maminy, že kde ide, mamina na to,že si ide zapáliť.
"Mami, nefajči toľko, veď si teraz fajčila, ničíš si zdravie a pokazí sa ti kožka"

máme doma veselo
Tak na toto musim tiez nieco pridat. Moja mala /20 mesacna/zase naopak, chcela sa sama hojdat na velkej hojde tej 3-miestnej , lebo som sedela s nou a ona mi na to: NO, mamina ide fajcit, ide, ideeee.........a Ebeca /Rebeca/ sama sa hojdat bude.....No tak to som skoro odpadla, lebo nehovorim pred nou o fajceni, a pred nou fajcim teda ozaj iba ked sme vonku. Ale ako sa vynasla, aby ma dostala z tej hojdy
0 0
babca babca

babca je offline (nepripojený) babca

Ahojte.Taká milá téma .Nedá mi, aby som aj ja neprispela svojou troškou do mlyna. Moja dcéra bola takým maznáčikom starých rodičov / mojich rodičov- už nežijú/ v dobrom slova zmysle.Raz večer, keď sa ukladali spinkať, starká ju mala na rukách a ona -huncút malý / necelé 2 roky/ nakúkala starkej do výstrihu nočnej košele.Starký sa jej pýta či chce didinky a ona sa zamyslela a hovorí: takie vejikie ? / také veliké? / Často sa na tom dnes s dcérou / 26/ zabávame hlavne keď máme výstrihy. Pekný večer a veľa radostí z detí. Babca
0 0
babca babca

babca je offline (nepripojený) babca

A ešte mám niečo v kufríku. Moja dcéra , už od malička / antivegetariánka / raz keď som šla do obchodu pýtam sa jej čo jej mám kúpiť, čo dobré by si dala a ona keďže ešte nevedela dobre rozprávať/ necelé 2 roky/ mi hovorí " ja by som si daja vojačo sjadké - nejaký pájok maminka./-párok./ K tomuto sa viažu ešte iné historky a spája sa to s jej vekom.Tie však niekedy inokedy. Pekný večer. Babca
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Môj syn bol v sobotu na prijímacích testoch na nemenovanú vysokú školu.

Keď sa ho dnes príbuzenstvo pýtalo, či bol dobrý,odpovedal vetou príznačnou pre neho: "Nie je podstatné, či ja som bol dobrý, podstatné je ,aby ostatní boli horší!"
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Keď mal môj mladší syn 6 rokov, v obchode, ktorý mali po ceste do školy predávali také mliečka v sáčku so slamkou a dávala som im "drobné", aby si kúpili na desiatu. Raz mi syn zahlásil: maminka, dáš mi prosím Ťa drobné na desiatu? Ale nie kovové, lebo tie stratím! - Najmenšia nekovová koruna vtedy bola 20,-- Sk!


Keď bol starší a už chodil na brigády, požičiaval si odo mňa peniaze, že mi ich potom z výplaty vráti. Tak som to zapisovala do notesa. V deň výplaty mu ukazujem súčet - on na jednu položku ukáže prstom a zahlási: Túto sumu si nepamätám, toto vyčiarkni!
... som myslela, že bude podnikateľ......
0 0
dau dau

dau je offline (nepripojený) dau

Moja dcerka (5 rokov) vcera v skolke jedla "napinavu" polievku - vraj ju po nej napinalo))
Inac, spodne gatky oznacila v 3,5 rokoch - "harmusky"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať