Zavrieť

Porady

Drobná stavba - načierno

ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

Dobrý deň, traja súrodenci vlastnia nehnutelnosť RD+pozemok. Jeden súrodenec si pred 10-timi rokmi postavil krb a altánok cca 4x4 m zastrešený škridlou. Krb je súčasťou plota-múru so susedným pozemkom a drobná stavba nie je prihlásená na stavebnom úrade. Dá sa dodatočne prihlásiť ak jeden zo súrodencov nesúhlasí? Môže stavebný úrad nariadiť zbúranie drobnej stavby alebo ako to bude riešiť? Ďakujem za pomoc.
Usporiadat
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

Dôvod? Priamosť sa cení. Ty si si už svoj prídel dnes dal? Piješ syntetiku ako bracho?
Naposledy upravil ac3 : 22.09.13 at 10:45
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
ac3
marjankaj@.. tak o predaji neuvažuje nikto z nás ani oni a ani ja. Citové vzťahy k tejto nehnuteľnosti máme všetci. Aj táto alternatíva je jedna s vecí ktorá ma odrádza od podania žiadosti na súd. Toto by som fakt nechcel dosiahnuť.
No tak ich teda bonzni.A potom uvidíš ako dopadneš. A súdne vysporiadanie tiež môžu naťahovať. A ak sa nebudete vedieť dohodnúť, tak súd nariadi predaj nehnuteľnosti a niekto to možno kúpi za babku. a potom dostaneš po odpočítaní súdnych trov jednu tretinu. A budeš spokojný, lebo ostatným sa ujde tak isto.
Kde berieš tú istotu, že to bude po tvojom, aby si bol predovšetkým spokojný ty?
Naposledy upravil marjankaj : 22.09.13 at 17:13
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ac3
Dôvod? Priamosť sa cení. Ty si si už svoj prídel dnes dal? Piješ syntetiku ako bracho?
Dôvod ???
Teba zaujíma ešte aj dôvod vsúvislosti s tou otázkou o nemožnosti , nezáujmu ,neschopnosti sa nejak dohodnúť ???
Dokonca si dal návrh na výstavbu spoločného domu ???

Nehnevaj sa , ale to by som ja osobne svojmu bratovi nikdy nenavrhol ....a to máme , kua , teda inakvejší vzťah .....
Nenavrhol by som , ani keby som bol sťatý jak poleno ......
Ozaj , s bratom sme zásadne dobrú a kvalitnú whisky popíjali .........
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Máš iba dve možnosti.
Buď sa dohodneš s ostatnými spoluvlastníkmi na vysporiadaní spoluvlastníctva, alebo podáš návrh na súd.
No ešte môžeš nechať doterajší stav, teda hrať sa na mŕtveho chrobáka. Ak ti doterajší stav vyhovuje.
Ak ich bonzneš, tak iba odistíš granát a pravdepodobne žiadna dohoda už nebude možná.
1 0
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

marjankaj@ Omyl. Mám síce dve možnosti ale ani jedna mi veľmi nepomôže. Buď podám žiadosť na súd alebo ho bonznem. Keďže dohoda nie je možná z ich strany. Ale ďakujem Ti za radu, veľmi mi pomohla.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
ac3
marjankaj@ Omyl. Mám síce dve možnosti ale ani jedna mi veľmi nepomôže. Buď podám žiadosť na súd alebo ho bonznem. Keďže dohoda nie je možná z ich strany. Ale ďakujem Ti za radu, veľmi mi pomohla.
A čo si od toho bonznutia sľubuješ?
Akosi mi uniká zmysel.
0 0
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

buchač@...jááj...takto si to myslel. Veď dobre, beriem. No som taký dobrák ale snažím sa to zmeniť......čo bolo bolo, terazky....
Tú whisky Ti nezávidím a ani Tvoj vzťah s bratom :-). Ale chválihodné že si vážiš kvalitu. Ja ani nefajčím.
0 0
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

marjankaj@ Vidno že to vôbec nesleduješ ani nečítaš čo píšem. Ak máš fakt záujem poradiť prečítaj si to celé.
0 0
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

marjankaj@..alebo si vylúčil tú možnosť skúsiť to s tým krbom s altánkom aby som nešpekuloval?
0 0
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

marjankaj@..si od toho sľubujem , potrebujem jeho podpis, to je všetko.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
ac3
marjankaj@..alebo si vylúčil tú možnosť skúsiť to s tým krbom s altánkom aby som nešpekuloval?
A ten altánok a krb je tvoj?
Alebo im chceš kafrať aj do toho kedy a s kým majú sexovať?
Staraj sa predovšetkým o svoje veci.
0 0
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

presne to robím...chcem svoju 1/3 pozemku. To je všetko.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
ac3
marjankaj@..si od toho sľubujem , potrebujem jeho podpis, to je všetko.
Keď ho bonzneš, možno ten podpis dostaneš. Aj s pečiatkou. Pod oko.
0 0
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

Chcem veľa? Pôsobím takým dojmom?
0 0
ac3 ac3

ac3 je offline (nepripojený) ac3

Nestraš ...haha, zasa bojko nie som.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať