Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

ale na výpisoch sú..semtam aj nejaké nuly
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Tak to už sa vôbec neoplaltí strihať, to ani zlodejov nezaujímajú nuly.
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

zldejov chválabohu nie ,ale deti áno a môžu na ne aj kresliť,aspoň na niečo budú súce a ešte aj na omalovankách ušetriš,a malá sa aj v čítaní pocvičí
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Moj synovec mal vtedy asi 4 roky, bol u babky na dedine na prázdninách. Bol strašne zvedavý, všade musel byt'. Babka vtedy čosi robila na dvore, ked' sa jej spýtal, ako prišiel na svet. Po dvore behali sliepky, tak sa mu to babka snažila vysvetlit' na sliepke a vajíčku. Nato jej Jurko povedal - babka, to som aj ja os...atý?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Bibianka (4 r.) - bola včera aj s tatinkom u nás, akurát som mojim deťom dávala na večeru špagety s grankom (neskutočne milujú), malá tak túžobne pozerala, tak som naložila aj jej. Zlopla ich na šup, a tato jej hovorí:
"No Bibka, neviem čo nám maminka povie, že si zasa papala sladké?"
Malá sa zamyslela, a povedala:
"Tatík? Ja mám riešenie! Maminke to nepovieme a hotovo!"
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Zúfalý telefonát do roboty:
- " mamííí, ja som si ráno zabudol prezuvky, tak som sa pre ne vrátil, nechal som otvorené dvere a Tina (pes) asi vybehla lebo nie je doma......"
A tak všetci hľadáme, kamaráti aj susedia pomáhajú, vylepíme oznámy na brány....... vtom sa objaví môj muž a na vodítku vedie Tinu.
Všetci sa k nej natešene vrháme, objímame, bozkávame ju, hladkáme - len môj muž nechápavo pozerá čo sa deje: bez toho aby niekomu niečo povedal, tak ju bol dať zaočkovať proti besnote........
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

a po tom hľadaní ,hádam aj vás mohol zobrať
0 0
veronat veronat

veronat je offline (nepripojený) veronat

Moj maly brat sa zacal rozkrikovat pri pizzerii ze chce pi*cu hamba to bola veru
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

... a pýtal si poriadne veľkú .......???
0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

V nedeľu moja chorá dcéra po diéte na raňajky dostala chuť na rohlík s maslom no ale rohlík v ponuke sme nemali tak som jej navrhla že jej namažem chlebík pravdaže odmietla a dodala :,, no mami a teraz čo so mnou bude zomriem od hladu ?????,,
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Hepi Pozri príspevok
Išla som s 10-ročnou vnučkou po meste a ona si púšťala na mobile nejakú hudbu. Zároveň si pritom aj pospevovala. No a vtom prišiel Rytmus a jeho vy.........ná zlatokopka, tak som mala šok. Lebo, samozrejme, spolu s ním to spievala aj naša "pubertiačka".
Aj ja mám vnučku "pubertiačku" čo je jej idol Rytmus a táto naučila svoju 1,5 ročnú sestričku jednu pieseň od neho,čo sa tam opakuje : "...to sa nedá a nedá", no malá to opakuje a ešte aj ukazuje rukami. Tažko sa to takto tu opisuje...
No,ale sme radi,že ju nenaučila tú o "zlatokopke"
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Syn išiel s vnukom zo škôlky, pred nimi si vykračovalo mladé pekné dievča v minisukni a blonďavými dlhými kučeravými vlasmi. Obidvaja moji chlapi si ju obzerali a malý 3-ročný vnuk zahlásil:
"Ocinko...videl si to dievčatko, to ale malo kláááásne vlasy, čoooo?"

A včera čo zahlásil svojmu ocinovi:
"Ocinko...Ty si ale liadny slalo" (nehovorí ešte "r")
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Smutné:
Naša starenka bývala pri potoku a tak sa v ňom večne čvachtali husi a kačeny. Lenže keď staré vodili maličké kačičky alebo húsatká, tak sme navečer chodili starenke pomáhať povyťahovať mladé na vysoký breh, lebo nevládali naň vyliezť. Matere husi a kačice robili strašný kravál, syčali a gagotali až pokým do jedného všetky mladé neboli pri nich na brehu.

Raz takto pomáhali aj Maťko, Miloš a pes Tina. To čo starenka, Maťo a Miloš vyhodili na breh, tak chytila Tina za krk ......... a veru aj dodýchalo. .........

Starenka od jedu vyobšívala všetkých troch prútikom.
Naposledy upravil hubatá : 19.10.10 at 18:36
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Nas Mato od rana do vecera nôti Waka-waka (Shakira). Uz si zacal niektore slova, ktore zachytil prekladat (podla toho co mu to pripomina). Najhorsie je ze ked to rano pocujem, tak to mam ja v hlave cely den a trva to uz druhy alebo treti tyzden.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Trpím .... lebo pečiem v horúcom lete palacinky pre 5 detí na dvojplatničke, a stále ešte pýtajú a pýtajú: niekto tvarohové, niekto kakaové, niekto citrónové..... A ešte aj ten hnusný pes si sadne, zdvihne predné labky a prosí že chce palacinku...

Zavčas rána kým nie je až tak teplo, všade je mier lebo decká ešte spia, reku si idem niečo porobiť do záhrady. A tu vidím že asi krtko hrabal pod ríbezľovým kríkom ..... nakuknem a vykopem 5 palaciniek čo si tam ten náš pes zahrabal na horšie časy.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Na našej ZŠ sa znovu vyskytli vši , tak pravidelne aplikujeme prípravky proti tej hávedi
dnes syn pri pohľade na to, čo chystám zahlásil:

Bože, dnes zasa protivšová antikoncepcia
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Čo sa na všiach v mladosti naučí, v puberte akoby našiel........
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Veselá Veľká noc
Vyfintená starenka odišla do kostola, zle zatvorila bránku a tak spotení šibači Miloš a Maťko dobehli oznámiť, že naša Hviezdička a Rožtek (kozliatka) skáču pred kostolom po kapotách vyblýskaných áut. A čím viac kopýtkami dupocú, tým viac sa im to páči .........
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Tak dnes som pocul jednu z najkrajších detskych hlášok :
áááaaáá uaa, aaaaa... pfaaa...
Je to týzdnove babo a konecne sme ho videli cez skype :-)
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať