Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
smith Pozri príspevok
Napríklad tak, že nespím 48 hodín v kuse.
to by som nevládala už rozmýšľať...!!! po takom maratóne.
A nerobíš potom chyby?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
cactus Pozri príspevok
to by som nevládala už rozmýšľať...!!! po takom maratóne.
A nerobíš potom chyby?
Tých 48 hodín neznamená v kuse prácu na DP. Ale hodinka v záhrade ako relax, a podobne sa do toho zmestí.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ale počítam, že z toho je asi 50 typ A, lebo to hádam ani jeden človek nemôže zvládnuť.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
zuhl Pozri príspevok
Ale počítam, že z toho je asi 50 typ A, lebo to hádam ani jeden človek nemôže zvládnuť.
Typ A som mal iba 2 kusy. Ostatné B, alebo právnické osoby.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Už mám pred sebou jednu PO asi s 30 položkami na výpise ináč nič a dokonca som už aj svoje stihla nahádzať ....
alelujaááááááááááááááááááá
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

hotovo , teda moje. Myslím, že vyprchal ten pocit, že ma tá práca strááášne baví . Viem však, že 01.04. ráno vstanem a budem sa zas tešiť do práce. Čo myslíte, je to diagnóza?
Krásny deň zajtra.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Maya1 Pozri príspevok
hotovo , teda moje. Myslím, že vyprchal ten pocit, že ma tá práca strááášne baví . Viem však, že 01.04. ráno vstanem a budem sa zas tešiť do práce. Čo myslíte, je to diagnóza?
Krásny deň zajtra.
Áno je - určite ju máme viacerí

skončila sooooooooooooooooom - uffffffffffffffff

prajem všetkým krásne nové účtovné obdobie - po kvalitnom oddychu pravdaže, nech sa tu vidíme, pomáhame, ľúbime, a máme o koho oprieť
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dala som súhlas vyššie..lebo je to krásne napísané.
Hlásim HOTOVO....zajtra čistím a hľadám chýbajúce prílohy...minulý rok chcela teta na DU aj rodné listy detí...........
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ešte 7 ks...
a kojím každé 3 hodiny...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

KEJKA Pozri príspevok
dala som súhlas vyššie..lebo je to krásne napísané.
Hlásim HOTOVO....zajtra čistím a hľadám chýbajúce prílohy...minulý rok chcela teta na DU aj rodné listy detí...........
pokial si uplatňuješ daňový bonus na dieťa cez DP, rodné listy treba priložiť /dosť často sa RL strácajú na DU a potom DB nevyplatia a klienti sa čudujú .../


------
Veronika
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
ermon Pozri príspevok
ešte 7 ks...
a kojím každé 3 hodiny...
Si dobrá, klobúk dolu
Ja mám ešte 3 ks + moje. To príde na radu tak o 1.00
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

načo sa ponáhľať, aj zajtra je deň
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
už to mám
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

benka Pozri príspevok
už to mám

Aj ja už mám! Držte sa, určite to zvládnete!
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

benka Pozri príspevok
už to mám
A čože máš ?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Finito a finito som aj ja.
Ráno idem na kontrolu do nemocnice a mala som ísť aj na SP, ale to odložím až na útorok-tety počkajú
Ale nakoniec to najlepšie: Mám hotovú jednu sro, je tam v pokl. skoro milionik a riadna paleta dane a nemôžem sa celý týždeň spojiť s majiteľkou /jeden mobil nedostupný a druhý odkazovač/, v kaviarni má zatvorené a už ako kukám je 31.03.08....super, tak som zvedavá, či sa zajtra ukáže, alebo...
Ak sa neukáže tak dám tú pokladňu do pľacu na Poradu
Ak ešte bude niekto dnes ešte pracovať na dorábkách, tak cítim s vami.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
KEJKA Pozri príspevok
dala som súhlas vyššie..lebo je to krásne napísané.
Hlásim HOTOVO....zajtra čistím a hľadám chýbajúce prílohy...minulý rok chcela teta na DU aj rodné listy detí...........
To chcú aj tento rok.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ALDA Pozri príspevok
Finito a finito som aj ja.
Ráno idem na kontrolu do nemocnice a mala som ísť aj na SP, ale to odložím až na útorok-tety počkajú
Ale nakoniec to najlepšie: Mám hotovú jednu sro, je tam v pokl. skoro milionik a riadna paleta dane a nemôžem sa celý týždeň spojiť s majiteľkou /jeden mobil nedostupný a druhý odkazovač/, v kaviarni má zatvorené a už ako kukám je 31.03.08....super, tak som zvedavá, či sa zajtra ukáže, alebo...
Ak sa neukáže tak dám tú pokladňu do pľacu na Poradu
Ak ešte bude niekto dnes ešte pracovať na dorábkách, tak cítim s vami.
Ja som to zabalila už tiež. A ešte stále sa mi nechce spať. Žeby som išla ešte niekomu pomôcť? Môžem aj k ermon. To by som stihla, Piešťany nie sú tak ďaleko
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Hlásím koniec. Posledne, v poradí 65 DP FO aj so všetkými prílohami. A teraz si vyložím nohy, zapálim si cegaretku.

Ej to je slastný pocit.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
smith Pozri príspevok
Hlásím koniec. Posledne, v poradí 65 DP FO aj so všetkými prílohami. A teraz si vyložím nohy, zapálim si cegaretku.

Ej to je slastný pocit.
Dala som Ti Zolko súhlas, ale nie na tú cegaretku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať