Zavrieť

Porady

duplicitné témy

možno by nebolo od veci,ak by nejakým spôsobom bolo zamedzené duplikovaniu tém,lebo niekedy aj 4x za sebou sa téma vyskytne. Novozaregistovaný člen by trebárs mal možnosť za 48 hodín pridať iba jednu tému.
Keď dotyčného upozorním,že porušuje pravidlá,tak ja ešte dostanem vynadané plus neužitočné.A tiež by som nepovolila novým udeľovať neužitočné,lebo ani netušia,na čo to je........
http://www.porada.sk/t220753-verbaln...ml#post2383466
http://www.porada.sk/t220754-rozviaz...ml#post2383468
http://www.porada.sk/t220759-ako-pos...ml#post2383496

doplňujem:zákaz pridávania novej témy min.48hodín aj pre starých užívateľov
Naposledy upravil kopretinka : 22.07.13 at 12:43
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... ešte jedna poznámka k teorii každá nová otázka = nová téma...
sledujúc kvalitu odpovedí môžem zodpovedne prehlásiť, že možno polovica či viac ako polovica nových otázok už bola rozbraná na starej Porade na kvalitatívne vyššej a lepšej úrovni... pripadá mi to ako extenzívny rozvoj sovietskeho poľnohospodárstva v období 2. päťročnice - podstatné boli obrobené hektáre, nie výnosnosť.
Naposledy upravil Stefan2005 : 23.07.13 at 17:40
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nikomu sa nechce čítať pravidlá,a ak si ich aj náhodou prečíta,tak nedodržiava.načo by hľadal v starých témach,keď môže rovno zadať otázku a najlepšie 5x za sebou
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este aj prispevok duplovane mi hodilo...pomoc vrrr
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mna by zaujimalo,ako sa vlastne robia tie statistiky poctu tem a prispevkov,ktore sa zobrazuju na hlavnej stranke Porady.

Su navysene aj o mnohonasobne duplicity?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Este aj prispevok duplovane mi hodilo...pomoc vrrr
kde?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
Este aj prispevok duplovane mi hodilo...pomoc vrrr
kde?
V orchid teme
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Richard
Treba sa ich spytat preco zakladaju dva krat otazku (ale slusne, aby slusne aj odpovedali).
Mozno nevedia tu svoju najst a myslia si ze sa im ju nepodarilo pridat? Ini su zas netrepezlivy.
Clovek by si myslel ze ked mam zoznam tem a v hlavicke "Moje otazky" tak si ich vie kazdy najst, mozno nie...

Treba zistit pricnu a tu sa posnazit odstranit.
Richard,väčšinou je odpoveď,že im tému nepridá,teraz opäť téma zadaná 3x,z takéhoto dôvodu! Rob s tým niečo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stefan2005
... ešte jedna poznámka k teorii každá nová otázka = nová téma...
sledujúc kvalitu odpovedí môžem zodpovedne prehlásiť, že možno polovica či viac ako polovica nových otázok už bolo rozbraných na starej Porade na kvalitatívne vyššej a lepšej úrovni... pripadá mi to ako extenzívny rozvoj sovietského poľnohospodára v období 2. päťročnice - podstatné boli obrobené hektáre, nie výnosnosť.
kopretinka
nikomu sa nechce čítať pravidlá,a ak si ich aj náhodou prečíta,tak nedodržiava.načo by hľadal v starých témach,keď môže rovno zadať otázku a najlepšie 5x za sebou
...veď ale buďte normálni ....
...veď ale existujú jedinci , čo sa dokonca netaja tým , že sa im dokonca nechce info zháňať ...
...veď ale je to v dnešnej dobe normál ...

Občas si kladiem otázku , či som/me nromálni my ...generácia odchovaná socíkom , keď sme si všetko museli vybavovať sami a nebol viacmenej nik , kto by pomohol ...

Zaujímavé je ale jedno .
Tie všeliaké výhody sociálneho typu hľadá len a len biely .
Minoritná " menšina " už na úrady ide s hotovými papiermi ...kto je teda laik a či analfabet ???
Toť otázka .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Takych co daju šplech,ze jemu sa nechce hladat....som tiez zazila....a oni sa tomu smeju.....a potom ze slusne....ved hej a aspon malinko ustipacne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Inak k tym duplo temam....neviem cez co su prihlaseny,lebo ja ked som cez mobil a dam prispevok vidim ho az po chvilke....cize ak nahodou su,tak on to nevidi na uvodnej stranke a zalozi znovu....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

treba dať nohy do lavóra .. a ako wagner píše :
wagner
Ja na také témy málokedy reagujem. Skôr pre seba zareagujem a najradšej Aj to je riešenie, ale nevidíš, nečítaš, nerozčuľuješ sa nad blbosťou iných
- témy o kvetinkách a o kúpelni sú zaujímavejšie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

žeby preto,lebo čakám na odpoveď ?
toto je dôvod prečo bola opäť založená téma
http://www.porada.sk/t220993-kuchyns...ml#post2385307
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
žeby preto,lebo čakám na odpoveď ?
toto je dôvod prečo bola opäť založená téma
No to je teda FAKT dôvod - ale som jej to tam napísal - po svojom.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j
buchač
lujza.j
buchač
lujza.j
willma
lujza.j
Buchi...tak aj ja
..ja som bola verejne titulovaná..."ty nie si, žena ty si krava"
keby len, ale tuším aj slepicou ťa zo dvakrát nazval
jéj to fáákt...ved to je moj druh
Odpoveď pre wilmu ....

Ja môžem !
Ja som iný člen !!
Ja som puk Porady !!!



Poznámka :
...ale aj tak nie som si vedomý , že by so lui do dobytka nadával ...
Buchi ..Wilmuš myslela asi toho MUŽŽA...čo ma tituloval kravou....
Šak ja som si toho aj vedomý , ibaže z kontextu wilmy to tak vyplýva , že na mňa narážala ...
Ale tá odpoveď aj tak platí ....

Si snáď nepochopila ???...žeby sliepka ???
Vôbec som nenarážala na Teba a ani do Teba , By som si v živote nemdovolila z úcty k starším a navrch držiteľom zbrane. Bola tu ale jedna témička ohľadom áut, kde sa Lujza vyjadrila a bola za onô dvojnohé kotkodák vyhlásená a to hneď dvakrát.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A je to vôbec zakázané, Riškom? Ani odpovedať sa nemusí, ba do konca ani dva krát ...

Vec zadávateľa, zatiaľ. Jednaká otázka, rôzne odpovede v dvoch témach, on ich bude hľadať, či aj nájde ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať