Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
lujza.j
Ludia po prvom umyti vzdaju aj tuhy sampon....
Lui, šak šampóny nie sú tuhé, či?
Sampony mam tuhe-mydlove...s takym si umyvam....uz vyse roka....co si "uvarim to si zjem"aj chlap ich pouziva....decko nie....lebo sa jej nechce....trosku je to pracne,ale stoji mi to za to.....ze bez sulfatov a inych svinstiev....som trpela ako pes ked mi kadarnicka v novembri umyla tym jej bordelom
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dáša_
lujza.j
Ludia po prvom umyti vzdaju aj tuhy sampon....
aha, vidíš a ja mám problém v čase núdze použiť normálny šampón. Možno nie som tak náročná
Chcem decku kupit...tekupy "bio"..zaklad...ak ma to neprejde..
..lebo to je len o lenivosti...pouzivat z obchodu...ten rychlo peni....to vyhrava
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Chcem decku kupit...tekupy "bio"..zaklad...ak ma to neprejde..
..lebo to je len o lenivosti...pouzivat z obchodu...ten rychlo peni....to vyhrava
z mydlového sveta?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
tu sódu na vlasy som používala asi pol roka, teraz to striedam s pevným šampónom. Koho svrbí hlava, tak je to ideálne. Len je to nezvyk, ked to nepení. Ale stojí za vyskúšanie, hlavne keď má niekto problémy. A tiež, netreba sa samozrejme vzdávať po prvom umytí.
mne to nepenenie nevadilo,čakala som to.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
lujza.j
Ludia po prvom umyti vzdaju aj tuhy sampon....
Lui, šak šampóny nie sú tuhé, či?
je to ako mydlo,musíš rozšúchať na vlasoch,potom prstami rozmasírovať,vznikne pena.treba si na to zvyknúť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Minule som omylom zobrala namiesto šampónu rovnakú značku prípravku na rozčesávanie, a divila som sa, že nepení koťuha, až potom som si všimla, že to nemdobre.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
Chcem decku kupit...tekupy "bio"..zaklad...ak ma to neprejde..
..lebo to je len o lenivosti...pouzivat z obchodu...ten rychlo peni....to vyhrava
z mydlového sveta?
Ano...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bombastická reklama stále predáva....
sme sa minule deckom smiali na reklame na špirálu s orgánovým olejom....kde podiel je asi 0,0000001
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

včera som si umyla vlasy vlastným šampónom podľa vlastného receptu.......uuuuuáááááá úúúúúúúžasnéééééé,nechala som len voľne uschnúť,konce sa mi vlnia,nemám vlasy pričapené k hlave a ofina sa mi sama uložila,nič som s ňou nemusela robiť (ofina je moje prekliatie od malička)
IMG_0828.JPG  
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ešte nejaké prerábané mydlá (čo sa mi na vianoce nepodarili a pridala som aj zvyšky z iných mydiel,čo zostávajú po krájaní)
IMG_0837.JPG  
IMG_0836.JPG  
IMG_0834.JPG  
1/1
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Posledne sampony nalievam do mafinovych a ruzickovych...formiciek....dobre padnu do ruky aj sa dobre gebria po vlasoch....predtym som do srcieho chrbata...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja by som uz nemenila-nevratila sa k fabrickym samponom....ak nebudem musiet.....vlasy nefenujem,nezehlim....max.farbim.....
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja som nikdy nežehlila,ja som práve potrebovala nejako zvlniť........mávala som kratšie,postupne strihané,musela som to všetko kulmovať,lebo mám vlasy úplne rovné a pricapené k hlave. Tak som si nechala narásť dlhé,dám cop a mám pokoj. Maximálne ofina ma nervačila,tú som musela lakovať,kulmovať a zas lakovať a keď bol vietor (čo u nás je 360dní v roku) alebo pršalo,tak ofina išla do kýbla a všetko úsilie urobiť s tým niečo bolo márne........Mala som ju strašne vysušenú a elektrizujúcu.
Dávno som rozmýšľala,že čo s tým......skúsila som sódu a prestali mi vlasy elektrizovať a svrbieť hlava,ale s ofinou bol stále problém.
S týmto mojím šampónom to vyzeralo včera super,ale teraz,keď som prišla zvonka,kde samozrejme zase fučí,tak je ofina čiastočne zas v keli........aj sa mi mastí od čela,minule som skúsila medzi dvoma sódami iba čistou vodou ofinu opláchnuť,a asi to budem praktizovať aj pri šampóne........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som zacala spavat s "ananasom" na hlave....zbytocne vlasy nechytaju mastnostu od nakremovaneho teka....a topenie tiez im neprida....
Ja som celkom s mydlovym samponom ohrivela....pochvala "mas pekne vlasy" od babenky co vlasy take,ze vzdy som si pozvdychla ked isla okolo....potesila
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

s akým ananásom?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No to je taka guča zakrutenana volno gumickou
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jáááj.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Neviem ci ste niektore robili mydlo s pivom....mozem odporucat....paradna krema....chcem skusit urobit s.ciernym....pre farbu...uvidim ako ta vyfarbi....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať