Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

a dozvedela si sa tam niečo nové? či sa to oplatí vôbec kúpiť
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
a dozvedela si sa tam niečo nové? či sa to oplatí vôbec kúpiť
napríklad som si uvedomila, že pri týh mydlách je tá vôňa fakt dôležitá. Čítam to večer v posteli a tak som neprepočítavvala, ale od oka sa mi javilo, že tej vône dáva hodne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

budúci pátek pojdem kuk na ul. obchodnú....
0 0
rb27 rb27

rb27 je offline (nepripojený) rb27

V praci mame len tuhe, zase doma len tekute. Takze pouzivam oboje. Ale keby som si mohol v praci vybrat tak radsej tekute.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

rb27
V praci mame len tuhe, zase doma len tekute. Takze pouzivam oboje. Ale keby som si mohol v praci vybrat tak radsej tekute.
hand made?
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

Dievčence, ja mám problém, no možno aj viac. Neviem prečo mi zrazu začal vychádzať ten sodný prach, všetko robím ako v prvých tak neviem. Už som to postriekala aj alkoholom, ale len 60%, iný v lekárni nie je, mydlo nebolo biele, ale boli v ňom také jamôčky jemné.Hnevá ma to lebo sa mi to nepáči. Dcéra hovorí, aby som to neokrajovala, že nech to vyzerá tak naozaj. Ďalší problém je krájanie, nie som schopná to mydlo rovno nakrájať, vždy mi ten nôž ujde.
Daška, knihu som dočítala a bola som prekvapená, že mydlo s kozím mliekom robí inak, naleje studené do až vychladnutého lúhu.
Robila som teraz dve vianočné, nevyšli tak ako som si predstavovala. Objednala som si desika zelenú farbu, no urobila to čo potravinárska, ohnedla, škoda lóve.
Jaj a mám veľkú spotrebu kokosového oleja lebo ho míňajú ďalšie dve stvorenia, mačke veľmi chutí a dcéra ho používa namiesto telového mlieka, troch som ho našľahala s vitamínom E.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aj mne sa ten sodný prach robí,neviem prečo, Nie je to na závadu,je to len estetický problém.
A s tým krájaním,hm....kto mydlí vo veľkom,má krájač....Ja tiež len od oka.
http://1url.cz/MEbk
http://1url.cz/wEbs (treba rolovať dolu)
šikovný mangel urobí....
alebo také strunové,kukni na nejaké zahraničné video....
aj toto používajú
http://1url.cz/gEbg
Naposledy upravil kopretinka : 08.11.13 at 14:26 Dôvod: doplnenie linku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mne tiez...na coko mydle to davam prec skrapkou na zemaky...inak neriesim
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..Luji, Ty si tému tu načala a ja by som tie Tvoje výtvory najradšej vyskúšala.. nepošleš na dobierku ?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Mne tiez...na coko mydle to davam prec skrapkou na zemaky...inak neriesim
ja som to z mydla normalne umyla...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
..Luji, Ty si tému tu načala a ja by som tie Tvoje výtvory najradšej vyskúšala.. nepošleš na dobierku ?
Len inak som zacala a inak sa tema vyvynula...ze az dozmydleniadaj adresu do Ss-ky ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
lujza.j
Mne tiez...na coko mydle to davam prec skrapkou na zemaky...inak neriesim
ja som to z mydla normalne umyla...
ja som to tiež umývala.treba ho potom dobre poutierať,aby nebolo vidieť,že bolo "použité"
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
evuš
..Luji, Ty si tému tu načala a ja by som tie Tvoje výtvory najradšej vyskúšala.. nepošleš na dobierku ?
Len inak som zacala a inak sa tema vyvynula...ze az dozmydleniadaj adresu do Ss-ky ...
evuš
..Luji, Ty si tému tu načala a ja by som tie Tvoje výtvory najradšej vyskúšala.. nepošleš na dobierku ?
šak urobme nejaký virtuálny jarmok
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

kopretinka
lujza.j
evuš
..Luji, Ty si tému tu načala a ja by som tie Tvoje výtvory najradšej vyskúšala.. nepošleš na dobierku ?
Len inak som zacala a inak sa tema vyvynula...ze az dozmydleniadaj adresu do Ss-ky ...
evuš
..Luji, Ty si tému tu načala a ja by som tie Tvoje výtvory najradšej vyskúšala.. nepošleš na dobierku ?
šak urobme nejaký virtuálny jarmok
No, ja som to myslela vážne, rada by som vyskúšala nejaké fajnové domáce, čo peni a krásne vonia..... ;-)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no veď aj ja to myslím vážne.....výroba je väčšia ako odbyt,ja s tým už aj periem a celé okolie je zásobované
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

kopretinka
aj mne sa ten sodný prach robí,neviem prečo, Nie je to na závadu,je to len estetický problém.
A s tým krájaním,hm....kto mydlí vo veľkom,má krájač....Ja tiež len od oka.
http://1url.cz/MEbk
http://1url.cz/wEbs (treba rolovať dolu)
šikovný mangel urobí....
alebo také strunové,kukni na nejaké zahraničné video....
aj toto používajú
http://1url.cz/gEbg
Ďakujem,už som si také dačo dala robiť, aj formy, keď nebude dobrý objednám. Tuším som ho videla,len som naň celkom zabudla..Teraz som dorobila "medovníkové". Mala som naložené v oleji klinčeky, škoricu,badián a aníz. dala som klinčekový a škoricový EO, na spodok formy medzistienku a do hmoty med, vonia celá kuchyňa.
Dnes sa mi podaril biznis za 8 éčiek, ale minula som vyše 13 na konopný olej, som zdravá? No ale nekúp,keď tam majú milión všelijakých olejov. Však čo sa nezmydlí pôjde na telo alebo do tela.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taký drahý olej,to sa do mydla nedáva celý liter,iba trošku.....a ja by som to ani nedala v studenom procese,ale až v prerábke....
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

kopretinka
taký drahý olej,to sa do mydla nedáva celý liter,iba trošku.....a ja by som to ani nedala v studenom procese,ale až v prerábke....
Ale to je len pol litra, však budem šetriť skúsim nejaký krém a pôjde aj na šalát je celkom chutný.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka
Dajte dačo na burzu, kúpime.
opakujem výzvu z 3.8.2013
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka
kukučka
Dajte dačo na burzu, kúpime.
opakujem výzvu z 3.8.2013
..
IMG_7297-horz-vert.jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať