Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dáša_
A ešte - ak sa to rozpúšťa v zaváraninovom pohari a vo vode, tak potom na mixér nasadiť iba jednu metličku a tak skúšať.
Vyskúšajte poľskú fľašu, veľkú litrovú, viečko na štyri závity, ponorný by mal do nej vojsť.
0 0
peťka_s peťka_s

peťka_s je offline (nepripojený) peťka_s

žena :-)
ja mám radšej tekuté mydlo, preferujem Dove
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hmm..Dove ...minule som same "fajnovosti" o nom citala...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

peťka_s
ja mám radšej tekuté mydlo, preferujem Dove
noooooooo......len toto je téma o doma ručne robených mydlách a kozmetike....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Hmm..Dove ...minule som same "fajnovosti" o nom citala...
hm,no neviem,môj švagor má neskutočné problémy,jediné,čo môže používať,je dove....môjmu mydlu neverí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ak najdem ten clanok dam....Ja som pouzivala balea a lidlacke....boli ok...nebola som ochotna zbytocne preplacat....
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

kopretinka
lujza.j
Hmm..Dove ...minule som same "fajnovosti" o nom citala...
hm,no neviem,môj švagor má neskutočné problémy,jediné,čo môže používať,je dove....môjmu mydlu neverí
Skús mu urobiť mydlo s mliekom - alchimistka. Sušené mlieko som rozmiešala vo vode, nie v olejoch a potom som to šupla do olejov. Vodu som použila odváženú trochu som odobrala.Nefarbila som, nevoňala. Dve dievčence ho používali na problematickú pleť a veľmi si ho pochvaľovali, tak možno bude dobré aj pre švagra.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Antea
kopretinka
lujza.j
Hmm..Dove ...minule som same "fajnovosti" o nom citala...
hm,no neviem,môj švagor má neskutočné problémy,jediné,čo môže používať,je dove....môjmu mydlu neverí
Skús mu urobiť mydlo s mliekom - alchimistka. Sušené mlieko som rozmiešala vo vode, nie v olejoch a potom som to šupla do olejov. Vodu som použila odváženú trochu som odobrala.Nefarbila som, nevoňala. Dve dievčence ho používali na problematickú pleť a veľmi si ho pochvaľovali, tak možno bude dobré aj pre švagra.
ja už vôbec nepoužívam vodu,dávam jogurt alebo šľahačku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zajtra zbuchnem dva šampony...už som si zaliala dva výluhy jeden matový a druhý žihlavový...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tuhý alebo tekutý.........ja furt zháňam recepty,kade-tade blúdim po rôznych stránkach a eshopoch.....a skutek utek
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tuhý
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kuk tu:http://www.glialchimisti.com/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

italiáno
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
italiáno
Si si
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ja som sa pokúšala o masážnu peelingovú kocku, ale mám ju hodne mäkkú. Tak dumám, či to nechať tak. Buď to časom vyschne, podobne ako mydlo. Alebo znova roztopiť a pridať nečo tuhé.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
kopretinka
italiáno
Si si
je tam aj prekladač,tak som dala preložiť,ale strašne čudná stránka,tak blbo urobenú som ešte nevidela,šak tam sa nedá orientovať.......a šampón som tam nenašla.....ale na každej stránke je ako prvé reklama na ich kurz za 150 evry
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja všetko hladám na fr.angl.teraz na ital.stránkach..oni tam nie su zvlášť ...sú medzi mydlami....aj na iných stránkach ked som našla tak medzi mydlami....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
ja všetko hladám na fr.angl.teraz na ital.stránkach..oni tam nie su zvlášť ...sú medzi mydlami....aj na iných stránkach ked som našla tak medzi mydlami....
hej,našla som...........a kde vezmem kamenec na holiace mydlo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

holiace mydlo zrovna nejdem robiť daj niečo iné
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

som sľúbila švagrovi holiace
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať