Zavrieť

Porady

Ako na podnikateľa podvodníka

Podnikateľ, ktorý odvedie neserióznu neodbornú prácu, nedodá objednaný tovar, okráda zákazníka, nedodržiava termíny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    reklamacia, v buducnosti od neho nenakupovat

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    V tomto právnom štáte nemáš žiadne páky na týchto odborníkov :-(.....jedine súd a to máš na 1OO rokov a výsledok neistý.

    elis123 je offline (nepripojený) elis123

    elis123
    no na modrej streche je viacero takych pripadov - dopadlo to asi tak, ze aj ked zakaznik podal trestne oznamenie (napr. ze podnikatel zobral zalohu a pol roka nedvihal telefony) a aj ked sa zacalo sudne konanie - dany podnikatel si zalozi inu sro a veselo podnika dalej a okrada inych - takze zhrnuli to tam, ze vymozitelnost prava na SR je 0.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mám občas dojem , že poniektoré autá nehoria len tak - tým samovznietením ...
    Niekomu prasknú nervy ( ak ide o festovnejšiu cifru ) a už to ide ...

    vlado.porada je offline (nepripojený) vlado.porada

    som Vlado vlado.porada
    Jednoducho. Presadit v zakone, aby konatel, ktory oklame, nezaplati, podvedie ... a tak dalej, nemohol byt viac konatelom. Nikdy! Len pre nazornost: firma mi nezaplatila cca 1700 €, dal som ju na sud a ten som vyhral. Potom ju zacal riesit exekutor, ktory zistil, ze firma uz nic nema a tak ju sud vymazal z obch. registra. A zhruba po piatich rokoch od zaciatku sudu mi prislo platit cca 300 € naklady exekutorovi, lebo si ich nevymohol od prazdnej firmy. Výsledok: potvrdili mi moju pravdu, ktora ma stala asi 2000 €. Toto je spravodlivost?
    buchač Konateľom by nemohol byť ???

    Presadiť by bolo potrebné taký zákon , že by sedel v base dovtedy , pokiaľ nezaplatí !!!

    Tak to funguje doteraz v krajine zvanej Anglicko .
    Platí zákon z čias dávno minulých ...cca rok 1650 ...

    Ako na podnikateľa podvodníka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.