Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Tak ja sa Vám musím tiež pochváliť, že moje a manželové DP už mám aj vyplnené, užžžžžžžž len zaniesť na DÚ a zaplatiť bobáky. Ešte mám 2x typ B, ale aj na nich intenzívne pracujem a predpokladám, že veľkonočné sviatky strávim bez stresu, čo sa týka DP.

Noooóó a potom jedno A-čko, ale už my bolo avizované,
"že už má všetky potvrdenia doma a ja ich iste potrebujem",
však mám si ich dôjsť zobrať.

Na druhé A-čko ešte mi bude dokládať potvrdenia aj 31.3.2008 o 13,00 hod. a bude mi dýchať na chrbát, že "on to ešte musí podať na DÚ", ako keby som tie potvrdenia mala zhánať ja.
A čo ja viem, kto si ešte spomenie, že ja nemám čo na práci....
0 0
Bonetka Bonetka

Bonetka je offline (nepripojený) Bonetka

Nerozumiem prečo počas dní, určených na podávanie DP, sú takmer každoročne veľkonočné sviatky. Navrhujem ich termin presunúť každoročne na prvý víkend po 31. marci.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Bonetka Pozri príspevok
Nerozumiem prečo počas dní, určených na podávanie DP, sú takmer každoročne veľkonočné sviatky. Navrhujem ich termin presunúť každoročne na prvý víkend po 31. marci.
Je to "vyššia" moc.

A nestačí, že sú sviatky 21 a 24 marca, tak budem tu mať aj celú "perepuť" (4 dospelí a 1 dieťa). A tak som sa tešil, že 4 dni ma nebudú klienti otravovať, a v klude dorobím pár DP.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

....tak zajtra idem na DU ...
0 0
Halimovičová Halimovičová

Halimovičová je offline (nepripojený) Halimovičová

Muška gratulujeeem...Ja by som rada 20teho...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Muška Pozri príspevok
....tak zajtra idem na DU ...
Na DÚ už chodím ako na hodiny klavíru. Každy deň niečo, nech je toho menej a menej.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Tak aj ja sa pochválim. Práve som dokončila svoje účto kompletne: DP, tlačové výstupy, inventarizácia, skartovala som zbytočnosti, upratala stôl a hurááá do ďalšieho účta - ešte 3 musím stihnúť.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

liba2 Pozri príspevok
Tak aj ja sa pochválim. Práve som dokončila svoje účto kompletne: DP, tlačové výstupy, inventarizácia, skartovala som zbytočnosti, upratala stôl a hurááá do ďalšieho účta - ešte 3 musím stihnúť.
Normálne Ti závidím. Vlastné mám síce hotové, ale dokončiť musím ešte 6 DP. Rodinku som oboznámila, že u nás Veľká noc nebude.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Muška Pozri príspevok
....tak zajtra idem na DU ...
...ale ja sa idem iba pozrieť, či nezrušili povinnosť podávať DP

P.S.
Dám vedieť
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
...ale ja sa idem iba pozrieť, či nezrušili povinnosť podávať DP

P.S.
Dám vedieť

Mušenka tak ich prípadne skús ukecať aby tú povinnosť zrušili
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
....tak zajtra idem na DU ...
A čo tam budeš robiť ?....

P.s. Aha zistila som nižšie čo
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

liba2 Pozri príspevok
Tak aj ja sa pochválim. Práve som dokončila svoje účto kompletne: DP, tlačové výstupy, inventarizácia, skartovala som zbytočnosti, upratala stôl a hurááá do ďalšieho účta - ešte 3 musím stihnúť.
Šťastná to žena....povedala babička
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Iba malá ukážka, ako hlúpnem : Vlani som presviedčala UPSVR, že potvrdenie o poberaní rodinných prídavkov potrebujem ako doklad k uplatneniu daňového bonusu, a že to preto chcem iba ja, lebo iba ja o tom viem, a tohto roku som premýšľala, že ako stihnem ešte aj školu,keď je ďaleko a ešte sa aj zlúčila. Našťastie som mrkla do Draka,aj to len preto, lebo mi prichádzajú aktuality, a môj anjelik strážny mi nasmeroval okuliare na tie správne písmenká. Tak bude moje daňové o deň skôr. (30.)
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ja som mala moje DP hotové ešte 22.02.208 aj som sa na stretku pochválila a potom 25.02.2008 som skolabovala. Teraz rozmýšľam, či z veľkých daní a malého príjmu, ale to by bola blbosť, alebo čo to zapríčinlo neviem, takže som sa asi nemala ponáhľať.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Tak hlásim,
Libuška môj príspevok o odchode na DU zobrala vážne, a pretože pršalo a pretože je to proste kamoška....tak prišla pre mňa, že ma zoberie na DU.
Takže som išla
Podávanie DP nezrušili
Ale spravili sme si aspoň pekný deň. Pridal sa k nám Bepo, dali sme si v Šamoríne maďarský guláš....a v Ba kávičku so štrúdlou.
.....a tak mi je dobre, že sú mi momentálne všetky DP ukradnuté
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
Tak hlásim,
Libuška môj príspevok o odchode na DU zobrala vážne, a pretože pršalo a pretože je to proste kamoška....tak prišla pre mňa, že ma zoberie na DU.
Takže som išla
Podávanie DP nezrušili
Ale spravili sme si aspoň pekný deň. Pridal sa k nám Bepo, dali sme si v Šamoríne maďarský guláš....a v Ba kávičku so štrúdlou.
.....a tak mi je dobre, že sú mi momentálne všetky DP ukradnuté
A ja môžem nakúkať pri kolečku, či Liba dáva kávičku na balkóne ...

P.s. len by ma zaujímalo ako ste skončili v Šamoríne ...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

evina Pozri príspevok
A ja môžem nakúkať pri kolečku, či Liba dáva kávičku na balkóne ...

P.s. len by ma zaujímalo ako ste skončili v Šamoríne ...
Evinka,
a teda oznamujem, že všetci , ktorí nevideli moju novú sedačku....majú poslednú šancu....lebo asik na budúci týždeň poputuje preč.....a o 1,5 mesiaca príde nová

....a nezmúdriem na staré kolená a nie a nie ... čo už....hlavne, že si domáci zvykli
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Muška Pozri príspevok
Evinka,
a teda oznamujem, že všetci , ktorí nevideli moju novú sedačku....majú poslednú šancu....lebo asik na budúci týždeň poputuje preč.....a o 1,5 mesiaca príde nová

....a nezmúdriem na staré kolená a nie a nie ... čo už....hlavne, že si domáci zvykli
Muška radšej nezmúdrej ....S kým by som sa nasmiala aj keď niekedy len cez telefón

P.s. Sedačku mi asi musíš odfotiť, alebo sa skúsim na budúci týždeň nejako doplaziť
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
Evinka,
a teda oznamujem, že všetci , ktorí nevideli moju novú sedačku....majú poslednú šancu....lebo asik na budúci týždeň poputuje preč.....a o 1,5 mesiaca príde nová

....a nezmúdriem na staré kolená a nie a nie ... čo už....hlavne, že si domáci zvykli
Muška aké staré kolená si zase objavila ???? Ja neviem, asi už z tých DP začínaš mať halucinácie

To si našla ešte krajšiu sedačku ako máš ? Tak to musíš dať potom kontakt
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
Tak hlásim,
Libuška môj príspevok o odchode na DU zobrala vážne, a pretože pršalo a pretože je to proste kamoška....tak prišla pre mňa, že ma zoberie na DU.
Takže som išla
Podávanie DP nezrušili
Ale spravili sme si aspoň pekný deň. Pridal sa k nám Bepo, dali sme si v Šamoríne maďarský guláš....a v Ba kávičku so štrúdlou.
.....a tak mi je dobre, že sú mi momentálne všetky DP ukradnuté
Tak ste si urobili takýto výlet a ostatní sme tu museli makať

Ale užili ste si to určite aj za nás.

Asi sa idem hneď aj vypnúť lebo tu robíme mrnik, ale v tejto téme nám to asi bude odpustené
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať