Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

liba2 Pozri príspevok
.... zamilovanááááááá....
Nemysli hneď na najhoršie. Možno iba umrela
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Mne sa tak páči táto poviedka, že ju aj sem musím pricapiť.
Je vysoko aktuálna
http://www.porada.sk/221889-post144.html
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

A ked sme už pri takejto voľnej téme, povedzte, aký klienti sú lepší, respektíve milší?

Tí lajdáci, z ktorých každý doklad vytlkate na poslednú chvíľu?
Alebo takí, ktorí si robia vlastné tabuľky a všetko do koruny kontrolujú, či ste nahodili tak, ako si oni predstavujú. A pri danovej kontrole je pre každú korunu ohen na streche?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
A ked sme už pri takejto voľnej téme, povedzte, aký klienti sú lepší, respektíve milší?

Tí lajdáci, z ktorých každý doklad vytlkate na poslednú chvíľu?
Alebo takí, ktorí si robia vlastné tabuľky a všetko do koruny kontrolujú, či ste nahodili tak, ako si oni predstavujú. A pri danovej kontrole je pre každú korunu ohen na streche?
Ani jeden ani druhý nie je dobrý klient.

Ten prvý má všetko na háku, preto sa s ním nepohneš.
Ten druhý je zase presvedčený o svojej pravde, a nevyvrátiš mu ani odrecitovaním celého zákona.

Prijateľnejšie je niečo medzi týmito dvoma. Nie lajdák, ale ani nie uverén. Taký, ktorý si nechá vysvetliť, keď niečo sa nedá podľa jeho predstavy.
Naposledy upravil Zoltán Kovács : 31.03.08 at 21:03
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

smith Pozri príspevok
Ani jeden ani druhý nie je dobrý klient.

Ten prvý m všetko na háku, preto sa s ním nepohneš.
Ten druhý je zase presvedčený o svojej pravde, a nevyvrátiš mu ani odrecitovaním celého zákona.

Prijateľnejšie je niečo medzi týmito dvoma. Nie lajdák, ale ani nie uverén. Taký, ktorý si nechá vysvetliť, keď niečo sa nedá podľa jeho predstavy.
Ja mám za tie roky pocit, že snád su mi bližší tí lajdáci. Ani neviem prečo

Teda, pokial mi v poslednom týždni pred podávaním DP nezdrhnú na týždnovú lyžovačku do alp

Ale mám pocit, že sa s nimi viem lepšie dohodnúť. Skor ma rešpektujú, aj ked teda nakoniec sa na to, čo poviem vykašlú
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

A nechcete niekto vedieť koľko je NČ na rok 2008?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

evina Pozri príspevok
A nechcete niekto vedieť koľko je NČ na rok 2008?
myslíš odpis na živnostníka?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Thema Pozri príspevok
Keďže je 31.3.....tak niečo aktuálne, na pobavenie
__TREBA ZVUK__



http://www.expres.sk/player.php?file...i_20080320.wma
KSENP - tu je odpoveď

Viete si predstaviť prvoaprílový sprievod učtovníkov, ktorí kričia Nech žije prvý apríl?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

[COLOR=#00***c]Viete si predstaviť život bez igelitky?[/COLOR]

Toto je z dnešných novín.... čo Vy nato? žeby aj zhromažďovanie a nosenie účto-dokladov podliehalo móde ????
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ono to síce nie je priamo z účtovnej kancelárie, ale odpozorované a odpočuté pri včerajšom postávaní na pošte. (našťastie asi len 15 minútovom). Jeden dotyčný vyplnil poštovú poukážku na zaplatenie dane. Keď mu slečna za priehradkou vysvetľovala, že vyplnil nesprávne, lebo platenie je len na presne určené účty( vyjadrila som sa asi nie moc správne, ale účtovníci a niektorí platitelia pochopia-dúfam :-) )tak zostal urazený a s veľkým frfľaním odišiel. Vyplnil s najväčšou pravdepodobnosťou poukážku odosielateľ :Jožko Mrkvička, Zelená 20, Horné-Dolné a príjemca: Daňový úrad , mesto si doplňte. A nie a nie si dať vysvetliť, že korunky na adresu DÚ poslať nemožno.jáj už viem je to peňažný poukaz typu "H"
0 0
great.zv great.zv

great.zv je offline (nepripojený) great.zv

Eulalia Pozri príspevok
KSENP - tu je odpoveď

Viete si predstaviť prvoaprílový sprievod učtovníkov, ktorí kričia Nech žije prvý apríl?
po tohto ročných zážitkoch si oslavy 1.apríla viem predstaviť a to už od podania posledného DP a ako sa patrí aj so šampanským !
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

KSENP : HOTOVO!!!!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ermon Pozri príspevok
KSENP : HOTOVO!!!!
Dnes??? Ty musíš mať na podateľni sestru
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Kazu Pozri príspevok
Dnes??? Ty musíš mať na podateľni sestru
Netreba sestra, stačí bonboniera, a keď ide o pani v strednom veku aj nejaký ten kompliment. A dátumovka sa hneď pretočí na 31.03.2008.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

smith Pozri príspevok
Netreba sestra, stačí bonboniera, a keď ide o pani v strednom veku aj nejaký ten kompliment. A dátumovka sa hneď pretočí na 31.03.2008.
Zoli, ale od ženy
ešte tá bonboniéra, povedzme, asi má rada sladkosti
ale kompliment , neviem neviem...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
Zoli, ale od ženy
ešte tá bonboniéra, povedzme, asi má rada sladkosti
ale kompliment , neviem neviem...
Prečo nie, ty si nikdy nepochválila kamoške nový účes? Alebo, že dnes mimoriadne dobre vyzerá?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

smith Pozri príspevok
Prečo nie, ty si nikdy nepochválila kamoške nový účes? Alebo, že dnes mimoriadne dobre vyzerá?
To áno, ale nemám kamošku na DÚ
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
To áno, ale nemám kamošku na DÚ
Keď chceš odovzdať DP 1.4. so spätným dátumom k 31.3. tak aj tá pani v podateľni sa ti bude zdať, že je tvoja kamoška.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Ja mám aj takú kámošku, čo odovzdáva DP aj koncom apríla. Ale fígeľ je vtom, že jej mama robí na DÚ. A ona sa s tým ešte chváli. Takže aj zdanlivo nemožné veci sú možné.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

smith Pozri príspevok
Keď chceš odovzdať DP 1.4. so spätným dátumom k 31.3. tak aj tá pani v podateľni sa ti bude zdať, že je tvoja kamoška.
bola by som rada , keby tá pani v podateľni bola moja kamoška,
otázka - chce byť ona moja kamoška ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať