Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ALDA Pozri príspevok
Dala som Ti Zolko súhlas, ale nie na tú cegaretku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja viem Heli. Mal by som si jednu plesnúť za tú cigaretku. Nemôžem za to, že mimoriadne chutila.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Smith, ja ti dávam súhlas aj s tou cegaretkou

Ja som konečne dokvákala to svoje
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

KEJKA Pozri príspevok
dala som súhlas vyššie..lebo je to krásne napísané.
Hlásim HOTOVO....zajtra čistím a hľadám chýbajúce prílohy...minulý rok chcela teta na DU aj rodné listy detí...........
Tety sa nezmenili, budú chcieť aj tento rok.
0 0
rybča rybča

rybča je offline (nepripojený) rybča

Gabi03 Pozri príspevok
Mám pocit, že predsa každému robia ročné zúčtovanie. Zistíš to jednoducho tak, že sa ich opýtaš, či podpisujú niečo. Lebo na ročné zúčtovanie netreba nič podpisovať (iba ak tak žiadosť do 15.2.) a na daňové priznanie treba podpis, aj keď im to odovzdá zamestnávateľ. To si hádam budú pamätať.

PS: A už je z toho niekoľko príspevkov a nielen jedna odpoveď.
Gabi, pytala som sa cez vikend svokra a ano davali mu to vo firme podpisat no sak neva dnes som zobrala pod dna volno a pobede letim na danovy urad, dufam ze tam nebude milion ludi.

PS: No vidim vidim, ale fakt som necakala ze sa to rozvinie aj dalej, nabuduce budem vedieť a založim novu temu, som tu začiatočník , dakujem za pochopenie
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

smith Pozri príspevok
Hlásím koniec. Posledne, v poradí 65 DP FO aj so všetkými prílohami. A teraz si vyložím nohy, zapálim si cegaretku.

Ej to je slastný pocit.
Gratulujem
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja som ich tento rok spravila len 25, ale mám ich plné zuby, všetky odovzdané, pekne založené, už len kasírovať....
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Poznáte pesničku: ....Sám s nohami na stole .....

P.s. A zajtra nezabudnite hurá do DPH za I.Q.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ZuzanaP Pozri príspevok
Ja som ich tento rok spravila len 25, ale mám ich plné zuby, všetky odovzdané, pekne založené, už len kasírovať....
Kasírovať treba priebežne, inak veľmi rýchlo zabudnú, že nejaké DP aj bolo vyhotovené a podané. Ja bez bubáčikov DP z ruky nevydávam. Mám zlé skúsenosti.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
smith Pozri príspevok
Kasírovať treba priebežne, inak veľmi rýchlo zabudnú, že nejaké DP aj bolo vyhotovené a podané. Ja bez bubáčikov DP z ruky nevydávam. Mám zlé skúsenosti.
Zolee ja tiež,..... Ale niektoré doklady mám stále doma a väčšinou už takých, čo mi zaplatili, len nemajú čas si po doklady prísť....

Len jeden, už som ho spomínala, mal prísť, neprišiel, nech neráta, že pre neho ešte niečo spravím....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kazu Pozri príspevok
Ja som to zabalila už tiež. A ešte stále sa mi nechce spať. Žeby som išla ešte niekomu pomôcť? Môžem aj k ermon. To by som stihla, Piešťany nie sú tak ďaleko
Glgavci nikdy nemajú dosť. Ešte som vyhrabala po známosti jeden športový klub. Ale už je to na dobrej ceste. Už vyplňujem výkazy. A končím. Tentoraz už naozaj. Len aby som nedopadla ako pred dvomi rokmi. O 16,oo mi zvoní telefón a "kamarát" sa pýta: "nevieš kde zapíšem úroky z kontokorentu?" Vysvitlo, že práve začína samostatne a iniciatívne nahadzovať účtovníctvo z predchádzajúceho roku za účelom spracovania podkladov k DP. Práve robil marec. Takému pokušeniu sa nedalo odolať, štartovala som okamžite. O 17,55 sme boli na DÚ aj keď nám skoro zostala kľučka v ruke ale stihli sme to. Od samej radosti mi chcel aj kávu kúpiť len sa zabudol opýtať, či mi náhodou nie je aj niečo dlžný
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ešte 3
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak ja už mám hotové aj bratove, a zas to bude za : Díky segra
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
No ja mám pocit, že mne švagrík ani nepoďakoval....

Ale ja mu to zrátam, xixi
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Oznamujem, že dávam do pľacu jednu s.r.o., kde je v pokladni dosť peniažkov
a nikto nechce ani daňové priznanie. Neviem, či konateľka skolabovala, alebo čo, ale je stále nedostupná. Na DU si nedala žiadosť na predĺženie. Som v pohode, že som sa narobila a ništ.
0 0
Thema Thema

Thema je offline (nepripojený) Thema

Keďže je 31.3.....tak niečo aktuálne, na pobavenie
__TREBA ZVUK__



http://www.expres.sk/player.php?file...i_20080320.wma
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

ALDA Pozri príspevok
Oznamujem, že dávam do pľacu jednu s.r.o., kde je v pokladni dosť peniažkov
a nikto nechce ani daňové priznanie. Neviem, či konateľka skolabovala, alebo čo, ale je stále nedostupná. Na DU si nedala žiadosť na predĺženie. Som v pohode, že som sa narobila a ništ.
Heli to akože mám chápať tak, že treba podpísať, zaniesť na DU a zaplatiť daň?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Denda Pozri príspevok
Heli to akože mám chápať tak, že treba podpísať, zaniesť na DU a zaplatiť daň?
Chýba aj niekoľko bank. vypisov a ešte nejaké info, neviem, čo sa stalo, veď podniká od r.1999, ešte nikdy sa takto nezachovala.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

ALDA Pozri príspevok
Chýba aj niekoľko bank. vypisov a ešte nejaké info, neviem, čo sa stalo, veď podniká od r.1999, ešte nikdy sa takto nezachovala.
.... zamilovanááááááá....
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Thema Pozri príspevok
Keďže je 31.3.....tak niečo aktuálne, na pobavenie
__TREBA ZVUK__



http://www.expres.sk/player.php?file...i_20080320.wma



Tak to nemalo chybu
S ktorým DU to volali ?
0 0
Thema Thema

Thema je offline (nepripojený) Thema

Muška Pozri príspevok
Tak to nemalo chybu
S ktorým DU to volali ?


To neviem, ale pozdravujem TETY na DÚ
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať