Zavrieť

Porady

duplicitné témy

možno by nebolo od veci,ak by nejakým spôsobom bolo zamedzené duplikovaniu tém,lebo niekedy aj 4x za sebou sa téma vyskytne. Novozaregistovaný člen by trebárs mal možnosť za 48 hodín pridať iba jednu tému.
Keď dotyčného upozorním,že porušuje pravidlá,tak ja ešte dostanem vynadané plus neužitočné.A tiež by som nepovolila novým udeľovať neužitočné,lebo ani netušia,na čo to je........
http://www.porada.sk/t220753-verbaln...ml#post2383466
http://www.porada.sk/t220754-rozviaz...ml#post2383468
http://www.porada.sk/t220759-ako-pos...ml#post2383496

doplňujem:zákaz pridávania novej témy min.48hodín aj pre starých užívateľov
Naposledy upravil kopretinka : 22.07.13 at 12:43
Usporiadat
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Kopretinka, predbehla som ťa - viď predchádzajúca strana.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

hej,videla som,keď som napísala príspevok je to v rovnakom čase ..........ja už neviééééééééééééééééém,čo tí ľudia si myslia,že čo?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Niekto sa asi dobre baví
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
http://www.porada.sk/t220907-stipu-n...-chrobaky.html
http://www.porada.sk/t220910-stipu-n...-chrobaky.html

... a zadávateľ témy nevidí, že zdu či ztri-ploval otázku?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stefan2005
to sa opýtaj zadávateľa
a keby len 2x
http://www.porada.sk/t220907-stipu-n...-chrobaky.html
http://www.porada.sk/t220910-stipu-n...-chrobaky.html
http://www.porada.sk/t220911-stipu-n...-chrobaky.html
Naposledy upravil kopretinka : 22.07.13 at 14:39
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku (ale slusne, aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Richard
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku ale slusne,( aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
...hehehe......to sa v dnešnej dobe nejak nenosí ...

Ja viem , že to ten pravý vraví ...ale aj tak ...
Jedná sa o to , že ak niekto vytkne dotyčnému , tak henten okamžite reaguje neagekvátne , potiažmo agresívno - vulgárne ...

Tak potom čo s takým dilinom ???
Ak by šlo o reál , tak kopať do hlavy , aby nekríval a čím skôr vypadol...

Príčinu ???
Nuž poviem inak ...
Ak príde niekto do nového prostredia ( zamestnanie , byt , dom ) , tak by sa mal prispôsobovať a nie stará zostava má hľadať príčinu a ešte ju aj odstraňovať ...
Veď čo už s takým jedincom , ktorý do tej " otázky " vyslovene zadrbe hlášku o tom , že sa mu info nechce hľadať ???
Nuž nakydať do rúk ...
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Richard
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku (ale slusne, aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
Richard, väčšina z nich tvrdí, že nevidia hneď príspevok a tak ho rovno zduplujú. A keby tí starí poraďáci len nahlasovali duplicity a nepridávali žiadne otázky "prečo dupľom" tak by bola radosť moderovať a nie hľadať v 4 rovnakých otázkach, pri ktorej ho len (oprávnene?) buzerujú a pri ktorej sa rieši skutočný problém a potom treba presúvať, mazať a hľadať, čo tam má byť k téme a čo nemá k duplicite.
3 0
Hedviq Hedviq

Hedviq je offline (nepripojený) Hedviq

takze starousadlici nemaju radi novoregistrovanych? ja som sa registrovala len dnes z dovodu problemu, na ktory asi len tuna mozno najdem odpoved (dufam). moj prispevok, vid elektronika. kto vie odpoved, nech pomoze a potom pre mna za mna ten prispevok aj vymazte, ak to kole oci. a vobec si nemyslim, ze niektori davaju duplicitne temy naschval. ved nie je jednoduchsie zadat temu a porozpravat sa o tom, nez to vyhladavat na nete v starych temach, do ktorych nikto uz ani nepozrie? ved ked vam to tak vadi, tak tie temy necitajte, nechajte ich tym, ktori si ich zalozili :-)
2 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
buchač
Nuž poviem inak ...
Ak príde niekto do nového prostredia ( zamestnanie , byt , dom ) , tak by sa mal prispôsobovať a nie stará zostava má hľadať príčinu a ešte ju aj odstraňovať ...
... dobre si to vystihol Ďuri;
Od teba nič iné sa neočakáva - Poraď, ale okamžite, buď pritom maximálne trpezlivý, slušný, ale aj empatický, a ak si aj odborne fundovaný... si hotový poklad
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Hedviq
takze starousadlici nemaju radi novoregistrovanych? ja som sa registrovala len dnes z dovodu problemu, na ktory asi len tuna mozno najdem odpoved (dufam). moj prispevok, vid elektronika. kto vie odpoved, nech pomoze a potom pre mna za mna ten prispevok aj vymazte, ak to kole oci. a vobec si nemyslim, ze niektori davaju duplicitne temy naschval. ved nie je jednoduchsie zadat temu a porozpravat sa o tom, nez to vyhladavat na nete v starych temach, do ktorych nikto uz ani nepozrie? ved ked vam to tak vadi, tak tie temy necitajte, nechajte ich tym, ktori si ich zalozili :-)
a to si kde zobrala,že starousadlíci nemajú radi nových? to som niekde napísala? neprekrúcaj skutočnosť.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Richard
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku (ale slusne, aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
ak si si nevšimol,tak niektorí tvrdia,že nevidia ten svoj príspevok,že im vyhodí chybovú hlášku.A kto má tie chyby hľadať a odstrańovať?
http://www.porada.sk/t219892-vraj-je-tu-bordel.html
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j
Buchi...tak aj ja..ja som bola verejne titulovaná..."ty nie si, žena ty si krava"
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval
0 0
Hedviq Hedviq

Hedviq je offline (nepripojený) Hedviq

kde som to zobrala? ty si necitala celu diskusiu? ja osobne som alergicka na to, ked niekto napise, ze duplikuje temu. ved pridaj nazor, alebo sa nevyjadruj, su ludia, ktori chcu o konretnom probleme diskutovat, tak naco tolko reci okolo vlastne nicoho? ok, novoregistrovanych mozete tymto odradit od akychkolvek prispevkov a nazorov a zostanete si tu sami.a ty prispejes dalsich 2000 prispevkov a mozes si na ne aj sama odpovedat :-) .....nic v zmo, je to len moj nazor.
0 0
Hedviq Hedviq

Hedviq je offline (nepripojený) Hedviq

v zlom, pardon
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hedviq
takze starousadlici nemaju radi novoregistrovanych? ja som sa registrovala len dnes z dovodu problemu, na ktory asi len tuna mozno najdem odpoved (dufam). moj prispevok, vid elektronika. kto vie odpoved, nech pomoze a potom pre mna za mna ten prispevok aj vymazte, ak to kole oci. a vobec si nemyslim, ze niektori davaju duplicitne temy naschval. ved nie je jednoduchsie zadat temu a porozpravat sa o tom, nez to vyhladavat na nete v starych temach, do ktorych nikto uz ani nepozrie? ved ked vam to tak vadi, tak tie temy necitajte, nechajte ich tym, ktori si ich zalozili :-)
Kočka, nejde o to, že "vraj" nemáme novopríchodiacich radi" - ide o to, že niektorí novopríšelci dajú otázku, nečaká na odpoveď (veď si myslia, že musí vyskočiť okamžite ako v ujovi Gúglovi) a ihneď položí v poriebehu 3-4 minút tú istú otázky a pre istotu do dvoch - troch tém (len aby reč nestála).
A keď sa ozveme (my starí), aby si preštudoval Etiketu a nezakladal tú istú otázku viackrát (prakticky nám za*iera Poradu!) - tak na toto upozornenie dostaneme v lepšom prípade ironické poznámky, v horšom prípade priamo urážky a v najhoršom už v SS otvorené vyhrážky.

Musíte si uvedomiť, že tu na Porade nesedia 24 hodín 7 dní v týždni celý rok poraďáci a len čakajú, kedy kto položí otázku (a často i poriadne debilnú), ale sú tu normálni ľudia, ktorí sem chodia keď majú čas.

(Uff, veľa píšem , dohovoril som. Howgh!)


__________________________________________________ __________
K tvojej otázke v "odbornej" téme - mrkni sa - uvidíš, pochopíš.
Za ďalšie - nik nebude predsa tvoju otázku vymazávať - ten problém nemáš len ty, možno i niekto iný a odpoveď nájde (ak hľadá) práve v tebou založenej téme.

A ako pozerám - tému o Handykame - nepoložila si riadnu otázku, ale si založila debatu - a to je rozdiel!!
Naposledy upravil misoft : 22.07.13 at 17:48
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
Hedviq
takze starousadlici nemaju radi novoregistrovanych? ja som sa registrovala len dnes z dovodu problemu, na ktory asi len tuna mozno najdem odpoved (dufam). moj prispevok, vid elektronika. kto vie odpoved, nech pomoze a potom pre mna za mna ten prispevok aj vymazte, ak to kole oci. a vobec si nemyslim, ze niektori davaju duplicitne temy naschval. ved nie je jednoduchsie zadat temu a porozpravat sa o tom, nez to vyhladavat na nete v starych temach, do ktorych nikto uz ani nepozrie? ved ked vam to tak vadi, tak tie temy necitajte, nechajte ich tym, ktori si ich zalozili :-)
a to si kde zobrala,že starousadlíci nemajú radi nových? to som niekde napísala? neprekrúcaj skutočnosť.
Za mojich mladých začiatkoch to neboli starousadlíci, mazáci, starí, už hádam štyri - päť rokov. Tiež sa čertili, či ženili ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
Ja sa pochválim ....

Dostal som nádhernú súkromnú správu od jedinca , ktorý sa registroval 4.7.2013 ...
Pridal dve príspevky ...toť v zdravotných témach ...múdry jak Šalamúnova riť ...
Nezniesol kritiku šracko , nuž sa vybujačil inak ...do buzerantov mi nakládol ...

Ach jo , netuší chlapec môj , čo ho ešte čaká ......
Nový poraďák s dvoma príspevkami už môže písať SS ?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Richard asi by si mal pridať ďaľšie vyskakovacie okno, že sa téma objaví za x sekúnd, možno to pomôže - aby "nevyskakovali" starí poraďáci
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať