Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Assea Pozri príspevok
Nevie niekto aká je situácia na DÚ BB II?
Prívetivá, ústretová, nadštandardne milá, slnečná ...
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
katkaj Pozri príspevok
tak gratulujem
Podobne ... nech už máte po tom áčku ... nech stihnete dépéháčku.
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Jana Acsová Pozri príspevok
Prívetivá, ústretová, nadštandardne milá, slnečná ...
Musím len a len súhlasiť. Bol som na dvoch rôznych daňových úradoch a fakt sú tam pracovníčky milé, príjemné a dokonca sa aj usmievali. Moooc som bol spokojný. A čakal som iba tak 2-3 min. jeden človek v rade!
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Jana Acsová Pozri príspevok
Podobne ... nech už máte po tom áčku ... nech stihnete dépéháčku.
už sa tu aj veršuje, super
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Skrátka plná spokojnosť. Je pekný deň, ten 2.4.2007. Pomaly vyrážam na DÚ BA II.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Jozef Mihál Pozri príspevok
Pomaly vyrážam na DÚ BA II.
Vyrazil si nám dych.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Jana Acsová Pozri príspevok
Za predpokladu, že tú poštu stihnete. .-)
;-) si pamatam jeden "nadherny" rok, ked posta na hlavnej stanici v BA robila do rana... a od stanice bol rad dlhy az po SAV-ku :-) bola strasna zima, ludia sedeli v autach a tak cakali :-) to sa ale este myslim podavalo k 15. februaru ...
nasledujuci rok uz bola iba do 22.00 ...he! - sme sa tam sami znami stretali v tom rade ... dnes sa da na hlavnu tusim do 20:00, v petrzalke do 19:30 ... a raz kamaratka posielala pred deviatou s tou sluzbou, eee dhl? ... ci ako sa volaju a to musela ist na letisko, tam mali sklad, oficialne uz nerobili, ukecala niekoho cez telefon :-) je to sice mastna suma, ale vzdy menej ako pokuta z danaku :-)
ale najkrajsi zazitok s podavanim mam tento: klasika - stojime v rade pred osmou na poste: pride taky mlady chalan a ako sme tam boli natlaceni ako krivy had, ze nebolo ani poznat, kto ku ktoremu okienku stoji... tak sa nadvihol na spickach a sice nahlas ale tak dost slusne a nesmelo sa ohlasil: "prosim, nema tu nahodou niekto volne jedno ciste danove priznanie??"
:-)
a mal niekto! ... aj obalku, kym sme sa dostali k okienku, aj sme mu to pomahali vyplnat a aj to pekne podal - ale to bol "pausalista", takze to nebolo az take strasne :-)
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Jana Acsová Pozri príspevok
Tak heš, heš ...
Hlásim že všetci oneskorenci majú DP vytlačené a odovzdané, snáď to na tú poštu zvládnu zaniesť
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

atka4 Pozri príspevok
To ja som dnes robila do 03,45, vstávala som o 06.30 a makám ďalej - ale čakám už len na sklad v jednej PO, len akosi nechodí....a čakám. Dúfam, že to stihnem potom všetko hodiť na papier včas. Prajem pekný deň
Ja čakám tiež na pána konateľa(majiteľa), ale asi mu DP vôbec nechýba. Je mi totiž dlžný min. za pol roka peniaze a asi tuší, že bez nich mu DP nevydám. volať mu nebudem, lebo keď mi nezdvíhal telefón, tak som mala infarktové stavy. a nakoniec mi dokonca odmietol - zrušil hovor a tak som si povedala dosť! Nie som žiadna chudera a nervy mám len jedny...
Som zvedavá ako to chce doriešiť, lebo mám všetky jeho doklady z r. 2005 aj 2006.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hlásim návrat z du, dp podané fronty žiadne
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Alenka nepopusti zo svojho rozhodnutia.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Aljok Pozri príspevok
Ja čakám tiež na pána konateľa(majiteľa), ale asi mu DP vôbec nechýba. Je mi totiž dlžný min. za pol roka peniaze a asi tuší, že bez nich mu DP nevydám. volať mu nebudem, lebo keď mi nezdvíhal telefón, tak som mala infarktové stavy. a nakoniec mi dokonca odmietol - zrušil hovor a tak som si povedala dosť! Nie som žiadna chudera a nervy mám len jedny...
Som zvedavá ako to chce doriešiť, lebo mám všetky jeho doklady z r. 2005 aj 2006.
Držíme Ti palce. A daj vedieť, ako to dopadlo...
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Anja111 Pozri príspevok
Držíme Ti palce. A daj vedieť, ako to dopadlo...
Ďakujem. Sama som zvedavá čo vymyslí. A to som naivná dúfala, že mi prinesie chýbajúce doklady, dokončím DP a zbavím sa ho!!!! Keď vidím jeho šanóny, ozývajú sa mi žalúdočné vredy. Ale nemá z čoho, platiť "chudák". Veď je to len krčmár...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Keby to aj bola pravda že nemá z čoho platiť - tak v potravinách dostane chlieb, mäso, zeleninu ? keď povie, že nemá z čoho zaplatiť? nikto sa s ním nebude baviť!
0 0
gabi2 gabi2

gabi2 je offline (nepripojený) gabi2

Ďakujem všetkým poraďákom za pomoc pri tohtoročnom DP. Táto stránka je skvelá a stretávajú sa tu úžasní ľudkovia. Gabi
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ćesť výnimkám.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Johanka Pozri príspevok
Už mám .

...... 1.apríl .
Tentoraz vážne - už mám. Dokonca nebolo ako posledné .
Ale už mám hotové aj posledné a idem sa konečne vyspať.
Želám Vám všetkým úspešnú rekonvalescenciu, naberte veľa síl , fyzických aj psychických, zajtra začíname odznova .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Johanka Pozri príspevok
Tentoraz vážne - už mám. Dokonca nebolo ako posledné .
Ale už mám hotové aj posledné a idem sa konečne vyspať.
Želám Vám všetkým úspešnú rekonvalescenciu, naberte veľa síl , fyzických aj psychických, zajtra začíname odznova .
Aj ja už mám ,no na rozdiel od Teba Johanka,za mnou zamykali DÚ.
Neviem však ,ako by som bola dopadla/ ale viem,hrozne/ ,keby mi Simonka neprišla pomôcť. Venovala mi niekoľko dní,za čo jej strašne ďakujem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
DOBRÉ RÁNO
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Melnick Pozri príspevok
DOBRÉ RÁNO
Jedno z najkrajších...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať